Odsłony : 89350

23 odpowiedzi

  1. Dawno nie oglądałam takiego kiczu,scenariusz wymyślił by lepszy 15 latek,koszmar że spędziłam tyle czasu oglądając tego gniota, nie polecam,ci dwaj w żółtych pelerynach tożsamość zabrali do grobu😂

  2. Przykre w tym filmie że ktoś nie pomyślał o scenariuszu i dobraniu aktorów 🤦 po prostu lipa chociaż fabuła by była dobra ale pomyślana. Źle wykorzystany pomysł z niewidoma bo tu jest tyle braków że aż strach – obraża osoby niewidome 🤷

  3. Polecam! Jak ktoś chce zmarnować 1.30 godziny swojego życia to polecam 🙁 Początek filmu ma średni związek z jego resztą, a końcówka niewiele wyjaśnia. Film właściwie bez fabuły, nieprawdziwy, nie ma żadnej zagadki, nie ma niczego wciągającego, jedynie wyczekiwanie w napięciu, aż się skończy…. Horror typu sieczka. Wychwalające komentarze = słaby film.