wojenny #berenger #calyfilm Bitwa o Ardeny (Tom Berenger, Billy Zane, wojenny, Battle of the Bulge: Winter War, 2020 ) cały film …
source
wojenny #berenger #calyfilm Bitwa o Ardeny (Tom Berenger, Billy Zane, wojenny, Battle of the Bulge: Winter War, 2020 ) cały film …
source
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Lorem ipsum dolor sit amet.
Get updates on special events and receive your first drink on us!
46 odpowiedzi
Dziękuję za wrzutkę . Dobry film , ciekawy .
Fajny film. Wszyscy strzelają, nikt nie ginie. :-)))
miałkie
Scena z "niewidomym" i "głuchoniemym" niemcem na koniu w lesie i………. dalej już nie chce się oglądać 🙂
Za czyste mundurki i twarze jak na żołnierzy w ciężkim boju… Kicha straszna… Pozdrawia fan "Byliśmy żołnierzami"
Totalny kicz, szkoda czasu
troche amatorski.
Po 15 min miałem dość tego filmu.
Film i efekty słabe ale fabuła wciąga 🙂 Dziękuję <3
Z tym akumulatorem , to jakaś lipa . Włączasz zapłon , palisz z pychu i tyle . Zresztą jak w środku drogi się aku rozładował ? Jak silnik pracował przed chwilą , to było ładownie , aku jest naładowany .
Ale badziew niskobudżetowy masakra, widać że nagrywane w USA, najlepsze momenty strzelają ale łuski nie wypadają 😂😂😂 budownictwo typowo amerykanskie. Jeden aktor nie uratuje produkcji. Szkoda czasu.
To najgorszy film jeżeli tak można to nazwać z 2w.św.Taki kicz..masakra..nie polecam
Bida z nędzą
Tom Berenger ma stopień kapitana rzymską srebrną dwujkę Major ma złoty liść klonu jako pagony a podółkownik srebrny liść kolnu na pagohach półkownik orła generałowioe gwiazdki
tak wieć w opisie jest błąd
Ale gniot. Nie pomogła nawet legenda
Kto to kręcił? Słabo wyszło
W Klanie są większe emocje. Szkoda czasu i prądu. Omijać.
Dobrze, że chociaż na koniec parę razy postrzelali ślepakami w tej bajce 😂🤭🤭😁😁😁🤣🤣🤣🤣
wedlug mnie nie jest zle ale moglo byc lepiiej
Dziękuję
Film ciekawy, ale walki mało realistyczne i od tych przebieranek w końcu nie wiadomo kto jest kto. Widać niski budżet.
Słaby film😢
To przypomina pokaz grupy rekonstrukcyjnej na pikniku wiejskim, a nie film wojenny…🤣
swiecenie swiatlami ma rozgrzac akumulator hahahah kur co za hit kilka min na swiatlach ma pomoc akumulatorowi wow
W Polsce się trwa wegetuje życie w Posce to pustka samotność gnijące rolnictwo powolne umieranie to już obca planeta społeczeństwo tracą wartości Polska to niejest tania wyspa niema wielkich różnic między Polską a Irlandią o pracę trudno dla osób starszych w Polsce jesteś nikim i niczym mając mieszkanie oszczędności Polacy nigdy tu niewracajcie Polacy są karmieni propagandą oszustwem proste prace nisko płatne za 1500zł 30zł godzina pracy miesięczna pensja 500 euro
Jest wybór między biedą a życiem na progu ubóstwa polacy już pakują walizki wyjeżdżają do Niemiec Holandii USA IRLANDIi NORWEGII DANI i to niejest chwilowa moda widać to coraz więcej polaków wybiera to miejsca zwłaszcza Danię i Szwajcarię
Dziękuję ❤
Amatorszczyzna ale jak ktoś lubi… no ja akurat nie za bardzo ;)).
Gniot
Ogladnolbym gdyby nie reklamy co 5 min
kiczowaty film sztuczny zasnąłem po kilku minutach
Najgorzej zrobiony film jaki widziałem!
tak słabe, że nie wiem po co takie robić, szkoda czasu
Szkoda czasu!
Jaka czysta podłoga , wyglancowa na błysk posadzka jak na wojenny czas.
crap i szmatex, szkoda czasu, to klasa z
Co za gniot….
Dla informacji lektora, autora tłumaczenia i autora debilnego wprowadzenia, nic co działo się na froncie zachodnim nie mogło zmienić przebiegu wojny. Wojna z Niemcami rozstrzygała się wyłącznie na froncie wschodnim. Do walki z Aliantami Rosji Niemcy zaangażowali 8% swoich sił lądowych.
straszna amatorszczyzna
front zachodni to był mały Pikuś w porównaniu do frontu wschodniego i prowadzonych tam operacji
Reklam najebane…
Gniot
TRAGEDIA ,sceny "batalistyczne" to amatorszczyzna podobnie jak gra "aktorska" a ju zcałe stado niemców biegnace przez pole minowe gdzie ginie aż JEDEN i potem atak stadem na okop w którym jest 5 amerykanów i …….no własnie NIC.Potem strzelanie z KM z kilku metrów i pudłowanie to zenada.Jeden z najgorszych filmów.Czytam recenzje to smiech ogarnia.
Studenci w filmówkach robią lepsze etiudy.
Cieńki filmik klasy F…..?
Tom Berenger, stary wysuszony grzyb,
beznadziejna gra aktorska,
trzeba widzieć kiedy wycofać się na emeryturę.
Widać on nie wie.
Bohaterscy murzyni, silna liderka – oficer, tylko szczęśliwych oraz spełnionych życiowo gejów brakuje i mamy netflix w Ardenach na pełnej 🤣 Wyjątkowy gniot z mnóstwem karygodnych błędów! 🤑