Mutanci#Mafia Możesz wesprzeć Projekt również poprzez PATRONITE https://patronite.pl/zbrodniaikara …
source
Mutanci#Mafia Możesz wesprzeć Projekt również poprzez PATRONITE https://patronite.pl/zbrodniaikara …
source
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Lorem ipsum dolor sit amet.
Get updates on special events and receive your first drink on us!
47 odpowiedzi
zawsze jakiś stary grzyb wszystko spierdoli
Świetny materiał duży szacunek dla szturmujących policjantów. To że życie tych bandytów według Polskiego prawa było cenniejsze, niż życie tych którzy służą dla naszego bezpieczeństwa to kpina. Pokazuje to, kto w tamtych czasach rządził tym krajem. Na szczęście ten bandycki rak wyginął, zostały tylko szczątkowe przypadki onanizujących się kiboli do tych absolutnie ohydnych przestępczych kreatur przypominających ludzi. Dzięki odwadze i determinacji takich funkcjonariuszy dziś bezpiecznie możemy żyć. Chwała bohaterom!
Pamiętam że historię strzelaniny w Magdalence zobaczyłam pierwszy raz odtworzona w jednym z odcinków serialu TVN kryminali.Pamietam z tamtego odcinka w głowie utkwiły mi zrozpaczone krzyki i przekleństwa antyterrorystów słyszane przez radio o karetki krzyki gdzie pomoc że ich wszystkich tam rozwala.Wtedy myślałam że ta straszna strzelanina i te potworne krzyki atakowanych terrorystów były zmyślone oświeciła mnie mama że ta strzelanina była prawdziwa a ta dramatyczna walka antyterrorystów była autentyczna.Zreszta gdy oglądałam powtórkę tego odcinka wśród napisów końcowych odcinka było info że niektóre z nagrań głosów antyterrorystów które słychać w odcinku z radia są autentyczne.Nawet gdy ta strzelanina pojawiła się też w serialu pitbull wzbudza u mnie smutek dreszcze grozy.Nie potrafię sobie wyobrazić jak musieli czuć się ci bohaterscy antyterroryści w tamtym momencie widząc śmierć dwójki kolegów.Wszyscy policjanci i służby które brały udział w tej strzelaninie moim zdaniem nie mogą być obwiniani o to że nie mieli pełnego obrazu sytuacji z kad mogli wiedzieć że bandyci mają arsenal broni i bąbę dobrze że zapadły wyroki uniewinniające.Podziwiam antyterrorystów za tamtą akcje i pracę która wykonują po dzień dzisiejszy cholernie trudna robota to cisi bohaterowie.
I gitara
Igor Pikus i Robert Cieślak nie zostali postrzeleni wbrew temu co tutaj mówią… Sprawdźcie info.
Policja zapłaciła właścicielowi za zniszczenie domu?
Organizacja policji jak zwykle xD
"Jakoś to będzie"
Ludzi szkoda ale dla dowódców nauczka dobra szkoda że za nią należycie nie odpowiedzieli.
KOMPROMITACJA tgz sluzbi kropka.
Moi mutanci ❤❤❤
Jestem z was dumny
chwała Mutantom , walczyli z systemem !
Mogli ich zaglodzic. Otoczyc i niedac im wyjsc po zakupy. Albo wode zakrecic ,gazownika wyslac,prad odciac…..
Wybaczcie trywialne pytanie – mieliśmy czołgi serii T
Jak pani co skończyła bibliotekarstwo została szefem terroru kryminalnego?
Robert Cieślak ma tak samo na imię ii nazwisko mojego kolegi z klasy i nawet podobny do niego czy to tylko zbierzność imienia i nazwiska i wyglądu , nie wiem ale oglądając to mam pewne wrażenie że to ten sam Robert😮😢😮😢😢😢😢😢
A to nie tak że oni sami się odpalili jak już wiedzieli że nie wygrają?
Ciekawe jakby robiło to wojsko i służby wojskowe
Amatorka
Dobrze że Grażyna nie wysłała ich z łukami!!?😮😮😮
I jeszcze Grażyna, nie nie wieżę!!!😂😮
Lekarz na urlopie, odwołać akcję!?😂😮😢
A komendant już garnitur prasował pod ordery!?😮
O jednym takim co się bawił granatnikiem!!?😂
Po co obserwować? Wystarczy kamery zainstalować
Do kogo tam przyjechali do dzieci wypierdolić raz z granatnika i dowidzenia a nie narażać ludzi
CAŁOŚCI PLAN ZNISZCZENIA POLSKI SABOTAŻ. OD NITRON WCZEŚNIEJ GAZOWNIA ! KALETA RYCHU ZDRAJCA WARZYCHA ZDRAJCA ! PO NOCOŃ ZDRAJCA MORDERCY KS POPIEŁUSZKO ! PO DEBSKI ZDRAJCA ! PO SKOCZULAS I TERELIGENZA DANKA LIBERA BSNASIAKI PO CHOŃDZYŃSKIE I DZIWKI Z DOM DZIECKA KŁOBUCK PO KURWISKA BŁOŃSKA BURDELO MOUMPAM , PO DZIŚ DZIEŃ NA WOLNOŚCI. GILOTYNKI I KLAMECZKI KLAMRY PO ŁÓŻECZKU I KRZESEŁECZKU ! WINNI
KONIEC W KADR . DZIEJLKUJE
TERESITTA SEVENTIN
NOWY LRPSZY PO ZAKOŃCZENIU ZDRAJCÓW. WYBRANIU Z GRUPY JAK GRZYB WYCIĄĆ PO DESZCZU ŹRÓDŁO BLOKADA CAŁKOWITA .
NAZARETH ŹRÓDŁO BLOKADA CAŁKOWITA.
GANZES ROZYS ŽRÓDŁO BLOKADA CAŁKOWITA
BON JOVI PRZUKRO STARY STASZKU. IDZIESZ NA PÓŁKE BYŁ ZAMACH W DAMASZKU ZDRAJCOM , KARE ZADANE.
ŹRÓDŁO BLOKADA CAŁKOWITA PO NARUSZENIE MERKURY I PO KOLRJI ZAKŁAD DLA URZSD PRACY?
W PRACY SIŁA LENIUCJOM NIE PŁACE ŹRÓDŁO BLOKADA CAŁKOWITA
Mogli poczekać aż wyjadą z domu samochodem i wtedy zrobić nalot….
Co ciekawe to sam teren posesji był zaminowany co z innych źrórdeł wiem.A czego nie wspomniano e filmie raczej,chociaż całego nie obejrzałem jeszcze.Dowódcy to kara śmierci dla nich za wysłamie na śmierć dla własnego ego.
to jest chore, jadą na akcję – życia lub śmierci – i muszą się martwić o samochód . . .
Do dobre! Chodził do kościoła na nauki ! Ciekawe czego się tam nauczył.
Co do kur*y? Dlaczego miałby być problem jakby snajper odwalił terroryste, który walił do policjantów z ostrej amunicji?
Pamiętam wydarzenia z pierwszej i drugiej części. Były to tragiczne chwile. Policja biedna, niedoinwestowana, z gruntu narażona na śmierć i kalectwo. Do tego prawo zakazujące skutecznej walki. Coś się dziś zmieniło, choć wciąż nie jest idealnie.
pierdu srerdu UBeku
Ale chłopaki przestrzelili czasy. Dziś byliby gwiazdami FAME MMA.
berdzo dobry material to jest dobrze sie oglada
TO NIE ZADNA MAFIA TO GRUPA KRYMINALISTÓW SMYKÓW ! JAK KOSOWSKI BEATA BEJM ! OD ZAWSZE PO ZAWSZE CO MAJOM I PRECZ ! URSZULA BEJM DAREK DZONY MYŚLAK WYŻUTKI SPOŁECZEŃSTWA PRECZ OD ZAWSZE NA ZAWSZE! TOMEK BEJM BEM I TERESA BEM WYŻUTKI SPOŁECZEŃSTWA OD ZAWSZE NA ZAWSZE ! CZAREK BORECKI I GUMA JANEK WYŻUTKI SPOŁECZNE PRECZ OD ZAWSZE NA ZAWSZE ! JUREK DAREK SZNOBER SZYMAŃSKCY PO MACHULA MAKUMBA GIZDLER MAŁGORZATA I HANIA EDYTA BAŚKA KOZIOŁKOWE PRECZ WRAC ICH FRAJER , FRAGLES IMIE. ZNAJDA NICPOŃ KUZIK NOCOŃ ! WYŻUTKI SPOŁECZEŃSTWA PRECZ OD ZAWSZE NA ZAWSZE WSZYSTKIE POSZODOWANE CZARNY LAS PO WIEŚ ! WERYFIKACJA I KONTROLA PO ROBERT CHOJNACKI GEBA ! MÓWIOM SYN GEBELSA !
MOJE PRYWATNE OBCYM WSTEP ZABRONIONY!
PO BANDZIORA I MIECZYSŁAWA BROŃSKI I SZELING I BORECKI ADAMIKOWY LUJ ROBERT I WITEK I RENATA PO SNETE I SŁONIA ! WAWRZYCKI PO ZBROŃSCY I MODZELEWSCY !
CHŁOND WIECHOWSCY , DENISY , OD ZAWSZE NA ZAWSZE Z MOICH CAŁOŚCI WONNTT !
OBSZARY PRYWATNE ŚMIECIOM WSTEP ZABRONIONY !
NIEMA FLA WAS PRACY NIE AKCEPTUJE WASZYCH ZACHOWAŃ JAK I WASZEJ POLICJI TIK TOK DOBONIAKOWE ANETA I MAŁGORZATA KURWY PO WILKOWE IWONA I KAŚKA ! PO KORCZAKA ZBIRA PO DOLUCH SMYKA ĆPUNA ! PO STRAŻAKA KRAWCZYKA IDIOTE RAFAŁA ! DYSCYPLINARKA PRECZ !
PO WSZYSTKIE , WSZYSTKIE WYŻUTKI SPOŁECZNE KLAS A , I B ,
PO OSIEDLOWE DZIWKI PIERZ , SIEJE , ZIELONKI , WARDASZKOWE LIEBIEJE !
NIE LECZYMY NIE PŁACIMY !
ODPADOM CAŁKOWITYM NIC NIE JESTEŚMY DŁUŻNI .
a oddali za rozjebanie domu?
Ależ my wtedy byliśmy "państwem z dykty"! Naruszenie ciszy nocnej przez akcję Policji przeciw takim bandytom… Kuriozum!
Nasza policja to potrafi tylko strzelać do górników i pałować kibiców no i oczywiście przypierdalać się o byle co do zwykłych obywateli.
Czemu nie zatrzymano ich jak wychodzili bramą. Przeciez nie siedzieli w tym domu nonstop. Wiem ze nikt sie nie spodziewal takich niespodzianek na miekscu, ale prosciej na świeżym powietrzu niż szturmowac budynek
NIE DOSC ZE GRUBAS (GRUBY GORSZY NIZ CPUN) DO TEGO RUDY KURWAAA
Chłopie robisz robote z tymi publikacjami ale na temat Magdalenki wojny Cieślaka i pikusa z anty to poczytaj
Pytsnie na forum i dla forum?
Kim jest policja???
Moja odnosnia dla Filme a nie komentarzy
Mozna tez inaczej,czyz nie?
Tak naiwnej Interpretaci w kontencji tej zbrodni ,nieda sie sluchac!dlaczego pan tylko takie wmioski wyciaga ????????¿????…..
Największa kompromitacja Polskiej policji w historii. 2 bandytów zrobiło im z zadkow jesień średniowiecza..
Mam pytanie. Biorąc pod uwagę, że scenariusz do tego programu napisał ChatGPT, czy youtube demonetisuje takie filmy, czy autor bierze cala kasę za wyświetlenia?