Codzienne życie Żydów podczas Holokaustu naznaczone było strachem, pozbawieniem podstawowych potrzeb oraz …
source
Codzienne życie Żydów podczas Holokaustu naznaczone było strachem, pozbawieniem podstawowych potrzeb oraz …
source
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam. Lorem ipsum dolor sit amet.
Get updates on special events and receive your first drink on us!
20 odpowiedzi
A, co robiła polcja żydowska w gettach? Pomagała Niemcom w tych mordach. Teraz Żydzi się tego wypierają
Nie doszło by do teqo qdyby świat zareagował by w odpowiednim momencie jusz jak czepiali się Czechosłowacji to powinna być reakcja ale to chyba pasowało to i Francji i Anqli te narodu tesz mają krew na rękach 😢
Hindi auto track you should also add
Czekam na cześć o prawdziwym życiu Polaków podczas Holokaustu
Can this be translated to English
28 seconds into your video on the holocaust and you are blurring out historical photos of the atrocities. This is why there are holocaust deniers, thankyou for your contribution to that. Shame on you and thumbs down on your ''documentary that no one can see''.
Guess who’s doing the same thing to Muslim and Christian children in Palestine? The answer might surprise you.
Ukraincy wiezli ich pociagami do obozow.To oni strzelali po wagonach gdy bylo za glosno,nie pozwalali podac ludziom w wagonach wody i chleba.
Jak wyglądało życie Polaków w Oświęcimiu ..patrz 17 sierpień 1942 ..kiedy 24 Polski przeziono do KZ Auschwitz z ośrodka Miłosierdzia Helclow przy więzieniu Montelupich ….
Jak chcecie zrozumieć co Żydzi przeszli w obozach to spójrzcie na to co teraz robią Żydzi Palestynie . Dokładnie jest to samo co Niemcy robili Żydom a teraz Żydzi robią Palestynie.
zydy to miekli wczasy nie to co polacy byli gnebieni jude ss pomagalo
Ajwaj… biedne żydki…. tylko oni gineli w czasie wojny… to że Polacy także ginęli to nie dobra mówić. Nie pamiętają już ilu Polaków ratowało im życie – często kosztem własnego. Teraz ten sam uciśniony naród robi to Palestyńczykom…. pier… nacja, oni są narodem wybranym – do unicestwienia !! 🤬🤬🤬
nie ze niektorzy Polacy ratowali a wiekszosc donosila a odwrotnie pozatym odwrocmy sytuacje ze to zydzi staja w obliczu utraty zycia ratujac Polakow a wielu Polakow sracilo zycie ratujac zydow
Patrząc na dusiejsze czasy to malarz miał rację że niszczył tą pejsatą zarazę.
Zy dzi to najbardziej skun dlony narod
Do ga zu z ta chol ota.bo teraz mord ują palestyn czykow. Molo im było ll ws i pogromu .teraz sie ms zcza na innych. Żydow skie kmi oty
Nie rozumiecie bo nie znacie podlosci żydów którzy dla tref i kosher miga zabijac lufzi z wlasnego narodu. Cała generalicja hitlera to byli zydzi. Poczytajcie Hitler zalozycielem Izraela.
I szkoda
teraz sieją pogrom ale w palestynie
wraz z braćmi ukraincami gdzie