464184
Bohaterowie mają po dwadzieścia kilka lat. Znają się jeszcze z ogólniaka. Przyjechali w góry, gdzie gościny udziela im ojciec jednego z nich. David jest gejem, jeszcze nie stracił dziewictwa. Wspólnik Iana, Keaton, martwi się, bo jego siostra jest w ciąży, a ojciec przyszłego siostrzeńca wyparł się go. Lisa to świetna kumpelka, ale nie chce z nikim pójść do łóżka. John zjawia się z oszałamiająco piękną Niemką, która wszystkim zawraca w głowie. Przy takim natłoku problemów szybko dochodzi do roszad i kompletnego wymieszania par.

45 odpowiedzi
Takich jak wy powinno sie wywalic z neta. Zniszczyliscie idee darmowego internetu, wpieprzacie sie wszedzie i za wszystko chcecie kasy.
Szalony,pokrecony – moze byc dla relaxu 😂dziekuje 🤝🇵🇱🇸🇪🦉
Bzdury.
Claudia Schiffer niemiecka modelka
Wtrzymałem aż godzinę.
❤❤❤😂😂😂 dziękuję bardzo dobry film
Niezła komedia 😊
Jak życie potrafi pomieszać, widziałam ten film, lecz z przyjemnością obejrzałam jeszcze raz❤❤❤
Claudia zdecydowanie przereklamowana.
Świetny film.
33:25 scena dla kobiet ulubiona 😁
Film dno a lektor wodorosty 👎
Co za kretyn wyłożył kasę na to badziewie. Kompletne bezmózgowie w stylu współczesnych seriali dla młodzieży. Typowe duraczenie -film o niczym.
swietny polecam
Zastanawia mnie cudaczny opis ''Dawid jest gejem , jeszcze nie stracił dziewictwa'' . Przecież kupkę robi codziennie a tekst trąci mi reklamą LGBT . Nic do nich nie mam poza tym że uważają się za lepszych i są często rozwydrzeni a widok całujących się gejów w centrum miasta przyprawia wielu o mdłości .
Piękny film polecam wszystkim i proszę o wrzutke takich filmów pozdrawiam serdecznie 😀
Duzy romans. Teksty i puszczane pierdy wspaniale. Szkoda ze YT nie przenosi zapacvhow. Scianka wschodnia byla by w ekstazie.
5 minut wystarczyło …
super film!
Zabawny film polecam😉😉🖐
ciekawy film!!!
Szkoda czasu…
Dno i wodorosty…
Jezus bardzo mocno was kocha
W bibli Pan Jezus mówi że kto się na nowo nie narodzi nie wejdzie do Królestwa Bożego (ew. Jana 3:3) nowe narodzenie to wyznanie z wiarą (czyli modlitwa)(1 Jana 2:23) musisz wypowiedzieć do Boga z wiarą w pokorze i z otwartym sercem ( list do Rzymian 10:9):
PANIE JEZU PROSZĘ PRZEBACZ MI WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, PROSZĘ WEJDŹ DO MOJEGO SERCA I ŻYCIA I WYPEŁNIJ JE SOBĄ, JA AKCEPTUJE CIĘ JAKO MOJEGO PANA I ZBAWICIELA, JA ODDAJE MOJE ŻYCIE W TWOJE RĘCE……
Kiedy wypowiesz te słowa twoje imię zostanie zapisane w księdze życia Boga ( apokalipsa 3:5 i 20:15) twoje grzechy zostaną przebaczone i wymazane (list do kolosan 2:13-14) całe niebo będzie się radować (Łukasza 15:7) zostaniesz wyrwany z władz ciemności (diabła) i przeniesiony do światłości (do ramion Jezusa) (list do kolosan 1:13) i staniesz się Dzieckiem Bożym ( ew. Jana 1:12). Czytaj Biblię …..
😁👍
Fajny film😊
trochę drentfe
Programują was filmami😀
Co za humor
Co za dno
Chłam, nie da się oglądać, strata czasu:(
Fajny.Lekki i na stresa!Można się rozluźnić.
Wyłączyłam po pierwszych minutach.Z takimi dialogami nie da się oglądać…..No chyba ,ze podoba się gimbazie…
Myślałam że nazwisko Baldwin albo imię Claudia coś znaczą. Pomyliłam się.
*******SUPER FILM*****
spoko film!
super film
ok.🙂
Starszych fi, mow nie macie ???
swietny polecam
teksty zajefajne,,,,
Maciek Stuhr jako lektor,bomba!Fajny film
M
Fajny..😄
super
Super film