25 thoughts on “Znęcali się Nad Dziećmi w Polsce – Filmy Umieścili w Sieci – Trafili pod Sąd – Komentator

 1. Nie przesadzajmy, lata 70, 80, 90 to wiek dla większości dziecinstwa i nie zwracaliscie na takie rzeczy uwagi, a pozatym nie było internetu i nie bylo to tak nagłaściane

 2. Baka to może ty jesteś jak PAN BOG takim. bogiem samym w. sobie sam się ukształtowała w łonie. matki sam się stworzyłeś ozywiles. .Jest JEDEN BOG W TRZECH OSOBACH. Człowiek też jest duchem mieszka w ciele ożywiony tchnieniem to jest duszą krwia . Diabeł wie i wierzy w PANA. BOGA I DRZY. .CIALO TA BRYLA. ZIEMI SOBIE DRWI i jaka będzie miał wieczność gdzie spędzi . A to realne ,najpierw śmierć. ,potem sąd . Dlaczego JEZUS CHRYSTUS BOZY SYN PONIOSL SMIERC NA DRZEWIE KRZYZA ZA WYSTEPKI I WINY NASZE . ZEBY BAKA. I JA NIE GINAL ALE MIAL ZYCIE WIECZNE .

 3. Oprócz tego wszystkiego winni są też np. nauczyciele. Jeśli taki nauczyciel nie przejmuje się tym jak się dzieci w szkole zachowują albo nie tępi wystarczająco tych złych dzieci to wtedy te złe dzieci myślą że wszystko im wolno a te słabsze uczą się że nikt ich nie obroni i zaczynają godzić się z tym jak są traktowane. Nie pomaga też to jak rodzice traktują nauczycieli. Dawniej rodzice słuchali nauczycieli ale teraz z nimi dyskutują i bronią swoich dzieci. A potem właśnie dzieją się takie patologiczne sytuacje.

 4. KDS czyli komentarz dla statystyk i mój najnowszy sen z dzisiaj
  Jest zimna noc,światła reflektorów jeepa mają kolor niebieski a ja siedzę w nim marznąc po czym przychodzi kobieta ubrana na biało,w białym kolorze i z żółtawo złotą poświatą i mnie z niego zabiera. Miejsce snu: Nieznana polana blisko zamku,poziom oświetlenia otoczenia to 4.5% bo tylko niewielkie niebieskie światło z jeepa i z niej żółtawo złote było widoczne jak się zrespiła w okolicy,reszta była w stanie limbo,zarysy tylko widoczne.
  Na imię jej było Hecate 2.

 5. Ator, ja tylko dla Ciebie oglądam te durne reklamy… One ogłupiają, ale całe szczęście Twoje vlogi uczą, więc wychodzi na zero ;D

 6. Jest jedno lekarstwo: eksterminacja bandytów. Gdyby zrezygnować z resocjalizacji, którą w zdecydowanej większości zawodzi, mielibyśmy tak z 10 razy mniej bandytów. Nie tylko mord, ale również bestialstwo powinno być karane eksterminacją ze społeczeństwa. Bandyci nas jedynie kosztują: kosztuje ich utrzymanie, kosztują wiele osób skutki ich działań, po co nam to?
  Taka teoria nie ma niczego wspólnego z nazizmem, nazizm zakładał eksterminację ludzi niewinnych na tle etnicznym. Usuwanie definitywnie ze społeczeństwa zwierząt i morderców moim zdaniem jest wręcz potrzebne, bez względu na wiek. Osoba, która mając 15 lat gwałci/turturuje/morduje inne niewinne osoby powinna być taka samo usunięta ze społeczeństwa jak osoba w wieku 40 czy 10 lat mająca na koncie tego typu zbrodnie. Gdyż karać należy za zbrodnie, a nie za wiek, nawet jeśli ktoś kogoś do zbrodni namówił, wciąż winowajca powinien być usunięty, różnica jest tylko taka, że ten kto namawiał również powinien być srogo ukarany, oczywiście nie eksterminowany. Jedyną okolicznością łagodzącą jest dokonanie zbrodni będąc przez kogoś do tego zmuszonym albo szantażem albo w inny sposób.
  Jeśli nie wprowadzimy kary śmierci i usuwania gówna ze społeczeństwa to tylko je spopularyzujemy. Kto potrzebuje w społeczeństwa ludzi, którzy świadomie działają na niekorzyść innego człowieka w sposób bestialski doprowadzając do uszczerbku na zdrowiu lub śmierci?
  Taka mała zmiana i 99% tych wszystkich historii po prostu zniknie, psychopaci przestaną istnieć, albo sami w sobie zablokują te skłonności w obawie przed karą albo zostaną usunięci.
  To nie są radykalne zmiany, nikt normalny nie ma potrzeby bycia katem, nikt! Bez względu na wiek takie skłonności powinny być rugowane.

 7. Młode osoby już zaczynają przesadzać. Jako iż sama jestem jeszcze w szkole podstawowej, to załapałam się na wyzywanie. Jestem raczej osobą wstydliwą, wieć tylko moje koleżanki interweniowały i mnie broniły, za co im jestem okropnie wdzięczna.
  Ale to już jest okropne. Niestety teraz już wszyscy robią to, bo myślą, że w internecie będą popularni. Okropieństwo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *