48 thoughts on “Żebrzące Dzieci w Polsce. Duże Pieniądze dla Mafii Kosztem ich Dzieciństwa – Analiza Komentator

 1. Nie pracuja niech nie jedza,zaraz wiekszosc wziela by sie za robote,a tak panstwo daje za nic nie robienie do tego kilka setek dziennie.Jaka to motywacja do roboty no zadna!

 2. Te żebrujące dziewczynki na dworcach – według Romów dziewczynki i kobiety nie mają żadnych wartości … Ja zawsze powtarzam, najpierw rozwiążmy problem Romów, a potem innych kultur… Dobijają psychicznie człowieka, osaczą cię, okradną, a potem jeszcze ich dorwie ktoś niedobry, ale oczywiście strażnicy miejscy nie reagują i inne służby też.

 3. dzieci spiace niby na rekach to uspione dzieci alkoholem lub heroina malo tego to sa porwane dzieci skazane na smierc taka prawda wiec zglaszajcie jak widzicie taka babe z dzieckiem

 4. RUMUNI w Polsce maja inny wizerunek z pelnym szacunkiem do wszystkich ludzi to pisze , w UK Gipsy to sa dosyc uprzywilejowani ,szkola obowiazkowa jedynie do 9-11 roku zycia potem dzieci takie doksztalcaja sie w domach system sie ich nie czepia nawet SS z tego co ja wiem Gipsy w UK robia swoje biznesy np Konie ,pisze na kolanie skrotowo

 5. W Norwegii w Oslo jes żebranie zdelegalizowane i jest spokój, przyjeżdża policja i spisuje, bo mają ogrom socjalu a oni trzecie tyle na żebraniu wyciągali

 6. zaczyna sie fala ukraincow w Hiszpanii. Ciekawe kiedy o tym beda mowic. pracuje na lotnisku hiszpanie nie rozrozniaja rosjan od ukraincow a rosjan zawsze to bylo duzo na wakacje itd. Teraz to juz sa ukraincy i to coraz wiecej.

 7. Idzie dziecko.
  Bose lecz nie płacze,
  bo to dziecko jest żebracze.
  Łapie powietrze w usta i je łamie.
  To wszystko dzięki swojej z pracy "mamie"
  Idzie dziecko.
  W środku płacze,
  bo to dziecko jest żebracze.
  Chciałoby okruchy gwiazd.
  Lecz o pieniądze prosi na ulicach miast.
  Dziecko idzie, idzie, idzie by współpracownicy umilić życie.
  Dłoń wyciąga wciąż nie płacze,
  bo to dziecko jest żebracze.

 8. Kiedyś dałam dziecku romskiemu jakis pieniążek, było to we Wrocławiu na dworcu. Czekałam na pociąg. Później po 2-3 godz widziałam, jak dzieciak przynosi kasę ojcu. Chyba ojcu. A ten oczywiście wydawał na grę na maszynach. Brawo.

 9. Wszelkie wykorzystywanie dzieci dla zysku powinno być karane odebraniem takiego dziecka opiekunom, a samych opiekunów powinno się srogo karać.
  Dzieci są naszą przyszłością, a o przyszłość musimy zadbać my sami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *