23 thoughts on “Witold Gadowski – Łowca Smoków – Na terytorium Hezbollahu. 27.03.2017

 1. Miałem zachowany link: "Łowca smoków …" (NLgQFLQmilg) Niestety, pojawiła się jakaś lewacka cenzura ("Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika TelewizjaPolska-itvp.") i zarówno film, jak i wszystkie umieszczone pod nim komentarze zdematerializowały się. Polityczna poprawność do n-tej potęgi, podczas gdy muslimskie insekty rosną w siłę i najwyżej za dwie dekady wymordują wszystkich Europejczyków. Wszystkich! I wtedy teren Europy wróci do czasów Średniowiecza – żaden muslim nie będzie w stanie utrzymać nie tylko europejskiej ale jakiejkolwiek cywilizacji, nawet na poziomie rudymentarnym. Muslim, zwany, ze względu na wprawiający w błąd kształt, człowiekiem, zatrzymał się przecież na poziomie wegetatywnym, nawet nie ssaczym, lecz insekcim.

 2. Pokazuje jak jest. Każda strona ma trochę racji. Ale nie mogą się porozumieć dlaczego. Bo Wielkie mocarstwa nie są tym zainteresowane.,. Szkoda że nie pokazano zdania strony przeciwnej..

 3. sz.p.Wojtku. Pulitzer Prize -to nie ja o tym decyduje kto,komu za co to przyznaje?
  dla pana,jako lowcy smokow mam cos lepszego tzn. sasiad ma ale sie zgodzil:owieczka Algarvska!(Algarve,poludnie Portugalii.
  zapraszamy do odbioru nagrody!serio

 4. Wystarczy zlikwidować największą organizację terrorystyczną tego świata czyli USRael i będziemy mieli co najmniej 100 lat pokoju. Al-Kaida, ISIS = USA + Israel + Saud Arabia, to masoński twór, narzędzie do III Wielkiej wojny Illuminati i wymuszania ustaw anty obywatelskich na rządach. Rząd światowy to psychopaci oni chcą redukcji populacji do 1 mld.

 5. Reportaż z kraju, który walczy z Izraelem a Arabów z Galilei trzyma w obozach i nie pozwala im od 70 lat na bycie Libańczykami. Arabowie przegrywają wojnę, bo ciągle im się wydaje, że wojna ma trwać tak długo, aż nie wygrają. Państwa rozsądne godzą się z przegraną, ale rozsądek Libanu nie dotyczy. Nie można akceptować Hezbollahu, bo nie można akceptować braku rozsądku. Tym baranom nawet nie przyjdzie do głowy, aby założyć firmę arabską, której prezesi zatrudnialiby żydowskich jubilerów dając im godziwe zarobki i zarabiając na tym niebotyczne pieniądze. Łatwiej im kupić rakiety ziemia-ziemia w Iranie i wysyłać je nad Izrael. Niemcy mają swój Związek Wypędzonych, ale nie trzymają wypędzonych w obozach dla wypędzonych. Niemcy to nasz wielki, choć kłopotliwy sąsiad, który będzie istniał, Liban istnieć nie musi, a jedyny problem tamtejszych Arabów jest taki, że nikt normalny, łącznie z panem Gadowskim, nie chce Libanu kolonizować.

 6. Północna Afryka, do czasu islamu i 1go jihadu, była głównie chrześcijańska! Muzułmanie mieczem i krwią narzucili innym krajem rejonu islam. Thank you Lebanon for the support of Christians! OMG Baalbek – these extremely large megaliths ! 33:56 wszystko OK, ale powrót Żydów, a czyż Jerozolima, Świątynia Salomona nie leżały w dzisiejszym Izraelu i nie należały do Żydów? To raczej meczet AlAxa należy usunąć bo powstał na ziemi izraelskiej, gdzie może byc ukryta Arka Przymierza.

 7. Wspaniale programy W. Gadowskiego uleglyby cenzurze Zydowskiej na Zachodzie jesli wogole zostaly be wyemitowane. Te programy potwierdzaja wrgosc ZydoGlibalizmu dla kazdego narodu dumnego za swojej kultury i historii.

 8. Tylko ktoś kompletnie naiwny i pozbawiony wiedzy może brać za dobrą monetę marketingowe stwierdzenia, że Hezbollah jest niewinną organiżacją obronną. Jest to organizacja terrorystyczna i nie zmieni tego fakt, że jakiś jej odłam "po dobrej znajomości" pomaga libańskim chrześcijanom. Pamiętajmy, że Hezbollah jest finansowany przez największe na świecie państwo-sponsora terroru- Iran. Tym niemniej, film warty obejrzenia, zapewnia ciekawy wgląd w sytuację Libanu.

 9. Bardzo dobry film dokumentalny. Choć w wielu aspektach mógłbym się z Panem nie zgadzać, mam inne spojrzenie, jednak wysłuchanie i uwaga należy się każdemu.
  Robienie tego w pokojowy, umiejętny sposób poszerza horyzonty, edukuje. Takie filmy = gratulacje! Jak już inni ludzie napisali, zgadzam się, to jest po prostu Dziennikarstwo. Pozdrawiam, mieszkaniec Łomianek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *