25 thoughts on “Witold Gadowski – Debata Jedynki 03.09 – Nowa odsłona w sprawie SKOK Wołomin

 1. tak działa wolny rynek w bankowości, tak to jest kochani korwinowcy i wolnościowcy oczadzeni . Ponad 10 lat robienie sobie renomy aby rozkraść tubylcze bydło gdy już są miliardy. Jakim cudem szarzy ludzie mają mieć rozeznanie aktualne we wszystkim, co za podłe utopie wciskają ci podający się za jedynych prawych – jak takich odróżnić od odciągaczy młodych od pracy dla Ojczyzny i agenturalnych wpędzaczy w depresję.

 2. jak łatwo pojedyńcze osoby rozpracować (juda i jego doradcy i kumple), jak to dobrze, że nie mamy króla w RP bo bylibyśmy pogrążeni i rozkradzeni na pokolenia. Jak to dobrze, że rząd jest, wiele wiceministrów zamiast dyrektorów departamentów, kluby sejmowe wzajemne kontrolowanie się, i jest to o niebo trudniejsze do dewastacji przez profesjonalnych macherów.

 3. O znowu popularna miejscowość z Ostródy…/no pani producentka pewnie wzięła kredyt na dobrą kawę "śniadaniową"…bo na film to byłoby zdecydowanie za mało – w jakim kraju żyjemy… Panie Redaktorze; jak państwo Polskie ma prowadzić sprawę, jak tworzą je przestępcy ? czyli te jelity../a niespłacone chwilówki ufundowali biedni Polacy… widać, że to tzw. układ zamknięty.. to podobne twory, co z lat 80= 90 tych/ i niestety dalej to samo…również z dobra zmianą…upadła jedna powstanie druga do sponsorowania komuś żywota rajskiego…pod nazwą nawet bardzo pozytywną jak np., fundacja na rzecz dzieci itp. Dopóki nie oczyści się państwa z elementów układanki "łańcuszka wpływów" , to nic się nie zmieni, może jeszcze gorzej będzie, bo nikt nie będzie miał decyzyjności, jak obecnie ma to miejsce choćby z kierowaniem tvp…niby jest rada programowa i co z tego….w szpitalach też dochodzi do patologii , i nikt tego nie kontroluje, jakby w ogóle "rób ta, co chce ta" … podobnie jak napływu ze powszechniej granicy, jak możemy się domyślać, a nawet domniemywać większej bandzior ki, czy firm pośrednictwa pracy/ powinny być zakazane bo są drogą do handlu…nie tylko danymi, ale i tego najgorszego…

 4. ZBRODNICZA HUNTA Z BERLINA SAMA PRZECIWKO SOBIE ORGANIZUJE PROTESTY .PROTESTY W NIEMCZECH NIE SĄ SPONTANICZNE. CZĘSTE CYKLICZNE MANIFESTACJE TO STRATEGIA HUNTY Z BERLINA! Reżim nęka społeczeństwo manifestacjami nie odwrotnie! Reżim angażuje do nich podległe sobie organizacje. Inicjatywa jest ciągle po stronie reżimu. Celem tych organizacji jest samokompromitacja w oczach opinii publicznej poprzez używanie przemocy lub odwoływanie się do haseł nazistowskich czy nacjonalistycznych. Manifestanci mają przypominać hitlerowców! . Zgodę na manifestacje uzyskują wyłącznie organizacje lojalne wobec Hunty. Reżim w Berlinie uniemożliwia w ten sposób blokuje wyjście milionowych mas uczciwych obywateli na ulice w proteście przeciwko marksistowskiemu ludobójstwu dokonywanemu w Europie przez Huntę z Berlina a przedstawianemu jako kryzys imigracyjny czy islamski jihad. Manifestacja są zaaranżowanymi przedstawieniami odbywają się przy akompaniamencie młodzieżowej muzyki ,tak to co państwo usłyszycie oglądając fragment filmu to nie jest podkład muzyczny autora. Panuje atmosfera absurdu i oto chodzi zleceniodawcom aby wybić z głowy społeczeństwu jakikolwiek konstruktywny opór i bez końca utrzymywać władzę.

 5. a okaże się że z patryjotów zrobią kożiołka a sami się wyczyszczą w swoich gazetkach-samo-adorantkach.Brawo panie Witoldzie!! ps.niestety musiałem uciekać z mojego miasta dzielnica podgórze bo sterownicy z ich prezydentem …..Wrócę napewno jak  wygra pani Waser-gold.

 6. PANOWIE to wszystko to jest zorganizowana grupa przestępcza na różnych pozycjach w normalnym kraju w normalnym narodzie to wszystko ścierwo by wisiało lub siedziało w kamieniołomach ale naród jest wystraszony i ociemniały

 7. Panie gadowski a może sie Pan zajmie przekrętami PiSu ? Get Back, SKOK Wołomin, wieżowiec spółki srebrna ? To nie jest dziennikarstwo śledcze tylko polityczne szukania haków na politycznych przeciwników !!! Czemu nic nie mówisz o Biereckim ? Gdzie się podziały miliardy P{anie Bierecki ? PiS to dokładnie taka sama złodziejska klika co PO tylko dla niepoznaki i zmylenia przeciwnika czyli narodu zsuwają się z klęczników w kościele.

 8. odkad Gadowski za wszystko obwinia Rosje, a zaczal wybielac Zydow (przyklad Sorosa i jego poslugaczki Kozlowskiej) dostep do mediow stoi przed nim otworem
  a gdzie pana twarz panie Gadowski?
  zamiast byc zachcialo sie miec?

 9. Hahaha, przypomnialo mi sie powiedzonko : musi na rusi, ale polska kolo rusi to tez musi ( miec gangsterskie rzady ) ?- no i badz tu patriota, albo uczciwosc ci sie zamarzy ??

 10. Piotr Nisztor podaje nieprawdę w swojej książce "Skok na Banki" jakoby była ona pierwsza poruszająca tematykę związaną z FOZZ. O FOZZie pisał już przecież wiele lat wcześniej Dakowski i Przystawa.

 11. a ten PIOTR MISZTAL Z ZYDOWSKIEJ GAZETY POLSKIEJ TO JEST POLAKIEM CZY ZYDEM MUWIACYM PO NASZEMU PO POLSKU BO TAKICH W NASZEJ UKOCHSNEJ POLSKIEJ OJCZYZNIE JEST PELNO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *