32 thoughts on “Wikło: W Polsce są firmy nielegalnie sprowadzające imigrantów. Pachnie to mafijnym układem

 1. A co z Hindusami,którzy w TV Info apelują o fundusze i wolontariuszy! Jednocześnie zadają od ratusza lokali na kuchnie i umywalnie, dla bezdomnych! Reklamują się jako już działające restauracje! Reklamują wegetarianizm,!Caritas już nie istnieje? Polacy nie pomagają Polakom? Ratusz cierpi na nadmiar wolnych i darmowych lokali! W telewizji pracują naiwni? Kiedyś na Dworcu Centralnym działał ksiądz i opiekował się bezdomnymi, Czy oszuści muszą nas traktować jako kretynow? Widać ,,gołym okiem,,o co chodzi!

 2. Muzułmanie muzułmanami ale ilu w Polsce jest nielegalnych ukraińców, którzy pracują na czarno, wspólnie z polskimi przestępcami oszukując skarb państwa? A ilu ukraińskich przestępców rozprowadza narkotyki, nielegalny alkohol i papierosy? Nikt się tym nie zajmuje bo ukraińcy są w Polsce nietykalni i niebawem będziemy zbierać tragiczne owoce takiego podejścia władz.

 3. Największym takim przedsiębiorstwem sprowadzającym do Polski miliony banderowców, żydów i islamistów jest żydopisowski nierząd kurewski.
  Nie liczcie na głosy patriotów!!! Ciekawe co wam usrael jeszcze wymyśli!!! Wy kanalie antypolskie!!

 4. PiS okazał się żydopisem. Jest to jedno z moich największych rozczarowań w życiu… O poprzednikach wiedzieliśmy, że to zdrajcy… A tu pis wbił nam sztylet w plecy, ulegając żydom i amerykanom. Wstyd. Hańba. Skandal.
  Mam nadzieję, że ludzie obudzą się do tego stopnia, żeby pogonić wszystkie okrągłostołowe bandy i przed niezależny polski trybunał karny staną nie tylko politycy, ale także politrucy, świadomie okłamujący opinię społeczną, korzystając z rozdysponowanych w nieuczciwy, kolesiowski sposób koncesji na nadawanie radia/tv – dóbr rzadkich. A zaraz po procesie szybciutko przed pluton egzekucyjny. Bo nie może być tak, że działalność agenturalna, szpiegostwo i zdrada stanu uchodzą płazem, czy jakimś śmiesznym więzieniem.

 5. Mamy kolejny podatek od mądrali w jarmułkach. Mieli płacić tylko bogaci A DANINĘ zapłacą wszyscy…. WON do Izraela pseudo Polacy może dostaniecie obywatelstwo!

 6. To też przyczynek do uzasadnienia konieczności lustracji do przynajmniej trzeciego pokolenia wstecz.
  W przedwojennej Polsce zdrada stanu karana była śmiercią; karę tę zniesiono w roku 1998; czy może mówi to Państwu coś?
  Pozdrawiam.

 7. Co do sprowadzania pracowników i zatrudniania ich w Polsce. W 2016 roku miałem do przewiezienia parę elementów z gdańska do poznania. Znalazłem przewoźnika który jechał pusty do poznania. Po przyjeździe dosyć się spieszył. Zapytałem gdzie tak goni bo było to koło19-tej w piątek. Odparł że jedzie jeszcze się załadować do firmy pod poznań która robi przewody wentylacyjne do klimatyzacji itp. Dodał że raz już tam był i w tej firmie i porozumieć się można w języku angielskim lub po rosyjsku i wszyscy pracownicy szeregowi to Ukraińcy a kierownictwo to Holendrzy lub Duńczycy, nie pamiętam. Dodał że polaków tam nie zatrudniają. Zapamiętałem to bo byłem oburzony tym że my płacimy podatek i za nasze pieniądze są budowane drogi a inni z innych krajów robią pieniądze. Moim zdaniem Jest to cicha spółka z politykami z tego obszaru wyborczego bo takie duże firmy z takimi założeniami kadrowymi by były napiętnowane. Tak nikt nic nie wie a politycy sprowadzają ludzi i myślą że społeczeństwo jest niewidome. A Polacy robią za te same stawki. Mam do siebie tylko pretensje że nie zapytałem nazwę tej firmy:(

 8. Polacy, jako obywatele UE, mają możliwość, po 5 latach legalnego i nieprzerwanego zamieszkiwania w krajach UE, ubiegania się o zezwolenie na pobyt stały. Według nowych przepisów polskiego rządu, imigrant z Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji i Ukrainy będzie mógł sprowadzić rodzinę już półtora roku po przyjeździe do Polski , a otrzymać stały pobyt – w sprzyjających warunkach – przed upływem trzech lat. To po co wchodziliśmy do UE? PIS już kompletnie porąbało? Czy oprócz kolana ta zjadliwa bakteria zjadła też prezesowi mózg?

 9. Polacy głosujcie na Ruch Narodowy. PIS dokonuje wymiane populacji w Polsce. Robią to samo co zrobiono na Zachodzie.

 10. Proszę o podanie źródła podającego, że wyrobienie karty pobytu w Polsce jest na okres 3 lat. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

 11. Kłamstwa jak rząd nie wie ze obcy syf spływa do kraju ? Skandal wy chyba w lesie żyjecie kryminał banda debili szkoda ze Hitler nie żyje właśnie dziś by się przydał

 12. Indie to nie do pracy ale zasiedlenie Europy Indie polaczki to najbardziej zaludniony kraj na świecie jak nie uczył sie Polak o demografii itd a jeszcze zagrożenie bomba tykająca choroby weneryczne i inne polecam ten towar przebadać i dopiero dyskutować

 13. Hindusi Azjaci to bomba tykająca a Ukraińcy to zapalnik jak polscy bedą czekać i gdybać to może być za późno dla nas najpierw polecam tych śmierdzieli z Azji wymoczyć w solance bo śmierdzi od nich gorzej niż z kanału ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *