24 thoughts on “Tajny Plan Donalda Tuska Przeciw PIS – Komentator

 1. a kiedy prawicowy urabiaczu bezmózgich pępaczków, którym nie chcę sie czytać zapodasz aferę SKOK..??
  Amber Gold – kilkaset milionów
  SKOK – 5 miliardów
  🙂

 2. Dobra Ator ale porozumienie Terezińskie, które rozpoczęło ten proceder podpisane zostało za Tuska w 2009. Gdyby nie to porozumienie 447 nie miało by racji bytu.

 3. Patrzę autor dodał film patrze nie mam suba klikam subskrybuj i zero reakcji yt blokuje mi możliwość dania tobie suba (a raczej resuba bo mi wycofał suba ☹️)

 4. Jesteś zdania, że analogicznie jak można nie lubić Barcelony, ale już Iniestę ciężko nie lubić, tak można nie lubić Platformy, ale już z Tuskiem ciężko nie sympatyzować? Nie sądzę ;] Uważam jednak, że awersja do Platformy jest na takim samym poziomie jak niechęć do Tuska w przypadku krytykujących obecną opozycję.

 5. Krzysiu kochany. Ja rozumiem, że musisz zarabiać na reklamach. Taką ~30 sekundową mogę śmiało obejrzeć ale jak wyskakuje około 4 minutowa to przepraszam bardzo. Jak długo muszę oglądać żebyś dostał pieniążki mimo przewinięcia?

 6. 1. Polska nie ma głowy (XIX wiek, feudalne stosunki, kler miesza w polityce i doi nas z kasy)
  2 . USA przespała temat i z lenistwa wyhodowała sobie WIELKIEGO rywala.
  3. ostani gasi światło….

 7. Ator ale co to znaczy obrona zasad? To nie jest jakiś kibol, który skroił studenciaka z iphona. Jeśli jakieś sprawy mają być załatwiane w trybie priorytetowym to właśnie takie dotyczące ludzi zasiadających w rządzie.

 8. i przysłowiowa lipa mu z tego planu wyjdzie gdyż Jan Zbigniew Potocki mówi o tym, że żydki chcą nas ograbić od 2 lat. Cały plan Tuska legnie w gruzach szczególnie, że Pan Prezydent (II RP na wychodźstwie – o ile się nie mylę) weźmie udział w wyborach samorządowych na urząd prezydenta Warszawy – i zacznie być szerzej znany (w III Rzeczpospolitej póki co), gdzie Suweren usłyszy to, co można usłyszeć na filmikach publikowanych na YT.
  Krzysiu!
  łapka w górę, subskrypcja jest, pozdrowienia!

 9. Komentarz dla statystyk – cała playlista obejrzana, każdy film od początku do końca, łapki w górę dodane 😉

  Myślę, że tysiące komentarzy dostatecznie oddają mój stosunek do Pana pracy 🙂

 10. A czy to co Czynil Tusk bylo zgodne z prawem? chyba Tuskowo- Komorowskowym .
  A czy Brzozka miala prawo uciac metalowe skrzydlo ? A czy Leper mial prawo przed powieszeniem sie powycierac wszystkie slady ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *