42 thoughts on “Tajemnica Śmierci Max Spiers w Polsce ? Rusza Śledztwo ws. Eksperta Teorii Spiskowych

 1. Pani danuta powiedziała że ziemie przejeli kosmici z marsa, właściciele banków, a max jest żołnieżem który miał walczyć w wojnie międzywymiarowej poza ziemią. WTF

 2. Krzyśku posłuchaj szamana Credo Mutwę i Pana Sławka który swego czasu udzielał wywiadu o odpowiedziach ojca Pio. Zaskakująco się to łączy z tym co mówił Max Spiers……. Przypadek? Nie sądzę…..

 3. Po raz kolejny głupoty pierdzielisz. Człowiek, meżczyzna normalnej budowy ma blisko 5 i wiecej litrow krwi nie 4. Razi mnie twoja nieżetelność Takie tylko sobie gadanie, przybiera postać "wójka na imieninach" który to wszystkie wie i na wszystkim się zna 🙂 A to że o Maxie Spearsie usłyszałeś dopiero po jego śmierci świadczy tylko o tym jak płytka ta twoja wiedza na tematy o których starasz sie wypowiadać. Taki pseudo znawca z ciebię powinieneś nazwę kanału zmioenić na "wojek na imieninach po cwiartce". Wartość merytoryczna wiekszosci twoich filmow wlasnie jest na takim poziomie. Widzę że z grami się słabo udalo zaistnieć to wziąłeś się za głoszenie propagandy, tania sensacja, tanie tematy, słabo, bardzo słabo.

 4. Krzysiu, jesteś wspaniały jak zawsze!
  Proszę zrób program o Maxie bo myślę, że niewiele osób słyszało o nim i wie o tym jak wyglądało jego życie. Tym bardziej, że nie był on przypadkiem odosobnionym!

 5. prawie 39tyś wyświetleń a tylko 4,5 tyś łapek w górę , czy naprawdę ciężko poświęcić 5 sek na zrobienie tego ?
  Przez was muszę czekać do następnej niedzieli na nową spiskową teorie :C

 6. Hej obejrzałam dziś tego vloga i szczerze mówiąc aż do dziś nie słyszałam nigdy o Max Speirs trochę mnie ta postać zaciekawiła dzięki tobie Krzysiek, poszperałam w sieci na jego temat i znalazłam nagrany z nim wywiad na 4 dni przed jego śmiercią. Wywiad został nagrany w Polsce przez PorozmawiajmyTV po jego wysłuchaniu odnoszę wrażenie że coś było z nim nie tak , bo cały ten wywiad jest bez ładu i składu. Jak dla mnie to stek bzdur a raczej bełkot chorej osoby. Piszę to bo fajnie by było jak byś zrobił kolejnego vloga o nim i przeanalizował ten wywiad. Pozdrawiam

 7. dobre! myślę, że trzeba pociągnąć temat tym bardziej, że tyczy się naszego łezpadołu… kliknąłem w dwa banery Krzysiu masz na kg jabłek 😉

 8. Zrobilem wywiad z Matka Maxa. Byl na YouTube w wersji dwujezycznej. Kilka dni temu usunieto mi caly kanal, ktory powadzilem od 6 lat w UK.. ponad 500 filmow 🙁 RIP NTNS

 9. Ekperyment myślowy zaliczony.
  Twoje myślenie, że inni ludzie "nie pamiętacie złych rzeczy z dzieciństwa" (i ciągnięcie tego) jest tak nagle z dupy wzięte, że się zdziwiłam – przecież sam mówiłeś, że dzieje się tak tylko przy rozdwojeniu jaźni. Raczej większość z nas pamięta wszelkie dotkliwe przykrości (zdecydowanie ja, jak i również moi bliscy)

  Zakładasz z góry że nie pamiętamy złych rzeczy z przedszkolnej j i szkolnej przeszłości, więc mówię – akurat w tym wywodzie się mylisz, bardzo dobrze to pamiętamy.

 10. temat Spiersa jest ciekawy ,oglądałem wywiady z nim , zabili go za niewygodna wiedzę jaką miał. zapewne był obserwowany ,możliwe że został zatruty zanim przyjechał do Polski. i ciekawe jest te zacieranie śladów przez polską stronę. wygląda to na jakiś spisek międzynarodowy w którym polskie służby dostali polecenia co mają robić lub nie robić. z chęcią posłucham co jeszcze  znajdziesz na temat tej sprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *