35 thoughts on “Tajemnica Guadalupe – Żywy Obraz Maryja Madonna | Cały Film Dokument Lektor PL – Ateizm Urojony

 1. Najświętsza Panno, która pragniesz dla mnie największego Dobra,
  z którą jest Bóg bezgraniczną Miłością złączony,
  Bóg dla Ciebie Wszystko.

 2. Poczytajcie Pismo Święte to jest zwiedzenie a nie cud. W co wy wierzycie ? gdzie drogie przykazanie ( to prawdziwe a nie przerobione – jest w księdze wyjścia ) a Nowy Testament ? pisze w nim przez kogo możemy doznać zbawienia i jest to Jezus tylko i wyłącznie nie ma innych pośredników czytajcie Pismo Święte i nie dajcie się oszukać

 3. Maryja Matka Boga, Matka całej ludzkości i Królowa Niebios i Królowa Polski http://www.duchprawdy.com/biblia_maryja.htm Youtube: "Matka Boża – święta Maryja cała prawda!" "Towarzyszka Stwórcy Pan mnie stworzył, swe arcydzieło,  jako początek swej mocy, od dawna,  od wieków jestem stworzona,  od początku, nim ziemia powstała. Ja byłam przy Nim mistrzynią, rozkoszą Jego dzień po dniu,  cały czas igrając przed Nim,  igrając na okręgu ziemi,  znajdując radość przy synach ludzkich." Prz.8,22-31

 4. Przenajświętsza Maryjo, Matko Chrystusowa i Matko nasza. Dziękuję Ci za Twą opiekę i Wstawiennictwo, których mi nie odmówiłaś, dzięki którym odnalazłem w moim życiu drogę do Twego Syna a naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i tym samym odzyskałem samym sens i cel mojego życia. Proszę Cię poprzez Różaniec Święty także o potrzebne Łaski dla tych ludzi, którzy w postawie skruchy, pokory i cierpliwości wciąż nie ustają w Modlitwie Różańcowej by Cię w otrzymaniu tych Łask prosić o pomoc. Dopomóż im Swym Wstawiennictwem w ich pragnieniu i staraniach w kierunku otrzymania tej najważniejszej Łaski związanej z wewnętrzną przemianą na lepsze, odzyskaniu Wiary i i budowaniu w kontekście Życia Wiecznego żywej i poważnej relacji z Twym Synem a naszym Zbawicielem Jezusem Chrystusem. Maryjo, Matko Przenajświętsza, módl się za nami, grzesznikami. Amen.

 5. mamy chalic jezusa chrystusa nauke a nie podobizny posazki czy inne.bog pwiedzial nie bedziesz sobie lepil zgliny tego co jest na niebioe ziemi i w wodzie

 6. I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
  Dzieje Apostolskie 4.12
  Czytajcie Biblię.

 7. Oczywiście porządny racjonalny ateista uzna że lepiej zaangazowac wszystkie możliwe służby i geniuszy świata różnych specjalizacji aby stworzyć doskonałą kukłę aniżeli uwierzyć że to może być w istocie cud.
  W końcu każdy wierzy w to co chce.

 8. Moi drodzy katolicy i ludzie tkwiący w systemach religijnych.
  Wybierzcie za którą prawdą chcecie iść w swoim życiu… ludzką, bardzo często opartą na własnych filozofiach, tradycjach i pogańskich wierzeniach czy jedyną prawdziwą którą jest CHRYSTUS JEZUS i JEGO Słowo. Nie wierzcie ludziom którzy mówią inaczej jak Słowo Pańskie. Ufajcie Bogu i tylko Jemu a przez Ducha Świętego będzie was prowadził w Swojej Prawdzie.

 9. Przesyłam link do mojego filmu/świadectwa o niepublikowanych dotąd odkryciach na Całunie Turyńskim, a głównie pokazujący zdjęcie Jezusa Zmartwychwstałego. Mam nadzieję, że pozytywnie zaskoczy. Jeśli nie… zrozumiem. Proszę też – o ile to możliwe – o udostępnianie linku do filmu swoim znajomy. Z góry dziękuję.
  https://www.youtube.com/watch?v=tee7r2dbuks

 10. To lucyferski masonski obraz dla ciemniego ludu tworzony po to zeby ludzie sie klonoli i modlili pod. Tym obrazem ludzie ogarnijcie sie maluja repliki co jakis czas i wstawiaja na kilka lat i tak wkolko rozumiecie masonski to pomysł

 11. Ludzie zainteresujcie się zjawiskami nadprzyrodzonymi czyli parapsychologią, wtedy zrozumiecie w czym rzecz i na czym polega rozwój duchowy, to co tu mówią to ściema propagandy dogmatu.

 12. CUDOWNY I NAJPRAWDZIWSZY NA ŚWIECIE OBRAZ MARYI ,WIERZĘ I JESTEM ŚWIĘCIE PRZEKONANA O PRAWDZIWOŚCI TEGO OBRAZU . PATRZĄC NA NIEGO BIJE JAKAŚ CUDOWNA MOC A CO DOPIERO GO DOTKNĄĆ NA ŻYWO!!! KOCHAM CIĘ CUDOWNA MATEŃKO!!!!!

 13. SUPER ODPOWIEDŻ MACIEJU GRODNER JA TO SAMO CHCIAŁAM NAPISAĆ ,A JUŻ NIE MUSZE, BO MNIE WYRĘCZYŁEŚ,,JEZU , MARYJO KOCHAM WAS !!! RATUJCIE DUSZE! BO WIDZICIE CO SIĘ DZIEJE!!!!

 14. witam nie wierze figury ani obrazy swietych mam sercu Modle sie tylko do boga A Bog wyslychuje modlitwyOjcze nasz jest najwazniesza modlitwa pozdrawiam pa

 15. hej kazdy niech wierzy co chce ja wierze Boga i ducha sw. Bog dziala Bog nigdy nie spi BOG mieszka w nas zycze wszystkim aby wierzyli pismo pozdrawiam

 16. Biblia mówi, że Bóg nie ma początku, ani końca, a tu zjawa mówi, że jest matką Boga Stwórcy? To kto kłamie- Biblia, czy ta zjawa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *