27 thoughts on “Syria Chwali Polskę za Pomoc Uchodźcom – Komentator

 1. Ja nie kończąc szkoły średniej z różnych powodów(o których nie warto wspominać). Mam swoją firmę którą założyłem w wieku 18 lat. Można? Można.

 2. Pomagamy im żeby jak to jebnue mieli kogoś w europie na kogo można wskazać palcem że terroryzm wspierali. Taka będzie narracja już za chwilę a potem że ich wysxkolilismy a potem nas ogrodzeniami otoczą. Z DRUTU. Myślcie

 3. Grubymi nićmi szyte. Czy nasi sojusznicy też im coś sponsorują ??? Albo wrogowie. Czemu robimy to sami właśnie za czasów TYCH rządów które mówią raczej odrobinę przeklamane treści. Można też wysłać tam agentów którzy sprawią że Syria wyrobi sobie zdanie o nas inne niż ma lub zginą żeby tu opinia o syryjczykach nabrała kolorów. Czego nie widzimy tym razem żeby polak był mądry po szkodzie ZNÓW ??? Czyli zgodnie z tradycją. Wiele krajów tam nas szanuje tak jak Turcja za walkę fair play z przed setek lat i to się zmieni. Możliwe????? Możliwe!!!

 4. Budowanie za granicą to nie tylko pomoc. Budować tam jest taniej i są tanie grunty, ulgi itp w przeciwieństwie do PL. Na czym możemy zakumulować kapitał (Syria – kraj z ropą), a następnie budować więcej w PL.

 5. Tak Szwedzi zapamiętają polska pomoc że dwa dni po ich wyjeździe już były nieprzyjemne komentarze o Polakach….. Ale były też śmieszki jak paliły się samochody w malmö " Polacy wracajcie ze strażakami gasić auta, a i weźcie ze sobą GROM?"

 6. Ktoś by powinien zacząć spisywać te wszystkie opłaty wprowadzone za Morawieckiego, może jakąś stronę na Wikipedii? Warto by nie przegapić jak dojdą do stu. To dobry tytuł na artykuł: "100 podatków Morawieckiego".
  Swoją drogą właśnie się zorientowałem, że PIS można rozwinąć też jako "Podatki I Składki" – pewnie już ktoś to wymyślił

 7. NIEMCY SIĘ WKURZYLI chyba trochę za puzno Merkel naraziła na skrajne niebezpieczeństwo całą Europe to jest nie wybaczalne POZDRAWIAM

 8. Nam po wojnie nikt nie pomógł w odbudowie Polski zostawili nas na pastwą Stalina więc czemu my mamy komuś budować domy my w Polsce też mamy sieroty i wdowy mamy komu pomagać amerykanie zniszczyli to niech teraz budują

 9. Ameryka z rosja rozwalily syrie a my mamy im pomagac. Ameryka niech ich teraz zabierze do siebie. Pozatym nie potrzebnie ruszali kadafiego. Ten pis jest do dupy gadaja w kolko o 500 plus a na boku walki nam kreca. Takie mydlenie nam oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *