9 thoughts on “Świadkowie Jehowy W Polsce Lata 80/90-Film Dokumentalny.

 1. .zwiedzenie będzie przybierać coraz większy zasięg i będzie coraz bardziej wyrafinowane – wielkie zwiedzenie będzie budowane wokół różnych wydarzeń i osób biblijnych – wielkie znaki i cuda którymi szatan będzie próbował zwieść nawet wybranych będą miały wygląd biblijnych – ludzie będą myśleli że to spełnienie proroctw ale to będą tylko pozorne i celowo wykreowane wydarzenia i osoby ___ Google : Forum moja analiza filmu proroctwo Daniela ___ Całowanie koranu popieranie islamu przez Wojtyłe blogspot _____ Świadkowie Jehowy w śmiertelnej pułapce

 2. Dość marnie zrobiony dokument, ale może te mikrofony w kadrze mają oddawać klimat naturalności? Mnie Jehowici nie przeszkadzają, każdy wierzy w co chce, byle nikomu krzywdy nie robił swoją wiarą.
  Wiara tak samo głupia jak każda inna, ale jedni wierzą w gadające krzaki (do tego płonące), inni w niepokalane poczęcia, jeszcze inni w krasnale i elfy. Ich sprawa… Dopóki nie włażą z buciorami do mojego ogródka, to wszystko jest o.k.

 3. Izaj 43 10 Wy jesteście moimi świadkami – wyrocznia Pana –
  i moimi sługami, których wybrałem,
  abyście mogli poznać i uwierzyć Mi,
  oraz zrozumieć, że tylko Ja istnieję.
  Boga utworzonego przede Mną nie było
  ani po Mnie nie będzie.
  11 Ja, Pan1, tylko Ja istnieję
  i poza Mną nie ma żadnego zbawcy.
  12 To Ja zapowiedziałem, wyzwoliłem i obwieściłem,
  a nie ktoś obcy wśród was.
  Wy jesteście świadkami moimi – wyrocznia Pana –
  że Ja jestem Bogiem, 13 owszem, od wieczności Nim jestem.
  I nikt się nie wymknie z mej ręki.
  Któż może zmienić to, co Ja zdziałam?»

  TO SA SLOWA PANA JEZUSA ! – Ludzie szukajcie a znajdziecie odpowiedzi, nie dajcie szatanowi szansy , zobaczcie ile wersetow pozmieniali dodajac JAHWE . Chwala Trojcy Swietej !

 4. +Tadeusz Sadowski chyba ty ślepotę masz bo tylko 144tysiace widzisz a Wielka rzesza gdzie a wielu dusz gdzie z wielkiego ucisku . ślepcu tylko świadkowie jehowi tak mówią dobrze że nie jestem wtej sekcie

 5. Przyp. 30 :6. Nic nie dodawaj do jego słów, żeby cię nie uznał za kłamcę i żeby nie musiał cię pokarać". Cała Biblia jest przeciw sektom, nie tolko sj. Ci ludzie ulegli psychomanipulacji i ozwalają by nimi kierowało kilkunastu chorych ludzi żądnych władzy.
  Gdzie we Bibli jest napisane o 1914 roku, gdzie jest coś o ciele Kierowniczym, gdzie jakieś komitety sadownicze, gdzie sale królestwa.
  "Choćby jakiś anioł z nieba, albo ktokolwiek inny obwieszczał wam inną ewangelię od tej którą my wam zwiastowaliśmy, niech będzie przeklęty "
  Gal 1;6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *