9 thoughts on “Stanisław Michalkiewicz ? NIEMCY rozprawiają się ze swoimi WROGAMI ? Reparacje wojenne dla POLSKI

 1. Panie Michalkiewicz , o reperacje wojenne wystąpił do Niemiec Prezydent Polski Pan Potocki . Niemcy o ile wypłacą to tylko II RP a trzecia RP okrągłostołowa nie ma szans im nie wypłacą z nimi nikt się nie liczy bo to sprzedawczyki . Pozdrawiam Pana i dużo zdrowia życzę .

 2. Żeby uzyskać reparacje wojenne to nasze wojsko musi okupować Niemcy i wymusić wypłatę ! Jeszcze żadne państwo nie wypłaciło reparacji wojennych dobrowolnie.

 3. Przepraszam sluchajac dalej swierdzam ze dobrze mowi Polska jest dalej kontytuacja PRLu to nadal przebierancy ,a Michalkiewicz mowi jak Ruski pacholek.

 4. II RP z Prezydentem Legalnym Polski nie jest powrotem do starych granic przed wojennych , tylko II RP to jest odzyskanie Polski z rąk zdrajców i wrogów oraz jest przywróceniem Rządu Polskiego legalnego którego my Polacy nie mamy od 80 lat .
  III RP okrągłostołowa jest nie legalna !!! Z III RP okrągłostołową nikt się nie liczy i wiele jest na to dowodów .

 5. Panie Michalkiewicz proszę dokładnie posłuchać co mówi Legalny Prezydent Polski Pan Potocki a potem opiniować , bo wróg wykorzystuje Pana pogląd o Potockim przeciwko Polsce .

 6. Niemcy wypłaciły odszkodowania Rosji a w tym odszkodowaniu była transza dla Polski. No i wszystko pozamiatane 🙂

 7. Polska jest w rozejmie z Niemcami !!!! A wiec uwaga, Niemcy mogą zacząć w każdej chwili działania wojenne !!!

 8. Korzenie podwójnej moralności :
  "Nie jesteśmy wcale mądrzejsi od Europejczyków, którzy widzieli w XX wieku, jak demokracja ulegała faszyzmowi, nazizmowi czy komunizmowi. Mamy natomiast nad nimi jedną przewagę – możemy się uczyć na ich doświadczeniach. Teraz jest na to właściwy moment."
  Timothy Snyder
  To autor książki,której polskojęzyczny tytuł : "O tyranii.Dwadzieścia lekcji z dwudziestego wieku".
  Antony C.Sutton w "Wall Streat a rewolucja bolszewicka" pokazał jak realizuje się finansowanie na dwa fronty,w tym bankierzy z Morganem na czele.
  F.William Engdahl w "NIEświęta wojna" ujawnia kulisy strategii Waszyngtonu,który w sposób cyniczny,wykorzystując radykalizację środowisk islamskich dla zwalczania swoich konkurentów geopolitycznych,pogłębia destabilazję światowego ładu.
  Aby lepiej zrozumieć GLOBALIZACJĘ można dostosować słownik Bertranda Russella dla KOMUNIZMU.
  KULT HOLOKAUSTU z ANTYPOLONIZMEM w tle,to kolejny rozdział ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,którą opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *