25 thoughts on “Słowacja i 20 lat Więzienia dla Kierowców Luksusowych Samochodów z Polski Wypadek Analiza Komentator

 1. Ciekawe co powiedzieli w filmie na tej słowackiej stronie: że ci dwaj kolesie, którzy nie zabili, Łukasz i Adam mieli w Polsce w rejestrach po 14 wykroczeń w tym niektóre poważne: wielokrotnie wyprzedzali na ciągłej, olewali znaki i światła, przekraczali o >50… Ale prawo jazdy wciąż mieli…

 2. jesli chodzi o pieszych na pasach to czesto widze i rece mi opadaja jak wchodza na pasy nawet sie nie rozgladajac.
  Głowa spuszczona i idzie…. liczac na to ze go widac.

 3. Ale się nakręciłeś .

  Kierowcy powinni podczas robienia prawka mieć 8 godzin na izbie przyjęć .

  Na Słowacji jak pisze na znaku 40 to jadą 35 km na godzine, poważnie
  . To ze strachu przed mandatem
  . Stąd ludzie wchodzą na pasy bo są pewni że kierowca zdąży wyhamować.

  Można wtargnąć przy zielonej strzałce w prawo ( piesi mają zielone) ale kierowcy są przyzwyczajeni że jak zielone to są na prawie.
  Kiedyś nie było strzałek w prawo i zawsze można było skręcić przy ustąpieniu pierwszeństwa samochodom i zwróceniu uwagi na pieszych.

  Mercedes się tłumaczył bo najprawdopodobniej uruchomiło się automatyczne hamowanie ( system wyliczył kolizję i depnął za kierowcę a ten nie zdążył się schować ( zajechać drogę ).

  Niebezpieczeństwo dla pieszych to rozpędzony rowerzysta na chodniku ( brak oc) a dla rowerzystów 8 metrow smyczy w poprzek ściezki rowerowej zakonczone psem.

 4. Ator, o czym Ty pierdzielisz chłopie przez cały ten film aż słuchać się nie da, choć słuchać Cię uwielbiam. Po 1939r. nie ma czegoś takiego jak "polski Sąd". Zrób o tym proszę materiał. Pozdrawiam.

 5. takie odcinki można by zmieścić w 5 minutach a nie pierd… bzdury tyle czasu .Ja uważam że nie wszyscy winni dostać 20 lat .Bo zabił go 3 pirat .A 2 innych co zrobiło jechali brawurowo i winno odebrać się im na stałe prawo jazdy .Zabił 3 i to on uderzył w żółte ferrari

 6. Prawo w Polsce się nie zmieni bo zbyt wielu polityków, sędziów, prokuratorów (włączając w to ich rodziny) ma kogoś na sumieniu. Tacy ludzie nie zmienią nam prawa bo równie dobrze mogliby pozamykać samych siebie.

 7. Wiem że to jest tragedia . Czemu tylko przytaczane są ich bogactwa, to że połowa przedstawicieli wyjeżdża tak firmowkami z Warszawy i ścigają tak skodzinami to się nie mówi . Wszyscy powinni być karani równo czy ma Porsche czy Skodę firmową kara powinna być równa .A nie się chwalą ze dojadą ich pokazowo. Poza tym zamykając ich do pierdla Słowacja będzie musiała ich utrzymywać a czemu nie ustalić renty wysokiej żeby opłacali dla poszkodowanych do końca życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *