42 thoughts on “Przesłanie Watykanu dla Polski: UE super, imigranci super, nacjonalizm ZŁY! IPP NA ŻYWO 3.09.2018

 1. Czym więcej ŁAPEK W GÓRĘ i KOMENTARZY pod filmem tym większa szansa że komuś filmy IPP wyświetlą się z prawej strony w polecanych 🙂 A to szansa na dotarcie do nowych widzów także do dzieła !!! 😀

 2. Przypominam o Akcji "ULOTKA DO ŚRODKA" :). Mianowicie pomyślałem, że w dzisiejszych czasach gdy bardzo dużo rzeczy wysyłamy (kurierem, pocztą itd.) warto do wysyłanego przedmiotu dołączyć ulotkę IPP 🙂 Myślę, że ten nowy pomysł na promocją pomoże nam dotrzeć do nowych widzów. Wszystkich gorąco zachęcam do dołączenia do akcji 🙂

 3. Są ludzie którzy chcą zakończyć matriks. Likwidacja Narodów to ich droga. Są za głupi nie rozumieją że to nie wykonalne.

 4. Turczyn&Chojecki na żywo! Swietniy poziom! Ale szukajcie trzeciego muszkietera, mógłbym nim byc ja, ale dokonca Września jestem w Republice Irlandii! Nie panikujcie, moja rodzina i dom pochłana mój cały czas, ale spokojnie, bo mój konserwatyzm jest na poziomie Brudnego Harrego, w Polsce by nie przeszedł, oczywiście wszystko na poziomie Biblii. Jestem zJezusem Chrystusem i wiem czym to pachnie, oraz jestem z wami! Pozdrawiam całą redakcję IPPtv i prezesów Ruchu11Listopada…

 5. Tak wogole , to poczulem sie olany przez Kowalskiego , jako popierajacy IPP , po jego historycznym juz i doslownie z duzej bukwy Pozegnaniu – wal sie Pawel i reszta z toba .

 6. Program bez Mariana Kowalskiego jest dużo spokojniejszy, nie ma w nim już rubasznego stylu. Ach to wstrętne wyższe wykształcenie mecenasa Turczyna ;> Wszystkiego dobrego Przyjaciele.

 7. Witam po bardzo długiej nieobecności (ponad 5 tygodni !). Malo ważne, ale chronologicznie. Najpierw padł mi twardy dysk z wszystkimi hasłami, potem płyta główna…Brrrrrr . Problemem nie było to, ze zmuszony bylem kupić zupełnie nowe "bebechy" do "kompa", lecz w odzyskaniu danych z "padniętego twardziela" (3 TB). Włącznie z hasłami. Ufffffffffff. Jest ok. i od jutra wracam na czat. Ale "się działo" ostatnio… Co do Mariana. Krotko. Ja tam nadal Go szanuje za te dwa lata, jedynie pozostał żal , że tak niefortunnie zakończył współpracę z IPP… Miejmy tylko nadzieje, ze może zmienił "strony", ale nie dotychczasowe przekonania.Oby… Pozdrawiam !. ps. (Edit) Byłbym zapomniał. Zawsze bylem przez ten czas z Wami IPP. Choc tylko jako bierny widz, ale zawsze… Co prawda mogłem sobie założyć nowe konto, ale za bardzo się przyzwyczaiłem do tego starego 😉

 8. Pastor kiedyś wspominał o ofercie z kościoła katolickiego ze albo będzie gadał tak jak należy albo oni go zniszczą ktoś ma jeszcze wątpliwości że kościół katolicki to nic innego jak kaganiec narodów

 9. Bardzo podoba mi się że zamkneliscie temat MK. Wyjaśnienia były wyczerpujące w piatek, dzisiaj stosowne oświadczenie i koniec. Temat zakończony i nie ma co rozpamiętywać tylko do przodu. I jakby oglądalność wzrosła, bo i merytoryka jak zawsze na poziomie. Brawo i gratuluję postawy godnej przewodnika. Słowa Biblii mają zastosowanie i przełożenie na czyny. Aż chyba przyjadę w końcu na zjazd IPP.

 10. Pastor jak zawsze …..silny, zwarty i gotowy i w opozycji do wrogów. Takich przywódców duchowych więcej daj Nam Panie Jezu Chryste. Amen.

 11. Kowalski ciekawie opowiadal,fajnie sie go sluchalo ale co z tego Duda tez fajnie przemawia.trzymam za was kciuki i zostaje z wami.

 12. Szybko trzeba zapomniec o czlowieku bez j…j!Sprzedal cos co nie nalezalo do niego a do patriotow .Tak trzymac panie Chojecki,jestem z Wami!

 13. Wolna Polska rodzi się w bólach (w końcu się urodzi). Naturalne, bo naturalny poród zawsze boli . Zrewidowałem PayPal-a (nie dużo, ale więcej o Mariana – zawsze coś) Jestem z Wami. Pozdrawaim wszystkich, choć tym razem najbardziej tych, których nie widać ;), a robotę dobrą robią. Przepraszam medialne tuzy ;). Trzymajcie się!!! To dla Euniki w związku z piątkowym programem: https://www.youtube.com/watch?v=zP12dAX0U_w
  Mnie też się łezka w oku zakręciła, no ale…. zgadzam się z panem Andrzejem Turczynem – IDEA, a nie ludzie. Bóg, Honor i Wolna Polska (Ojczyzna).

 14. Po katolicku: nie myśleć samodzielnie, uszy po sobie i cisza tam to może damy wam w przyszłości rozgrzeszenie i traficie do czyścca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *