40 thoughts on “Przeglądam swoje stare filmy na kanale – Audrey, Scarlett itd

 1. Tak kompletnie szczerze to oglądałam wszystkie odcinki Audrey ? pamiętam jak odnalazłam twój twój kanał i pierwszy odc jaki obejrzałam to cudowna Audrey bodajże odcinek 6 i wtedy tak polubiłam tą serię że szybko nadrobiłam wcześniejsze odcinki

 2. Bardzo normalne jest to, że można się przywiązać do postaci, którą się zrobiło w grze. Która nawet urodziła się już w grze, wychowała. Tak mają wrażliwe osoby, które kochają swoich simów i nie są nienormalni. Potem wspomina się, ogląda zdjęcia, które się zrobiło i trudno powstrzymać wzruszenie. Ja sama wzruszyłam się jak puściłaś zdjęcia Audrey i Jerry'ego ze ślubu. Uwielbiałam tę serię. Fajnie, że w ogóle nagrałaś coś takiego jak ten filmik. Dzięki temu nawet ja poprzypominałam sobie te czasy jak to oglądałam. Poza Barbie, bo jakoś ta stara Barbie mi nie przypadła do gustu. Każdy chyba tak ma, że jak ogląda siebie z przeszłości, słucha, przegląda coś coś się zrobiło, to zawsze jest coś typu: "Jak ja wyglądałam", "Ja tak mówiłam, to powiedziałam. OMG" i człowiek jest w takim szoku. Najważniejsze jest to, żeby umieć się śmiać też z samego siebie. 🙂

 3. Kocham tego typu filmy 😀 One zawsze przywołują miłe wspomnienia <3
  7:07 – Uwielbiam twój śmiech Scarlett :3 <3
  8:29 – chciałam wyłączyć tą reklamę XD
  9:23 – Czekam!
  9:33 – Jeżeli chodzi o The Sims 5 to tak sobie myślę, że prędko się nie pojawi, o ile w ogółe się pojawi

  P.S. Zastanawiałam się, dlaczego nie pokazują mi się powiadomienia o twoich filmach.
  Nie miałam włączonego dzwoneczka XD

 4. Scarlett spokojnie nie tylko ty? jesteś tak przywiązania do simów
  Tylko ci jedno powiem kiedy TWOI simowie (Andy i Rose? niech żyją w pokoju ?) umierali to ja się Poryczałam na Maxa?. Więc z tobą jest wszystko spoko ??
  Naprawdę… ?
  Ale jak moi simowie umierają albo cos w tym stylu… To no jest mi smutno ?
  Kiedyś jak miałam jedna simke to krowo kwiat mi ją zerzarl i był koniec gry ?…
  Pozdrowionka ? ? ?

 5. Hah… Pamiętam jak oglądałam twoje filmy od początku twojego kanału… Wtedy już zastanawiałam się czy zacząć nagrywać hah także też będę próbować osiągnąć kiedyś to co ty teraz ? może się kiedyś uda ?♥ a tak w ogóle to śmiesznie tak porównać sobie teraźniejszy film z dawnym ♥? fajnie że wreszcie zrobiłaś ten filmik ??

 6. MAM PYTANIE DO WSZYSTKICH!
  no więc miałam simsy na komputer na koncie origin. nie gralam z 4 miesiące i później zalogowałam się na orygina, a tam żadnej gry a powinny byś simsy 3 i 4 oraz fifa… Dzwonić do origina czy kupować nowe simsy? Bo sims 3 i fifa to trudno.. a mam Jeszce dodatek psy i koty na szczęście nie wprowadzony. To jak robić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *