15 thoughts on “Prof. Krasnodębski o Polsce w strefie euro: Żaden odpowiedzialny człowiek tego nie chce

  1. czy nie moze radio wnet zrobic lustracji i zapraszac tylko polskich gosci ? jest dziwnie w tym EU i nie wiadomo kto 'robi' dobra robete dla Polski a kto krecia?

  2. dlaczego duda nie broni Wolynia dobre pytanie; poniewaz jest ukrainskim zydem(chabad-lubavitch) . kilka faktow; duda po smiertnie odznacza wielu nie bohaterow polskich a niechce odznaczyc wielkiego polskiego bohatera MAKSYMILIANA KOLBE DLACZEGO…znam odpowiedz na to pytanie. tesc dudy ktory jest narodowosci zydowskiej napisal w swojej ksiazce ze MAKSYMILIAN KOLBE byl antysemita i to wystarczy. myslisz ze zyd odda corke nie zydowi . duda realizuje plan(chabad-lubavitch.

  3. Ładna czapeczka , Rokita taką nosił. Na koniec rozmowy chłop się znudził rozmową i zaczął się bawić łyżeczką.

  4. W Polsce media sa niezalezne i nie klamia tak jak zachodnie ? hahahaha dobre – a gdzie informacje o nowej ustawie wodnej , a act 447 , przemysl futerkowy , przymus szczepien jak w obozie koncetrcyjnym ala mengele , niszczenie polskich przedsiebiorcow a zarazem dla zachodnich jest tak – https://www.youtube.com/watch?v=K67ad7YCyE4&t=12s ,, A co z GMO – ktore pis tak jak i reszta zdrajcow probuja jak moga wprowadzic nam do srodowiska – juz o polityce wobec izraela to nie wspomne bo musialbym przeklinac

  5. słuchać ludzi znających zagadnienie bycia naszego Państwa na firnamencie Państw Uni to przyjemność z w/w nauki , takich więcej ,bez stresu , jadowidości , cynizmu….

  6. Qoorwa co to jest za mięczak…? Czy ktoś w to wierzy, że ten pedał cokolwiek dla Polski wywalczy? Taki wieprz jak Timmermans tylko lekko palcem w bucie pokiwa to ten bezkręgowiec pod stół się schowa! Ech…, taki sam pasozyd jak Rysek Czarnecki.

  7. A Jaśnie Pan Kransodębski, pochodzenia mojżeszowego bronił Polski przez żydowskimi roszczeniami gdzieś na forum międzynarodowym? Nie? To dziękujemy. Wszyscy Won, wynocha – jak mawiał Cejrowski. Może przyjdzie ktoś, kto ma polskie pochodzenie i polskie interesy w głowie, nie żydowskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *