11 thoughts on “Prezydent w Berlinie. Drogi Polski i Niemiec się rozchodzą? | 24.10.2018 18:13

  1. CWANE HOLZKOPFY ,REALIZUJĄ SWOJĄ OKUPACYJNĄ POLITYKĘ -PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ,OBSADZAJĄC WUE STOŁKI SWOIMI I PRZYDUPASAMI  I TAK TO WYGLĄDA ,NIE MOŻNA NA TO POZWOLIĆ . TYLKO ATAK ODWETOWY MOŻE PRZYNIEŚC EFEKTY.

  2. Drogi z Niemcami nie mogą się rozejść bo polska gospodarka jest tylko uzupełnieniem gospodarki niemieckiej. Dla nas Niemcy to nasza metropolia. Wszyscy w Polsce patrzą na to z czego chleb jedzą.

  3. Witam, tak się zastanawiam, weszła do sprzedaży książka Niebezpieczne Związki Donalda Tuska – Wojciech Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego, fakty może i znane ale teraz głoszone oficjalnie pro publico bono i poparte zdaniem autorów twardymi dowodami – dokumentami… i cisza, nic, czy w normalnym kraju to nie powinno być tsunami ? Powiedźcie mi dlaczego PiS tak walczące z Tuskiem dało szlaban informacyjny w swoich mediach na tę książkę ? Możecie to racjonalnie wytłumaczyć ? Czy nasz bantustan jest cały zamoczony w układy mafijno-złodziejsko-agenturalne ? Brak słów.

  4. kolejny 'ekspert' … hahahahahahah k.rwa jego mac

    Czy drogi moga sie rozejsc? Nieeeeeeeeeeeee! Bo mamy wymiane handlowa! ….. HAHAHA, co za ekspert! USA i Chiny maja niesamowita wymiane handlowa a jednak ich drogi sie rozchodza, panie ekspercie od siedmiu bolesci.

  5. Jak już był w tym Berlinie to mógł coś zrobić by wreszcie dokończyć w papierach sprawę ziem utraconych bo to jest nadal dziwna taka sprawa ,a Niemiaszki to lubią inwestować między innymi na tamtych ziemiach.
    Oni nigdy na nas nie patrzyli jak na równoległego partnera tylko jak na kogoś kto miałby być ich podnózkiem ( niżej , podległy ). No i tak realizują ten swój plan z oporami ale realizują za pomocą unii europejskiej gdzie my mamy nie być bogatym,prosperującym krajem ,mającym swoją gospodarkę i przemysł bo to będzie dla nich konkurencja . My mamy być tanią siła roboczą i ich rynkiem zbytu… tak oni widzą nas w tym swoim wielkim planie ( bycia wielkim w Europie ). Za taki stan rzeczy można podziękować miedzy innymi sprzedajnym skurwys……m ,którzy od 89 roku rozwalali właśnie to co nasze rodzime właśnie w interesie zachodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *