20 thoughts on “Prezentacja książki „Józef Piłsudski bez retuszu” – Tomasz Ciołkowski

 1. Polscy politycy i dziennikarze ciągle zakłamują Piłsudskiego, agenta i zdrajcy komunistycznego. Podobnie historycy ciągle uczą nas historii wg zaborców, nie uznając Polski przed 966 rokiem, nazywanej Lechią. Zaborcy skracali nam historię, a sobie wydłużają. np. Rosja ma zaledwie 3 wiejki i to dzięki wikingom, bo ni mieli zdolności państwo-twórczych. Ukraina ok. 30 lat, nigdy nawet księstwa nie stworzyli. Niemcy, najmłodsze państwo w Europie powstałe z Prus, dzięki Hołdowi Pruskiemu jako lenno Polski (kolejny dowód, że Polska sięgała aż po Berlin!). A polscy historycy oparci na niemieckich grantach dalej kłamią wg klucza z czasów zaborów! Na szczęście genetyka jak matma jest ścisła nauką i chyba brytyjczycy odkryli, że Polacy (Aryjczycy, Sarmaci) są w Europie Centralnej od kilku tysięcy lat > niż 4-5 tysięcy! Rzymianom nigdy nie udało się podbić Polski, wtedy zwanej Lechią, anawet przez morze podbili brytyjczyków!!!' Pomijam inne dowody, lingwistyczne, artefakty archeologiczne itd.! Gdyby Niemcy czy Ukraińcy, Rosjanie mieli takie legendy i ARTEFAKTY jak kopce (KURHANY czyli grobowce królów durnie historycy!!!) to chwaliliby się tym na cały świat! Al nie mają bo powstali także dzięki wikingom dość późno.

 2. Zdjecie Marszalka nic nei znaczy bo to bylo wile lat przed dominacja Hitlera a Goebels mial szkoly i tytul naukowie kiedy wiekszosc glownych z NSDAP mialo tylko szkole podstawowa ukonczona.

 3. Po obejrzeniu prezentacji wściekłem się na pana Rafała. Jak można nie podać wydawnictwa i informacji o kupnie książki. Wydaje mi się że kilkaset osób natychmiast by zamówiło książkę. A tak pozostaje niesmak i wątpliwości co do intencji pana R.M.

 4. Rzecz jasna z tym zdjeciem Ziuka i Goebbelsa to…wpaduneczek, bo oczywiście to zdjęcie było w książkach drukowane: choćby był taki historyk w latach 80., Olgierd Terlecki. W jego książce o innym Jozku, o płk Becku, właśnie to zdjęcie jest, i to w dużym formacie. Natomiast prowokacyjnej okładki z tym zdjęciem istotnie nie było. Tak jak nie było protestów na sali kiedy Goebbels wykładal w Warszawie w 1934 nazistowskie ideały. .. Taka elita była. .. powinni wydrukować listę tych słuchaczy. Zdaje się że był wśród nich i pisarz Ferdek Goetel, który w 1938 zachlysnol się faszyzmem…

 5. Brawo Panie Tomaszu! Polacy dali sie nabrac niemieckiemu agentowi i szalencowi , ktory zrobil z siebie " Ojca Polskiej Niepodleglosci ". Doprowadzilo to do olbrzymich strat ludzkich podczas II WS.

 6. Dociera to do was twórcy kanałów 'Polskie Sprawy', ' Magna Polonia', że promowaniem tego typu propagandowych książek – szkalujących marszałka Piłsudskiego – wpisujecie się w działania szumowin z PO_SLD_PSL typu Lewandowski, Boni, Gersdorf, Kopacz, itp. antypolskiej hołoty…
  Szanuję was – kanał 'Polskie Sprawy' – za to co robicie, w szczególności za mówienie prawdy o żydach o ich podłych działaniach historycznych i obecnych… Ale, od Piłsudskiego, który świętym przecież nie był – i bardzo dobrze, bo na ówczesne czasy, ze "świętym" nic byśmy jako Polska nie uzyskali – w każdym razie, odpierdolcie się w końcu od Marszałka, bo gówno o nim wiecie, bo wiedzieć nie możecie!
  Z jednej strony promujecie pana Nikt Grygucia, który uważa że Polska w 1939 powinna się sprzymierzyć z III Rzeszą, z wszystkimi tego konsekwencjami…
  Po czym, w trakcie takich spotkań podczas promowania paszkwilu o Piłsudskim, ty Mossakowski zapodajesz jako zły przykład Goebbelsa… Że Piłsudski się spotykał z Hitlerem, robił sobie zdjęcia… No zastanówcie się w końcu czego chcecie.

  Jest tyle dziadostwa, które nas Polaków i Polskę obecnie otacza, z czym trzeba walczyć, a wy, żeby tylko zarobić trochę szekli, dopuszczacie i jeszcze wspieracie tego typu paszkwile…
  Mossakowski, jakoś nie widziałem, abyś się sprzeciwiał Narodowcom kiedy krzyczeli, jak najbardziej słusznie "szacunek Piłsudskiemu!" idąc obok pomnika…
  Jestem przekonany że obecnie Piłsudski i Dmowski, działali i trzymali by się dziś razem…

  PS
  Skoro ty Ciołkowski uważasz że Piłsudski zdradził Polskę, był agentem… To równie dobrze można stwierdzić, że ty jesteś opłaconym kołchoźnikiem – bo tak wyglądasz jakbyś się urwał z jakiego kołchozu – i na zlecenie tychże właścicieli z Moskwy, robisz to co robisz… Musisz mieć Ciołkowski świadomość, że Marszałek Piłsudski wraz ze swoimi oficerami, pogonił bolszewicką czerwoną hołotę, w dużej mierze współtworzoną przez żydów, ale rzecz w tym że to po dziś dzień, najbardziej ciąży komu? Tak, wspomnianej już Moskwie/Kremlowi…

 7. Szacunek dla Pana za wielką pracę jaką Pan wykonał. Panie Tomaszu bez owijania w bawełnę – Polska od 1945 r. z przerwą na lata 1968-89 znajduje się pod syjonistyczną okupacją, a Józef Piłsudski to ich bohater dlatego naszemu narodowi wmawia się, że Piłsudski wielkim bohaterem był.

 8. Pilsudski to moze i byl orzeszek ale no nie robmy jaj.. tak wyglada wlasnie powazna polityka. Kaczynski i Tusk myslicie ze sa lepsi?
  Na litosc Boską!!! Nie porownujcie Berezy Kartuskiej ktora byla ciezkim wiezieniem do Obozow Koncentracyjnych! Jak mozna to porownywac do Auschwitz, Majdanka czy Gross Rosen?!

 9. Bardzo to dla mnie niezręczne, ale muszę zaprotestować wobec zbiorowego zachwytu nad tym panem. Oczywiście nie dotyczy to książki, której nie czytałam – mówię o autorze, który PORAŻA ubóstwem swojego intelektu, a w każdym razie prostactwem i nudą jakie towarzyszą całemu jego przekazowi, który niewątpliwie można traktować jako emanację tej "inteligencji". Ten pan w kółko mówi to samo – kłamią, a ja ustaliłem prawdę, "musiał się przekopać przez ten propagandowy miał i dokopać się prawdy". Cyt. : " Bo ja, zanim doszedłem do tych ustaleń, to bylem na etapie takim jak wynika z oficjalnych książek, KTÓRE SIĘ UCZYŁEM na wydziale historii, prawda…? I dopiero analizując materiały źródłowe dochodziłem do wniosku, że to, co nam się oficjalnie mówi jest kłamstwem. Czyli musiałem JAKBY na etapie analizy materiałów źródłowych przeformatować sobie własną świadomość, prawda…? Czyli to też jest jakiś etap – prawda? – nie tak, że ja przeczytałem jedną książkę, drugą, trzecią, tylko ja do tego również stopniowo dochodziłem, prawda…?
  I dopiero człowiek uświadamia sobie, że my jako naród funkcjonujemy w matrixie. Że to, co nam się mówi nijak się ma do rzeczywistości, którą się poznaje z materiałów źródłowych").
  I tak przez 1,5 godziny w kółko to samo, przez 1,5 godziny – że oni kłamią, a my jesteśmy oszukani. Nieporadnie i tak jakoś "od sasa do lasa". Brak temu jakiejś spójności, logicznego ciągu, NARRACJI, która ukazuje coraz to nowe związki, problemy, zależności. Wciąż, W KÓŁKO ględzi i wraca do tego samego (j/w), tak nieporadnie – np. ARGUMENTUJE, że musimy mu uwierzyć (28:40), bo on jej musiał poświęcić 2,5 roku, żeby ją napisać. I jeszcze mówi to jakimś takim dziwnym tonem – jakby był osobiście dotknięty, z jakąś taką pretensją, skrywanym wyrzutem wobec dotychczasowych kłamców. Strasznie nieporadny, po prostu infantylny narracyjnie jest ten pan. Obawiam się, że ta książka, napisana takim właśnie ŻENUJĄCO nieporadnym językiem jest właśnie taka nudna i niestrawna. Choćby było w niej 150% PRAWDY , w ogóle nie jestem do niej zachęcona po TAKIEJ promocji.

 10. Dobrze byłoby teraz pokazać tych oszustów z tasiemcowymi tytułami przed nazwiskami, aby wiedzieć kto jest autentycznym trepem i betonem, by nie przenosić takiej negatywnej oceny na prawdziwych zawodowych historyków. Zdaję sobie sprawę, że pan Tomasz nie może tych sk….synów zdemaskować, bo szkoda jego kasy i sił na durne procesy. Ale to tutaj jest prawdziwa wylęgarnia kretów, co chcą preparować historyczną prawdę Polakom. Tak samo jest w innych dziedzinach życia, choćby np. w ochronie zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *