37 thoughts on “Polska Będzie Obowiązkowo Szczepić Imigrantów i Uchodźców w Polsce – A Pieniądze? Analiza Komentator

 1. Mam wrażenie, że ostatnio jestem we śnie, koszmarnym śnie i bardzo chcę się zbudzić, ale nie mogę. Twoja praca jest bardzo ważna, dzięki i pozdrawiam!

 2. to dodatkowo zalecam odrobaczyć do kompletu. to też jest wskazane (szczegolnie afryka i bliski wschód no i indie bez dwóch zdań). Poza tym obowiązkowo każdy ukrainiec również powinien być sprawdzany na granicy czy ma komplet szczepień, szczególnie na odrę, wzw a i gruzlicę. testy na aids też by były nie od rzeczy. w końcu to nie są pojedyncze osoby, tylko miliony.

 3. Jak to nie mają dokumentow XD przecież zawsze kierowca białego busa, tira etc., który rozpryskuje na masce tłum europejczyków, zostawia dowod osobisty pod siedzeniem.

 4. a CO ZA RÓŻNICA CZY JESTEŚ "LEWAKIEM" CZY "PRAWAKIEM" , CHOROBA JEST CHOROBA, NIE MA TU MIEJSCA NA ŻADNE POGLĄDY. I JESZCZE ODBYĆ KWARANTANNE!!!

 5. Nosiciel jest odporny na daną chorobę, której jest nosicielem. Dlatego właśnie jest nosicielem, gdyż sam nie choruje, ale zarazić może. Gdy zaszczepimy nosiciela, to może być tak, że sam zachoruje, gdyż jego zdolności immunologiczne będą niewystarczające.
  Dotyczy to zarówno ludzi jak i zwierząt.
  Pozdrawiam.

 6. Jak się okaże że że względu na religię odstąpią szczepień,to my też tak możemy zrobić, przeszłam na inną wiarę i religia mi zabrania szczepień,taki numer przechodzi w więzieniu,aresztowani by dostać lepsze żarcie,deklarowali że przeszli na buddyzm czy islam i muszą mieć specjalne posiłki bo religia i nie wolno dyskryminować, więc w więzieniu istnieje nawet od5-7roznych jadłospisów, można? można

 7. PiSowskim góralom ze wzgórz golan chodzi właśnie o to, żeby zalać nasz naród muslimskim łajnem, szczepionkami, GMO, JP Morganami, podatkami, a wszystko po to żeby na nowym, wolnym od polaczków i zresetowanym Trójmorzu, zamieszkało żydowskie ścierwo, bo ich ten śmierdzący izrael wkrótce zostanie zmieciony przez dumnych i walecznych Irańczyków.

 8. Jak zwykle, rząd robi prezenty wielkim bogatym korporacjom. Poza tym co da szczepienie na chorobę tropikalną człowieka z tropików jak on jest odporny i jest nosicielem tylko my nie jesteśmy na nie odporni. To nas trzeba szczepić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *