30 thoughts on “Platfordzilla-Polska w ruinie. (Cały film 2018)

 1. Prawie jak Bagiński i całe Platige z tym całym Spielbergiem, czy innym Icebergiem, co zatopił Titanica. Prawie – oznacza Lepiej.
  Chyba minister kultury fizycznej nie będzie wiecznie milczał, gdzie Państwowy Instytut Sztuki Filmowej, gdzie sroka co zbiera świecidełka??? Gdzie pieniążki kochane, ja sie pytam, dla artysty i twórcy. Niech już nikt nie śmie mówić źle o Polskiej kinematografii, która właśnie wstała z łokci i kolan i przybrała kształt łyżeczki. W jak wiadmo, jest to pozycja embrionalna, a embriony, ceteris paribus, są. Więc dura lex sed lex. W skrócie "Durex". Choć łyżeczkowanie nie kojarzy się odpowiednio….. hmmm
  I sie należy, jak psu ziemia, a chłopu miska – Panie Ministrze Profesorze Magistrze Wicepremierze Gliński – co PAN NATO?

  Potem przyjdzie czas na Pisdzillę, podpowiem zarys scenariusza. Pisdzilla (gigantyczna kaczka z legend, co cznia pod siebie przy każdym kroku ) pod wpływem spożycia Wandy Coniechcałaniemca i Zawiszy Łajtpałer z WhiteStocku, dostaje biegunki takiej, że odrzutowo wygrywa maraton Żołnierzy Niedzielnych na 5 kilometrów, niszcząc judeocześnie wszystkie kosherne galerie handlowe. Emitując z Podlaski serię pocisków Błasik-2 i androny Maciora-X uzbrojone w lotniskowce atomowe z bąbami termobarycznymi, eliminuje Wrogów Ojczyzny na Zanzibarze oraz odzyskuje Polskie Kolonie na Trynidad i Tobago, gdzie szczęśliwi obywatele rasy panów odpoczywają – po wyniesieniu ciężkich worków z biletami NBP z licznych Ministerstw i spółek Skarbu Państwa, które im sie należały niezwłocznie i należnie należały (tak). Na leżąco. Polska od Morza do Oceanu Atlantyckiego staje się fucktem. The end. A potem napisy, a wśród nich i ja. Skromny "za udział wziął".

  Cliffhanger: Pozostaje do odzyskania Madagaskar, należący do Beniowskiego, ale większość Żydowska wysłana tam w 1968 r. utworzyła partyzantkę i broni się zaciekle za pomocą Kosher Slivovitz, co bardzo osłabia nasze siły. Dowództwo pod dowództwem Generała ************** (8 gwiazdek, takich generałów nie maja nawet amerykanie) Kapelana Głódzia decyduje się na zamknięcie sklepów z wrogim trunkiem między 22, a szóstą rano – z przerwami co godzinę – na dostawy do Sztabu Generalnego, celem dalszych analiz . Co gorsza, towarzysze Węgierscy Jerzego Orbana twierdzą, że Beniowski jest ich towarzyszem, a nie naszym, i nazywa się Benyovszky, wysłali więc swoje atomowe łodzie podwodne o napędzie paprykowym w stronę Madagaskaru. Co będzie dalej – w części drugiej Pisdzilli. (podpowiem – będą wystrzeliwać torpedy Salami-11)

  Całość przewiduję na trylogię (Sienkiewicz zobowiązuje, wszak państwo polskie istnieje tylko teoretycznie) ośmioczęściową z licznymi spin-offami, prequelami i preprequelami, aż do dziadka króla Popiela włącznie.

  PS. Kurła, ależ ja mam talent, boszzz – do dziś tego nie wiedziałę.
  Jestę zwycięzcą, jestę zwycięzcą. Jak Patrick Vega.

 2. ten wstęp jest zajebisty –
  codziennie tysiące Polaków wyjeżdża za pracą do Somalii.
  Nie widać końca kryzysu ….
  Później już tylko gorzej, akcja strasznie się rozwleka. musiałem przewijać aby dotrwać do końca. Po chuj tyle strzelanin ?

 3. Chwalili w rządowym radiu, w "3'. Rozsądek podpowiadał żeby trzymać się z daleka. Nie posłuchałem, mam za swoje. na szczęście tylko po 7 minutach wyłączyłem. Ogólnie poziom produkcji wyższej szkoły czegoś tam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *