50 thoughts on “PIS Znów Nie Chce Imigrantów w Polsce – Odrzucamy PLAN ONZ – Stracimy Pieniądze? Analiza Komentator

 1. Wreszcie mam kogos co mowi tak jak ja o Beacie Szydlo.To wszystko co widzielismy dotychczas w jej wykonaniu bylo tylko i wylacznie na pokaz dla fanatycznych wyborcow !Mam nadzieje ,ze wiekszosc wyborcow nie da sie oszukac ponownie i powie –dziekujemy pani –

 2. w istocie nie chodzi o emigracje tylko w świetle prawa Izraela ewakuacje dodajcie ruchy sorusy i arystokracje wyspowa i każdy rządy przy których { NWO} trwa Diaspora finansowa konsorcja nazywane dla nie poznaki lobby albo grupami wpływów Bloomberg grup i Watykan jako łagodzący i przygotowujący grunt mówiący o miłosierdzi a i nagabujący by europejczycy przyjmowali i gościli oni będą okradali gwałcili i na kosz tych co się natrudzili żyli brednie obłuda i kłamstwa deficyt wodny w Izraelu i przyjazne stosunki z sąsiadami i zmasowane ataki na ludzi co strzegą jedności narodowej i wartości chrześcijańskich rodzina wspólnota w dobrej wierze ataki z USA UK i Brukseli i odwoływania ciągle się do praw człowieka bez człowieka w osobie Jezusa Chrystusa oskarżenia o rasizm antysemityzm i nie tolerancje i ksenofobie zmasowany atak i mówienie o braterstwie i pomocy u jednych nie wierny u drugich goj gdzie tu braterstwo uległość to nie braterstwo a przymuszanie do uległości to nie jest przyjaźń tym bardziej nie wiele ma z pokojem miłością i miłosierdziem wspólnego NIEŚĆ POMOC WSPÓŁ BRACIOM W WIERZE TAKIE BYŁO PRZYMIERZE ONI PŁODZIŁ A TY BĘDZIESZ TA GAŁĄŹ PODTRZYMYWAĆ ABY PÓŹNIEJ CIE ZARZYNAĆ I NIEWOLIĆ CZY CHRYSTUS ODEBRAŁ SOBIE ZYCIE CZY TO JEGO NA ŚMIERĆ SKAZANO ZA PRAWDĘ I PRZESTROGI PRZED OBŁUDNIKAMI I KŁAMCAMI I ICH OBNAŻANIE NIE PRZYZNAJ SIĘ DO CHRYSTUSA I GO NIE UZNAJ WIEDZ PRZYCHODZĄ I NASTAJ DOMOWNIKÓW OBRAŻAJĄ A CI PROWADZENI PRZEZ ŚLEPCÓW I KŁAMCÓW ULEGAJĄ BO IM OBIECAJĄ A ONI SWYMI REKAMI I PRACA OBIETNICE SPEŁNIAJĄ

 3. Jak najlepiej ich przyjmować? Ustawić nad wykopanymi kwaterami i odpalić HK 121 + wsparcie plutonu MSBS. I wszystko. Aha, grabić co jakiś czas ziemię, bo się błoto zrobi.

 4. Przyjmują imigrantów – ŹLE, nie chcą przyjmować – ŹLE – ogarnij się człowieku! Czego Ty w końcu chcesz? To źle, że słuchają opinii ludzi i z głupich decyzji się wycofują (mieszkam w Katowicach, chodzę ulicami po centrum codziennie i nie zauważyłem napływu imigrantów poza tymi z Ukrainy – widocznie do nas nie chcą przyjeżdżać;). Nie wiem jak jest w innych miastach ale coś mi się wydaje, że podajesz nieprawdziwe informacje )?

 5. W tych wyborach jest zasada taka Polak głosuje na Polaka. Broń Boże nie na partie zyddokomunistyczne pookraglostolowe. Do po okraglostolowych,, Polaków przeproscie i się wynoscie,, CWNP

 6. Niestety organizacje pokroju ONZ, WWF, UNICEF czy Amnesty International to organizacje pochłaniające olbrzymie fundusze których efekt działań są mizerne, a większość funduszy jest przejadane przez administrację.
  Niestety moim zdaniem pisiory nie odstąpią od zalewania Polski imigrantami mimo tego co gadają. Imigrantów od UE też by przyjęli, ale sprzeciwem wobec tego pomysłu postanowili sobie ugrać dobry wynik w wyborach. Platfusy, pisiory, nowoczesne platfust, psl-owcy, sld-owcy to jest jedno zło. Musimy w końcu zacząć głosować na innych kandydatów wbrew sondażom, wbrew propagandzie medialnej. Inaczej dopuścimy do zagłady Polski!

 7. TO SZALEŃSTWO JUŻ NA PROGU. Chyba koniec swiata. .SPRAWY stawiane sa na GLOWIE
  Trudno tutaj dojrzeć logikę w tym działaniu. Na sile wprowadzaniu tutaj obcej kultury

 8. Co za bzdura. Czy ci idioci pozamieniali sie na mózgi z błotną kałużą.
  Taaak bo najlepiej wymieszać wszystkich w tyglu i upodlić. By wszystko stało się jednym.
  Po 2ww powstające ONZ, a właściwie rządy alianckie ustaliły że wskazanym jest by kraje były monoetniczne. Miało to zapobiegać napięciom. By uniknąć pogromom.
  I jak tu nie szukać racjonalizacji w teoriach spiskowych.

  40:31 to mówił prezes Kaczyński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *