26 thoughts on “PiS słucha komunistów chińskich! Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 29.05.2018

 1. Podejrzewam że Suski chcąc udać poliglote i miał tłumaczenie w j angielskim którego ni w ząb nie rozumie, więc jak ktoś go w Pl zapyta o konferencje to uda glupa i szybko zmieni temat!!! Straszne!!! Pozdrawiam

 2. Syn Pana Jana Pietrzaka jest wysoko w kaście, czy wiecie o tym?
  Jego instytucja przydzieliła mi elitę komuchów.
  Może jest dobrym bardem i w ogóle ale te rodzinne koneksje śmierdzą hipokryzją.
  Dlatego proszę o wyjaśnienie albo przestańcie go promować i się podniecać.

 3. i tak; w 1939 do niewoli sowieckiej dostało się około 250 do 500 tys. ludzi . W tym około 250-350 tys. Polaków . W październiku zaczęto zwalniać część zatrzymanych . Resztę rozlokowano w kilku obozach m. in. ( Ostaszków , Starobielsk) Rozstrzelania zaczęto wiosna 1940 r. Nazwiska wydających rozkazy są oficjalnie znane . Wniosek napisał Beria , pisał do Stalina o rozpatrzenie ich sprawy w trybie specjalnym z zastosowaniem wobec nich najwyższego wymiary kary – rozstrzelać. Wyroki wydawało Kolegium Specjalne NKWD . Skład jest znany . Wniosek Berii podpisał Stalin, Woroszyłow, Mołotow, Mikojan i kilku innych kacapów . W czasie rozstrzeliwań rodziny ofiar były wywożone w głąb Rosji (ZSRR). Łącznie około 61 tys. osób głównie do Kazachstanu . Pełna liczba zamordowanych w tzw . Zbrodni Katyńskiej to ponad 27 tys. osób. Oficjalnie rozstrzelano około 21.892 osoby . A resztę zatopiono w Morzu Białym . Tam zginęli głównie lekarze, prawnicy , inżynierowie , literaci , nauczyciele itp. O tym fakcie wiadomo w USA m. in. z przesłuchań Specjalnej Komisji Senatu z lat 1952-53, oraz odtajnionych w latach 90-tych akt VENONY. Raport z pracy tej komisji w Polsce się nie ukazał . PS. Rozbieżności w cyfrach wynikają z tego że brałem liczby skrajne z różnych źródeł , moim zdaniem rzeczywistej liczby zabitych nigdy się nie dowiemy .

 4. Mike Pence . Cytuje: "jestem narodzonym na nowo ewangelickim katolikiem".
  A cóż to za nowa hybryda – ewangelicki katolik.

 5. Nawet jak Rosjanie wyłączyli by nam gaz za to, że oskarżamy ich o Smoleńsk to wolał bym żyć bez gazu ale znać prawdę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *