25 thoughts on “PILNUJMY POLSKI (ODC.30) – TUSK ZNÓW PRZECIW POLSCE

 1. Do postu poniżej. Przepraszam moderatora za moje "fopa" naprawdę zapomniałem i dzięki za napomnienie – naprawdę dzięki !( Moderatorzy są fajni w Tv Republika …ale inni nie.!

 2. Maciarewicz , oskarzyles bezpodstawnie polskich zolniezy z Narga-Kel, podlozyles mine pod rzad Jana Olszewskiego w 1992, rozwaliles partie Jana Olszewskiego i ty mowisz nam aby pilnowac Polski.

 3. OD WIELU LAT PRZYGLADAM SIE ZZA ,,WIELKIEJ WODY" JAK MAJA POPRZEWRZACANE W TYCH OGLUPIONYCH GLOWACH NIENAWISTNICY POLSKI,KTORZY POMIMO EWIDENTNEJ ZMIANY WE WSZYSTKICH NIE WYLICZAJAC DLUGIEJ ,,LITANII" SPRAWACH SIE DOKONALY A KTORE OCZYWISCIE Z CZASEM SIE DOKONAJA POMIMO ZACIEKLEJ WOJNY KASTY SEDZIOWSKIEJ ,KTORE ODMIENILY O 100 % LOS BIEDY POLSKIEJ,KTORE WZBUDZILY OGROMNA D U M E W POLAKACH ,KTORYM WMAWIANO ,ZE SA GORSI ,NIC NIE POTRAFIA DO NICZEGO SIE NIE NADAJA I TERAZ WRESZCIE TEN NIESZCZESNY NAJWIEKSZY PATRIOTA SKROMNY CZLOWIEK ODDANY POLSCE I POLAKOM NAMKTOREGO WYLANO IMDALEJ WYLEWA SIE CALE KUBLY LAJNA STAL SIE OBIEKTEM NIESAMOWIETEJ NAGONKI LUDZIE GDZIE MACIE ROZUM CZY CHCECIE POWROTU TEGO ,,JAK BYLO" ZEBY RYZY TYFUS OKLAMYWAL,OSZUKIWALMI OKRADALMWAS WRAZ Z TA POTFORMA I JEJ AKOLITAMI ???
  TAK MYSLE ,ZE POLSCE POTRZEBNY ,,OD ZARAZ" TAKI ,,ERCEPAN" ZEBY WZIAL ZA MAORDE TYCH NIENAWISTNIKOW POWYPEDZAL WSZYSTKICH ,,NIEMIECKICH" WLASCICIELI PILNUJCIE POLSKI BO JAK JA STRACICIE WTEDY DOPIERO ZROZUMIECIE SWOJA BEZDENNA G L U P O T E !!!!!

 4. ===================================== ANTONI MACIEREWICZ PREZYDENTEM 2020 ============================================
  tylko on jest nadzieja na rozbicie ukladu magdalenkowego i ostateczne wykonczenie PO-WSI i oczyszczenie BBN ze zlogow koziejowskiego szogunstwa i wreszcie do OPUBLIKOWANIA ANEKSU DO RAPORTU WSI

  > https://goo.gl/epRzhY <

  KONIECZNIE WYSLUCHAJCIE TEGO WYSTAPIENIA Z 13 CZERWCA 2018

  > https://goo.gl/G9JUBf <

 5. Macierewicz na Madagaskar ??!?

  PiS podpaska ?? podpisuje 20 letni kontrakt na dostawę gazu skroplonego z ✡️ firmami w USA. Tym samym dobry wujek PiS zagwarantował wam gaz o 30% droższy niż ??.
  Wg. pajaców z reżimowych mediów i tzw. expertów, określono to mianem dywersyfikacji źródeł energii ???

  Jak reżim PiSo✡️wski utrzymuje reżim Waszy??ngtonski

  I dlaczego gaz i prąd coraz droższe w polskich domach:

  "Prezydent Rosji Władimir Putin wyraźnie odradzał Unii Europejskiej, by ta była zaopatrywana w gaz ziemny przez USA.

  "To byłoby głupie i rozrzutne" – powiedział Putin w środę wieczorem podczas spotkania z kanclerzem Austrii Sebastianem Kurzem w Sankt Petersburg. – "Popyt w Europie stale rośnie, a Rosja jest nadal niezawodnym dostawcą energii".

  Komentując amerykański opór wobec North Stream 2 szef Kremla stwierdził, że ten, znajdujący się w budowie, bezpośredni gazociąg z Rosji do Niemiec jest niezawodny i wolny od ryzyka związanego z tranzytem.

  "Europa mogłaby oczywiście kupować gaz z innych regionów, na przykład o 30% droższy gaz z USA, ale to byłoby po prostu głupotą i jawnym marnotrawstwem" – powiedział prezydent Rosji. – "Przez taki deal zaszkodzi Europa własnej konkurencyjności, a europejscy uzytkownicy będą musieli zapłacić więcej za gaz. Zdrowy rozsądek dyktuje takie przedsięwzięcia jak North Stream 2. Będziemy walczyć o ten projekt". (tłum.: ZB)."

  Jankeskie ? i ich arcy drogi gaz ⛽ z… ??.
  Czyli jak ✡️ z PiSu obudzi się z ręką w ? :

  "Jankesom jedyne co zostało to skomlenie,z Rosją jeśli chodzi o rope i gaz nie mają żadnych szans,dopiero co Chiny wstrzymały całkowicie zakup ich gazu i ropy a to otwiera wielki biznes dla Rosji po Sile Syberi 1 który będzie skończony do końca tego roku ruszyły ekspresowe przygotowania do budowy Siły Syberia 2 na kierunku Nowosybirska,jak mówią znawcy tematu będzie też Siła Syberii 3,co do jankesów to przy mrożnej zimie Rosja też im dostarczy gaz,na koniec podam taki przykład na dzisiaj dostawy z zagranicy LNG do Chin wynoszą ok 30 mld m3,a kiedy ruszy Siła Syberii zacznie dostarczać ok 40 mld m3 gazu,czyli jak widać całkowicie zastąpi zagraniczny LNG dostarczany dla Chin,oczywiście potrzeby tak wielkiego kraju stale rosną więc rynek będzie bardzo chłonny,a co do zasobów gazu w Rosji to Nowatek właśnie otwiera olbrzymie zasoby tego surowca po drugiej stronie Jamalu i wychodzi na to że po Gazpromie będzie to kolejny gigant gazowy,jak widać rosyjskie surowce to studnia bez dna
  ria.ru/economy/20181004/1529925703.html?referrer_block=index_daynews1_1&ab_title"

 6. Tusk po norwesku oznacza niemiec. Polecam książkę Sumlinskiego. Kto miał skorzystał ten zrobil. Kto przejął władzę po śmierci L.K. wsi na czele z Komorowskim. Macierewicz kłamie dobrze wie że to nasza bezpieka do spoly z ruskimi I Niemcami za tym stoi.

 7. I tak się wymieniają raz rządzą ci raz tamci. Mieszają się pomiędzy sobą, nazywają się lewica I prawica A tak naprawdę wszystcy to socjaliści ceentrysci I lewacy. Może niech wreszcie po ponad 200 latach pozwólmy dojść do władzy prawicy. PiS to farbowane lisy socjaliści Piłsudski że swoja sensacją też. Katolik nie może być socjalista…

 8. Panowie.
  RODAKvision1-Ścios
  ‏ @RODAKvision1
  Oct 15
  Replying to @Piotr_Wozniak @Platforma_org

  RODAKvision1-Ścios Retweeted RODAKvision1-Ścios

  Nikt inny jak "bohaterowie" tej grafiki "antypolską zbieraninę,zgraję twardogłowych typów złączonych nienawiścią do mojego kraju,stada zdrajców,pospolitych chamów i złodziei kazali nazywać opozycją"-"Nudis verbis…"Ściosa.Teraz ścigają anonimowego Blogera
  Pan Minister będąc wiceprezesem PiS niestety ponosi za to również odpowiedzialność.

 9. Ta gwardia jest śliczna jak Komitet Centralny, Biuro Polityczne niczego sobie, ale Pierwszy Sekretarz i Premier to coś szczególnego, takiej premedytacji kłamstwa dotąd niespotykana. Na tym tle obnaża się zupełnie kościół, który ten cały układ uświęca jako stan rzeczywisty naszego Państwa.

 10. tusk stary pedofil żeby zdechł i cale kurewskie peo śmierć peowcom szmalcownikom i zdrajcom polski. Widać po tuska szczurzym ryju że nareszcie zdycha peowskie scierwo szmalcownik i lokaj niemcow

 11. Helena Polska ma 100% rację dogadali się …Po owocach ich poznacie…Kaczyński chce iść z Tuskiem i SLD razem na marszu niepodległości … a SLD proponował koalicje ale dostał kopa prosto w jaja od Czarzastego ..zdrada jak nic !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *