29 thoughts on “Patriotyzm Kaczyńskiego – czy podniesie Polskę z kolan? IDŹ POD PRĄD NA ŻYWO 15.10.2018

 1. Politykom w Polsce należy się kop w du… zamiast Nobla. Krew mnie zalewa jak słyszę że PiS nam coś da. Aż dziw że są ludzie którzy się z tego cieszą. Niedługo PiS nam da kartki na paliwo jedzenie itd.

 2. Wspierajmy telewizję IPP finansowo, tylko tak mogą dalej funkcjonować. Każde nawet 5, 10 zł pomaga codziennie nadawać na żywo ! Budujmy razem patriotyczno-chrześcijańską telewizję ! 🙂

 3. Proponuję żeby Kaczyński niczego już nie integrował, nie podnosił z kolan i przestał się zajmować patriotyzmem. Niech ten człowiek odejdzie nareszcie na polityczną emeryturę ! A PIS-owi życzę sromotnej klęski w najbliższych wyborach parlamentarnych ! Precz z tą zdradziecką socjalistyczną partią !

 4. A ja myślę że wszystko szlak trafił już. Bóg dał Bóg zabrał i co kto zrobi? Polityka to takie bagnisko które wciągnie każdego kto niema korzenia który jest głęboko ukorzeniony w słowie Pana .świat w tym Polska będzie się pogrążać i niema zmiłuj. Jedyny ratunek jest w Chrystusie w nikim i w niczym więcej.

 5. PiS-dusie same plusy tworzą ++++++++++++++++++++++++++ i jak taki rządek plusów dla was wygląda? Mnie się kojarzy z drutem kolczastym i niewolą. :/

 6. Panie Turczyn! Może chodzi o tego Boga, który ojczyznę kojarzył z ojcowizną, pierwszy powiedział- PRAWDA WAS WYZWOLI ! Przepraszam to nie był ten, o którym Pan mówi…

 7. W Polsce jest już dodatek energetyczny tam gdzie w gminie przyznają dodatki mieszkaniowe. Są one niewielkie od kilku do kilku dziesięciu złotych, ale razem z mieszkaniowymi dodatkami są spore. Tylw tylko, że ja np nie otrzymuję takich fruktów, może dlatego, że pracuję.

 8. Przykro mi ze ludzie mieniacy sie CHRZESCIANAMI wola pokladac ufnosc w pistolecie do swojej obrony – A NIE W JEZUSIE CHRYSTUSIE PANU NASZYM .Nie rozumiem tego ./ Psalm 91 /.Jest mi smutno z tego powodu .Ja pisze o chrzescianach a nie o ludziach ze swiata .Swiat zawsze uzywal i uzywa i nadal bedzie uzywal broni smiercionosnej az do konca .Apokalipsa Sw.Jana ostrzega ze : kto mieczem wojuje / wszelka bronia / ten od miecza ginie .

 9. Wspaniale zrobiliscie dzisiejszy program, a przypowiesc o aniolach kompletnie mnie rozczulila, slowa pastora: "mozesz byc aniolem dla blizniego, miej oczy otwarte by zauwazyc potrzebujacego" i jeszcze to pozegnanie :" do zobaczenia jak Bog da jutro!"- juz dawno nie uslyszalam takiej pokory, az polecialy mi lzy…

 10. Bardzo dobry program, ale korzystając z okazji troszkę popiszę. 😉
  Socjalizm niszczy nie tylko gospodarkę. Socjalizm niszczy nie tylko społeczeństwo. Socjalizm niszczy nie tylko rodzinę. Socjalizm niszczy też pojedynczego człowieka jako osobę. Bo Socjalizm obiecuje "darmowe" rzeczy i "sprawiedliwość społeczną" jednocześnie pozbawiając człowieka odpowiedzialności (co się niektórym podoba) a później powolutku, zabiera również krytyczne myślenie, oraz prawa, wolności i własności. I tak kroczek po kroczku Socjalizm robi z człowieka głupiego niewolnika wprowadzając tyranię władzy, a gdy wreszcie następuje nieunikniony kryzys Socjalizm obwinia innych narzucając prawdziwą nienawiść swoim wytresowanym propagandą niewolnikom.
  P.S.
  To co mówił Pastor choć piękne i poruszające było moim zdaniem zbyt potoczne o tym że możemy być na ziemi Aniołami. Może się czepiam, ale IPP i Pastor Chojecki przyzwyczaili mnie do konkretów i odniesień Biblijnych, a nie kolokwializmów (nawet tych pięknych).
  P.P.S.
  Świetny wywiad z Doktorem Pesta-ą. Naprawdę dobra robota bo i ciekawie i budująco i co najważniejsze pokazuje jak można i że można. 😀

 11. Niesamowity koleś ten z Freedom Projekt… przyjechałby do Polski chociażby dlatego żeby najeść się czegoś dobrego …dobre ..dobre he he … pozdrawiam dziewczyny z IPP jesteście niesamowite takie programy to się ogląda ze smakiem …,a nie jak te MAMIDŁA głównego nurtu pozdrawiam .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *