27 thoughts on “„Nocna Zmiana” CAŁY FILM

  1. Bardzo proszę, niech ktoś mi wytłumaczy jedna rzecz. Niesiołowski na początku jest za lustracja, mówi że agentów trzeba ujawnić itp a potem siedzi na spotkaniu u Wałęsy obok Tuska. WTF

  2. Propaganda i brak lustracji zrobiły swoje. Mamy multum ludzi, którzy nie myślą samodzielnie i nie dochodzą do wniosków i osądów na podstawie całej historii ale przepychanek PO z PIS-em. Niech się zastanowią dlaczego dziś muszą brać kredyty na 30 lat i wyjeżdżać do pracy za granicę. Najwięcej przez aferę FOZZ, o której w książkach od historii nie znajdziemy ani słowa. Każde pokolenie po roku 90 tym jest coraz głupsze. Rzadko który gimb wie, kim był Piłsudski, za to potrafi obsługiwać Smartfona, robić debilne selfie i zamiast przeczytać książkę i przysiąść do pracy domowej przyssać się do tableta. Takie społeczeństwo to raj dla liberalnych i genderwoych debili, bo wszystko się im wciśnie. Tylko czekać jak przez tą nagonkę na PiS, przyjdzie znowu PO i wćiśnie tu uchodźców, pedałów, zoofilów i wszelkie szambo, które stanie pod stodołą.

  3. a kolejne odcinki pisze w dalszym ciagu historia, happy end juz nie bedzie , kolejne pokolenia odczuwaja skutki tamtej decyzjii

  4. Po 2 WŚ kolaboranci jak i szpiedzy sowiecko – niemieckie zakorzenili sie przybierajac polskie imiona i nazwiska. Do dzisiaj tez pejsaci mowia co mamy robic, kiedy kolaboranci bolszewii i potomkow nazistow rozkradaja i ekspoatuja Polskę, kiedy to sie skonczy – wtedy kiedy jawnych agentow kolaborantow destabilizujacych Polske deportuje sie ich wraz z ich rodzinami do macierzystych krajow, przypominam raz jeszcze ze to sa obcy agenci na uslugach obcych mocarstw.

  5. te wszystkie k…y ktore obaliły rząd Olszewskiego dzisiaj piastują wysokie funkcje. Dajcie mi władze absolutną to odsunę każdego kto maczał w tym palce. Obiecuje.

  6. Na tym filmie zdrajców widać jak na dłoni, a najlepsze jest to że do dzisiaj na TVN, Polsat, MSN, interia ci zdrajcy nadal są nam przedstawiani jako autorytety. To się w głowie nie mieści!

  7. 42:27 wypowiedź w sejmie ujawnia agenturę Wałęsy, jasno już wtedy było wiadomo, że Wałęsa był agentem, dlatego tak panikował i za wszelką cenę chciał by to nie zostało ujawnione, a że miał w sejmie tylu takich samych agentów jak on, to im się udało obalić rząd Olszewskiego. W takim wypadku jego działania nie tylko powinny być ukarane, ale nie powinny mieć mocy prawnej, to tak jakby morderca, który popełnił zbrodnię decydował o tym, kto może go sądzić i kto jest wiarygodnym świadkiem jego czynu. Ba nie wiem, kto wtedy był szefem TV, ale także powinien ponieść konsekwencje niewyemitowania-wstrzymania pierwszej wypowiedzi Wałęsy 30:45 dotyczącej jego agentury. Gdyby to pierwsze oświadczenie Wałęsy ukazało się w TV, ludzie wyszliby znów na ulice!!!! Kiedyś za taką zdradę Polski karano nabijaniem na pal, jemu i reszcie się to należy, plus nagranie i puszczenie w mediach jak cierpią, ku przestrodze kolejnym chętnym do okradania Polski. Ciekawi mnie tylko, że pierwszymi osobami, które zobaczyły tą listę były osoby o bardzo obco brzmiących nazwiskach 32:20 Adam Michnik (wiemy już jakie jest jego pochodzenie), Andrzej Ajnenkiel, Jerzy Holzer…jakaś bardzo dziwna zbieżność pochodzenia tych osób???

  8. Wszystkich tych synów kurew z tego "niejawnego" spotkania należy powiesić. I ich szczeniaki też. Dekomunizacja nastąpi jak się ogniem te wszy wypali.

  9. Kto za komuny studiował i jest posłem i działa na niekorzyść Polski ( okrada państwo ) misi byc zdegradowany bo myśli komunistycznie albo musi iść do pierdla. Co ludzie robili z PiS za komuny jak stawiali opór ? ze musiałem za dziecka w komunie żyć ?! A jak tak zabrać waszym rodzicom rentę , emeryturę za lenistwo ze żyli w czasach komuny , ze jedli komunistyczne jedzenie , oddychali , ze mieli prace za komuny i tym samym wspierali komunę , ze stocznia pracowała dla komuny . Kto za komuny pracował zabrać świadczenia . Pracowaliście to wspieraliscie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *