33 thoughts on “Mateusz Morawiecki NARESZCIE Tłumaczy się z Imigrantów w Polsce – Skutecznie? Analiza Komentator

  1. Ator, PIS nie sprowadził nawet 1 repatrianta. Jest zupełnie odwrotnie. Blokują ich powrót wymyślając sobie jakieś bzdety np. takie że nie każdy z nich zna ortografię. Wielu z nich mówi ale nie potrafi pisać po Polsku i zakazuje im się wjazdu do kraju przez taką pierdołę. Wiele info o tym jest u Adolfa Kudlińskiego.

  2. Panie Morawiecki, Nigeria to jest w Afryce najbardziej znienawidzony kraj, przez wiele innych panstw Afrykanskich za oszustwa, kradziez z napadami, kradziez z kont bankowych, Wszystkie oszustwa ogolno swiatowe .

  3. Ja może źle patrze, ale na tej stronie migracje gov pl napisane jest że w pl jest 173 k ludzi z ukrainy. Skąd więc info o trzech milionach i co jest prawdą

  4. może mówiąc repatrianci ma na myśli żydów z izraela w tym przypadku by sie zgadzało zarówno dlaczego tyle z nich dostaje obywatelstwo jak i ze ściągają repatriantów

  5. Najlepsze jest to jak powiedział u ,,Sowy,, , że w Polsce potrzebna jest wojna. To jest chory człowiek na umyśle bo nikt przy zdrowych zmysłach nie chce wojny i zagłady bezbronnego rozbrojonego narodu.

  6. A co kłamca ma mówić, że kłamie? A jasne. Platfusy złe Pisory dobre, jasne proste i oczywiste. No mówiliście chamy ze nie przyjmiecie, a platfusy mówiły że przyjmą. Trole są aż tak tępe? Zatrudnijcie mnie będę modniejszy! Często twoje wypowiedzi krytykuje ale i tak daję łapkę, przez promocję mojego komentarza 😛

  7. Znam kilka osób które terasz szukają pracy, po prostu jak idą gdzieś, to często po prostu sami zatrudniający nie wiedzą czego wymagać.

  8. 37:30 100% racja, czeka na Trocksistowsko Zinobowiewowską bandę. Interwentów, kułaków Spisek lekarzy i filmy jak mały Iwan, idzie do NKWD, przeprasza ABW ewentualnie CBŚ i doniesie że Mama I Tata nie kochają najjaśniejszego wodza rewolucji, W sieci kupiłem, później wstawię wloga, napisali, że na premiera polują jakieś niecne acz potężnie siły, a pan premier mafii się nie boi.

  9. Ale stary pierdolisz,tak zaklamujesz rzeczywistosc ze uszy puchna.Takie gowniane teorie spiskowe,ze CIA Cie juz pewnie monitoruje.Bedziesz niebawem mowil,te wykresy,tabelki to tez dobre jak ktos ma IQ 60.

  10. Przykro mi ALE od Premiera Morawieckiego nie usłyszałem JEDNEGO Prawdziwego słowa ! Ostatnie PRAWDZIWE sława można POsłuchać na TAŚMACH ! ! ! ! ZAKŁAMANY H A Z A R ! ! ! ! ! ! ! ….i NIC W I Ę C E J !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *