25 thoughts on “KRÓTKI FILM O POLSCE I ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI

  1. Należy uzbroić każdego Polaka i Polkę. Następnie Polska musi mieć tysiąc głowic nuklearnych bo widzę że nie mają szacunku do nas na świecie. Żydzi mają 200 głowic i ich szanują.

  2. Skończcie wkoncu z zakłamywaniem histori Polski ! Polska nie powstała w 966roku,dlaczego nie przedstawicie całej historii Polski od tysięcy lat ??? Komuś na tym zależy abyśmy nie znali całej prawdy !

  3. z tymi krzyżakami to lipa, ziemi nie dostali na własność ale sfabrykowali takowy akty przed papieżem a ten się przybił i było pozamiatane.

  4. co za katolskei brednie polska byla dlugo pzred tym zdradzieckim chrztem nawe tniemcy uczi polskiej historii od roku 500 i juz mielismy dynastie krolow ! KROLOW nie znacie walsnej pzreszlosci i zyda zescie wybrali na zbawce polmozgi!

  5. Z całym szacunkiem dla autora/ – ów : Nie " dzięki ZJEŹDZIE w Gnieźnie"  a ZJAZDOWI w Gnieźnie. Jak Polska ma być wielka , jeśli pisząc lub mówiąc o niej POPEŁNIA SIĘ TAKIE BŁĘDY !!!  Trochę samokrytyki, koncentracji i solidności nad tym co robisz / robicie AUTORZE / – Y.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *