18 thoughts on “„Kościół pod obstrzałem. Rodzina na celowniku” – Dr Michał Krajski, Tomasz Węgrzyn

  1. Kościół Pana naszego zawsze był, jest i będzie na celowniku, bo przecież zwyrodnialcy tego świata pragną wciągając Go do padołu rozpaczy i beznadziejności nie wiedząc o tym, że Wszechmocny nie dopuści do tego i z woli Jego dobro i tak zwycięży.

  2. Do dołu wszetecznosci i rozpaczy wciągają Kościół funkcjonariusze koscielni.Kosciol to nie rodzina.Rodzina była zanim powstala religia.Nie klamcie.

  3. Nauka, że sukcesja apostolska przekazywana jest poprzez sakrament święceń biskupich to herezja ogłoszona na SV2. W Kościele katolickim sukcesja apostolska to prawne i ciągłe następstwo na stolicy biskupiej założonej przez Apostoła.

  4. ,,la iglesia infiltrada y el nuevo orden mundial,,film na you tube znanego i cenionego na swiecie pisarza zajmujacego sie ta tematyka Manuel Galiana.oby w Polsce wydano jego ksiazki .w tlumaczeniu tytulu ,,kosciol zinfiltrowany i nowy porzadek swiatowy i jeszcze dodatkowo wspomne o kanale ,,proyecto segunda republica ,,z Argentyny .kanal katolicki promujacy nierozerwalnosc terytorium ,sprzeciw usurze zadluzajacej kraje ,ochrona rodziny ,wartosci,zycia.Zaproszeni tam goscie dokladnie wyjasniaja sytuacje (dokladnie taki sam problem maja kraje Ameryki Poludniowej ,Europy jak i reszta swiata).mowia tam duzo o msze trydenckiej ,soborze….o wszystkim co niszczy porzadek naturalny.Jest tyle opozycji przeciwko zlu ktore panoszy sie na tym sweicie .czas laczy sily czas wspolpracowac wspolnie ,problemy Polski powinny byc naglasniane wszedzie bo to problem ktory istnieje wszedzie,tak jak w Polsce powinno sie mowic o tych ,,wyspach opozycji i wolnosci by nadawac im rozglos

  5. KK (kościół katolicki,kościół powszechny,kościół Rzymski),no cóż to jedna wieka SEKTA.Sprawdźcie definicje sekty pasuje idealnie do tego tworu jakim jest KK 🙂 .Uzurpacja KK do mienienia się "kościołem" Jezusa Chrystusa jest obrzydliwością i obrzydliwym kłamstwem.KK nie miał,nie ma i nie będzie miał nic wspólnego z Jezusem Chrystusem Żywym Bogiem.Właśnie ŻYWY BÓG a co "czci" KK martwego boga na krzyżu wiszącego nie tego zmartwychwstałego.Zresztą ,nie będę tu klarował różnic między CHRZEŚCIJANINEM a KK weźcie kupcie sobie biblię najlepiej Uwspółcześnioną Biblie Gdańską (jest najmniej pozmieniana ) i zacznijcie sami czytać.Czego Katolicy kompletnie nie czynią.

  6. Z lewej strony nastąpił atak na duchowieństwo przez film "Kler", natomiast z pozycji prawicowych atak na świeckiego ewangelizatora Marcina Zielińskiego.
    Przypadkowa zbieżność w czasie, czy skoordynowana akcja przeciw Kościołowi w Polsce…??

  7. Sztuczna inteligencja bedzie zbawieniem ludzkosci, bezinteresowna czyli nie dajaca sie korumpowac, zaprogramowana przez inteligencje,(glupol nie umie programowac, ale umie glosowac wiec czyni szkody), mam nadzieje ,ze zastapi sejmy, knesejmy, bundestagi, sady i inne patologie.Kiedy komputer "uslyszy" ,np o przestepstwie ekonomicznym a beneficjentem tego przestepstwa bedzie zyd, i zyd powie komuterowi "ale ja jestem zydem" komputer odpowie "i co z tego",a sedzia o inteligencji czlowieka , powie "a to co innego" i uwolni zyda, ze strachu o swoje stanowisko,a komputer ma to w dooopie.Dlatego popieram sztuczna inteligencje, pod warunkiem, ze nie zaprogramuja tego talmudysci

  8. Gratulacje dla dr Stanisława Krajskiego tak mądrego i dobrze wychowanego syna. Przy okazji syn jest jakby skórę z ojca zdjął, a głos można nie patrząc pomylić 🙂 dziękuję za wykład

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *