32 thoughts on “Karoń u Roli o filmie „KLER” i bardzo ważnym argumencie ws. słuszności racji katolicyzmu i KK!

 1. Jest alternatywa: Wolność i Skuteczni. Mamy program, specjalistów, NARODOWCÓW, projekt konstytucji, które odmienią ten kraj na plus. Jesteśmy propolscy, ponad-religiami. Jestesmy za tym, aby odkłamać historię, pojęcia itd… http://www.wolnosc.pl

 2. Uwielbiam słuchać, jak Krzysztof Karoń sobie zaprzecza: nie oglądnie, żeby nie zobaczyć tego, czego nie chce widzieć (16 minuta).
  Świetna sprawa jak u człowieka chcącego posługiwać się logiką.

 3. KOŚCIÓŁ KATOLICKI TO PASOŻYT TRESUJĄCY LUDZI ABY NIE MYŚLELI NIE ZADAWALI PYTAŃ I UFALI BOGU ( KTÓRY NIE ISTNIEJE ) ORAZ PŁACILI PODATEK OD GŁUPOTY PEDOFILOM W SUTANNIE KTÓRZY PIERDOLĄ WASZE DZIECI !
  OŚWIEĆĆIE CIEMNOTE A ZNIKNĄ SZAMANI !
  NAUKA OBALA PIERDOŁY Z ŻYDOWSKIEJ MITOLOGI OD CZASÓW KOPERNIKA ?
  JUDEN R@U $ !
  JEZUS RAUS !
  KOŚCIÓŁ KATOLICKI ZDRADZIŁ POLSKE WIELOKROTNIE !
  KOŚCIÓŁ KATOLICKI DOTOWAŁ FASZYZM MUSOLINIEGO ORAZ HITLERA A PO WOJNIE UŻYWAJĄC CZERWONY KRZYŻ SZMUGLOWALI NAZISTOWSKICH LUDOBÓJCÓW DO AMERYKI POŁUDNIOWEJ ABY UNIKNELI SĄDU !
  RELIGIA OGŁUPIA WYKORZYSTUJE OSZUKUJE OGRABIA ZASTRASZA GWAŁCI PRAWDE I PRAWA CZŁOWIEKA !
  https://youtu.be/xEZIgqWoJXI

 4. Tradycyjnie …. ? …gość KOMPLETNIE …. nie odróżnia <… kleru !!! – ludzi- człowieka >… od < NAUKI – EWANGELII-Kościoła – społeczności >. Cóż ułomność intelektualna …. ALE dobrze że również takich LUDZI się reprezentuje ?

 5. Wątek europejskich badań dot przemocy wobec kobiet pojawił się krótko w dyskusji w telewizji publicznej w programie Pana Pospieszalskiego już ze dwa lata temu a poza tym, raczej cisza…

 6. Ten film to propaganda oslabiania wiary ,nalezy pamietac o tym ze to moga byc ksieza neofici ,ktorych wielu od wielu lat jest w kosciele wielu i rozbijaja ta instytucje od srodka.Kiedys udawali Polakow a dzis ksiezy!

 7. Nie wazne kim Karoń był w przeszłości i co robił. Szacunek dla niego za to jaką postawę przyjął teraz i za to w jaki sposób mówi. Za słowem idą czyny uświadamiające ludzi jak bronić się przed tym globalnym systemem. Jeśli chociaż jednej osobie jego słowa otworzyły oczy to warto słuchać jego słów

 8. Jeszcze filmu nie oglądali a już dupy wam pieką jebane świętoszki 😉
  Nie martwcie się , nie będzie zakazu dawania na tacę , może tylko wzrosnąć stawka bo ciemniaków coraz mniej …

 9. Zadam pytanie! Jeśli ktoś nie wieży to odrazu z automatu jest lewakiem lewicowcem komunistą? Mówicie o szatanie na pogrzebie Kory a w radju Maryja nie ma szatana? To że KK fałszował historię Polski to też natchnienie Boga?

 10. To nie kościół się wygłupia bo kościół to MY to biskupi odlatują,
  i pokazują jak nie dorastają duchowo do stanowisk ,to politycy .Tam jest pycha i władza a bezkarność tak ich zdeprawowala jak sędziow i polityków.

 11. W Finlandii taka wielka przemoc seksualna i fizyczna??? Hahahahaha. Zyję w Finlandii kilka lat, Polska to może sie uczyc od nich. Kto to robił te mapki??? W Polsce bicie, maltretowanie dzieci na smierc co ostatnio głośno w mediach, noworodki w smietnikach lub w lasach, przemoc fizyczna.. Czegos takiego nie ma w Finlandii. Panie Karoń chyba Pan za dużo pije…Lubiłem tą niezależną telewizje, ale teraz mam wielki dystans, po prostu gości macie niekompetentnych

 12. Owieczki nie pojęły jeszcze,że klękają przed własnymi oprawcami, mafią watykańską. Owieczki czeskie i inne mają więcej oleju w głowie i nie dają się wycyckać i ogłupieć do krańców zdrowego rozsądku. 14 miliardów złotych odpływa rok w rok z Polski do Watykanu. Nie ma dnia w Polsce żeby jakiś klecha nie gwałcił dziecka.Precz z tymi żydopasami i ich bajkami zmyślonymi przez semickich psychopatów na pustyni 2000 lat temu. Panie Karoń , za uszami to może mieć Wojtek, który Jolce ropuchę do sukienki rzucił. Mafia watykańska ma na sumieniu miliony brutalnie zamordowanych ludzi na CAŁYM świecie do tego jawną kolaborację z Hitlerem.

 13. Bez sensu analiza . Uproszczenia świadczące o metodologicznych brakach i niestety słabej znajomości religii. Prawosławie mocno jest propaństwe i anty rzymskie i jakoś się wyłamuje . Przykłady z każdej map obalające w różnych zestawieniach wnioski Malta, Węgry, Litwa, Słowacja – gł katolicy a gorzej niż Rumunia i Grecja gł. prawosławie. A co z Czechami bardzo ateistycznymi? A Litwa w różnych kategoriach różnie wypada od Sasa do Lasa
  Po prostu w tych państwach z top ten więcej się zgłasza takich przypadków niż np w PL.
  Wg mnie nie porównywano tych samych kategorii i badanie jest pozbawione podstaw. A Pan Karoń z badania bez sensu wysnuwa bez sensu wnioski. Na takim poziomie analizy socjologiczno-historycznej to bym na studia proponował wpierw

 14. Inaczej postrzega molestowanie Finka, dla ktorej roza na biurku w pracy 8 marca jest tego, a inaczej Polka. Bardzo niski procent molestowania jest w Turcji (nie mowiac o innych krajach muzulmanskicj), ale nikt o zdrowych zmyslach nie postuluje wprowadzenie islamu!

 15. czy te statystyki są wiarygodne ??? byc może ,ale powstaje wątpliwość czy liczba zgłoszeń nękania, molestowania itd nie jest przypadkiem skolerowana z obsesją tych krajów na tym punkcie gdzie spojrzenie na kobiete juz jest nękaniem a u nas kultura moze nakazuje milczenie akceptacje ???

 16. Bardzo cenie Pana Karonia za rzetelną analizę marksizmu, jednak na tematy dogmatyki fundamentalnej, apologetyki i magisterium Kościoła poleciał jak typowy marksista, zaprzeczając jego niezmiennej nauce i naturze. mogę wymienić ponad tuzin dokumentów cytatów i dzieł świętych które są antagonalne do wniosków Pana Krzysztofa. Pan Krzysztof "zakatapućkał się" i to zdrowo.

 17. Krzysztof Karoń w fatalnej formie 🙁 Facet zdaje się, że nie ma pojęcia o czym mówi. Nie skończył ANI JEDNEGO wątku, który rozpoczął, skacze z tematu na temat i do tego wprowadza spory chaos. Ta "wypowiedź" to niestety jedna wielka gonitwa myśli z czego najwyraźniej zdaje sobie sprawę prowadzący i nawet nie zadaje przez dłuższy czas pytań. Mimo, iż lubię pana Karonia to ten materiał to klasyczny przykład przerostu formy nad treścią, podany bez przygotowania i w ogromnym chaosie. Trudno jest coś z tego zapamiętać a jeszcze trudniej zrozumieć o co tak na prawdę chodzi. Być może przydałby się krótki urlop ? Nie wiem ale mam nadzieję, że pan Karoń jeszcze kiedyś wróci do formy jaką prezentował w okresie w którym się aktywował.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *