46 thoughts on “Jakubiak: Jest plan, aby Żydzi osiedlali się w Polsce. Co roku tysiące paszportów wydajemy Żydom

 1. Mnie dziwi te trzydzieści kilka procent poparcia dla Tuska. Dla tego niemieckiego fiuta trybunał stanu a nie stanowiska w Polsce…

 2. PO CO NAM TE AMERYKANSKIE WOJSKA PO CO KUPNO SAMOLOTOW PRZED JAKIM WROGIEM MA NAS BRONIC JAK POLACY NIE SWIADOMI TEGO ZE WROG NA ZIEMI POLSKIEJ JUZ SIE TU PANOSZY POLACY CO WAM WOLNO NA CO WAM POZWALAJA ROZEJRZYJCIE SIE JUZ JESTESCIE NIE SWIADOMYMI NIEWOLNIKAMI WCZORAJ BYL DZIEN 1 GO TRANSPORTU POLAKOW DO OSWIECIMIA CZY RZADZACY UCZCILI TYCH POLAKOW CZY MEDIA TV TAM BYLY ZACIERAJA NAM HISTORIIE

 3. Panie Jakubiak już przylecą do Polski jaskółki biznesu które nie będą płacić podatku przez 15 lat. To chyba wystarczy żeby rozwalić polskie firmy. Pan w sejmie i nie wie nad czym głosował 10 mają 2018 roku. Cała Polska ma się stać strefą ekonomiczną. To znaczy każdy tylko nie Polak może sobie otworzyć sklep i przez 15 lat nie płacić podatku. Rząd będzie musiał wymyślić nowe podatki jak polskie padające firmy przestaną je płacić. Teraz jest specjalnych stref ekonomicznych niepłacących podatków tylko 14.

 4. a  co     p.     jakubiak  robi      żeby   tych  paszportów     nie    wydawac  tym  z  tej  wiadomej  podłej    nacji ???????

 5. Uczciwy propolski Żyd zna i potrafi zaśpiewać hymn PL (nauczony przez dziadków), nawet jeśli nie zna j. polskiego. Wiem, co mówię. To powinno być kryterium nr 1 przy wydawaniu PL paszportów !

 6. Są grupy mniej zarabiające, bo niższe wykształcenie ale……. nie każda grupa ma 5 fakultetów i najniższą krajową przy śr. 47 h pracy…. Taaaaaa….. "podwyżki" rząd obliczył i…….. wyjdą obniżki!

 7. Widzę, że Konfederacja może się rozpaść przez Korwina i Jakubiaka. Ci panowie mają zbyt silne osobowości i różne poglądy. Możliwe, że skończy się wyjściem Jakubiaka z Konfederacji i założeniem osobnej partii. Ale wtedy Jakubiak skończy z wynikiem 0,4% w wyborach do sejmu.

 8. Pamiętajcie, że jest jeszcze ustawa 1066 o pomocy zbrojnej innych państw. Będzie baza amerykańska.. W tym kontekście to może nie być już tylko martwy przepis jak zajdzie taka potrzeba.

 9. Proszę posłuchać, co mówi pan Jakubiak o wydajności pracy – obawiam się, że się myli. Wydajność pracy mierzy się nie ilością pracowników wykonywających daną rzecz (lub czasem wykonania), ale WARTOŚCIĄ pracy w tym samym czasie. I jakże mamy mieć kapitał, na brak którego narzeka pan Jakubiak, skoro obce firmy cały zysk wywożą za granicę? Niemcy Zach. potrzebowały 10-15 lat, by stanąć na nogi, ale tam nikt zysków nie wywoził np. do Francji lub USA.

 10. Pan Korwin żyje w psychozie albo zaczął się epizod schizofreniczny świadomie albo nie bo o tym nie wie zaniża rangę Konfederacji

 11. Panie Jakubiak, obawy sa sluszne. Zastanawiam sie, czy Dudaczewski i Morawiecki celowo nie wprowadzaja wojska amerykanskie, zeby moc zrealizowac ustawe 447, czyli pomoc odzyskac rzekome mienie zydowskie w Polsce.

 12. Właśnie! Podobna sytuacja jest też w Polsce. Premier Matthias Muravetsky jest żydem, a Adrian (prezydent) – jest jak nie szabesgojem, to żydem, tyle że jeszcze przed coming out’em. Myślę, że gdy pojawią się uzbrojone izraelskie ekipy, obaj szybko podpiszą wszystkie potrzebne dokumenty. Żydzi, niezależnie od poglądów, popierają się i z pobudek „patriotycznych” współpracują ze służbami Izraela, które za to umiejętnie im się rewanżują. Np. Matthias Muravetsky, historyk, pracując zawodowo oraz udzielając się społecznie – jednocześnie ukończył eksternistycznie trzy studia podyplomowe w dosyć odległych od siebie miejscach i nagle stał się renomowanym banksterem! Tak szybka i błyskotliwa kariera bez „ochrzczenia kozikiem”, wsparcia żydowskiego środowiska oraz dyskretnego: ze strony służb – byłaby niemożliwa!

 13. Izraelskie spec-służby od dawna są bardzo aktywne w kształtowaniu życia politycznego w Polsce. Są w posiadaniu bardzo obszernego zestawu materiałów dotyczących polskich polityków, gdyż np. pełna inwigilacja pomieszczeń w budynku przy Nowogrodzkiej trwała od co najmniej dziesięciu lat. A tzw. afera podsłuchowa kelnerów – to robota izraelskich i polskich spec-służb (m.in. Black Cube). Zwróć uwagę, że pierwsze nagrania są dużo wcześniejsze od tych, które poczyniła ekipa M. Falenty, i zostały dokonane w specjalnie izolowanych pomieszczeniach służbowych! Dalej: za ujawnieniem afery hazardowej (aktorzy pierwszego planu: Z. Chlebowski, M. Drzewiecki, R. Sobiesiak, J. Kosek et consortes), w tle, stały żydowskie służby zwalczające rządzący wówczas układ volksdeutschy. Przypomnę też (była to „pomysł” za rządu Ewy Kopacz), że to izraelskie służby (Mosad i Aman) miały weryfikować imigrantów (robiły by to, oczywiście, z punktu widzenia ich przydatności dla interesów Izraela). Dalej: programy informatyczne chroniące polskich polityków podczas lotów (znowu: pełna inwigilacja) są pochodzenia izraelskiego.

 14. ich zblatowanie oraz całkowita kooperacyjna infiltracja. To dlatego, gdy np. lotnisko w Rzeszowie przeżywa raz na jakiś czas inwazję pielgrzymów, którzy zdążają tysiącami do grobu cadyka Elimelecha w Leżajsku – całe jest przejmowane przez specjalne ekipy izraelskich służb. Tak też było w przypadku, gdy niedawno do POLN „przyjechali żydzi (delegacja izraelska) po majątek”. Generalnie: służby żydowskie czują się Polsce władcami, np. chodzą po krakowskim Rynku ostentacyjnie nosząc swoją broń, czy też mówią oprowadzanej po centrum Warszawy (przy Pałacu Kultury) izraelskiej młodzieży: – „Za dwadzieścia lat to wszystko będzie wasze”.

 15. ,,ja się pytam, jak to jest'' ? kogo się pan pyta …? NAZWISKA…..! ,, setki pytań dzień i noc zadaję sobie sam, odpowiedzi nie znajduję znów'' PAN MA DZIAŁAĆ , ATAKOWAĆ I WYGRYWAĆ A NIE PYTAĆ… PIER….ENIE KOTKA ZA POMOCĄ MŁOTKA…. SKU TE CZNOŚĆ…..PANIE

 16. żałosne bronienie Korwina. Jak można traktować poważnie kogoś, kto tak mówi o drugim polityku. Przecież ludzie wybierają polityków na podstawie słów, które wypowiadają, nie na podstwie koloru muszki. Ten facet kpi z inteligencji Polaków. Myślałam, że jest mądrzejszy. Skończyłam słuchanie na 7 min.

 17. Były oficer LWP i WSI, członek PZPR Pan Jakubiak wszystko jest w stanie powiedzieć by być w centrum uwagi=Chory człowiek!!!
  Chrystus był żydem, kocham Chrystusa!!!
  W Rzeczpospolitej żydzi mieszkali przez tysiąc lat, dużo im Polska zawdzięcza!!! Kto nie zna historii ten bredzi!!! 85% Polskich chasydów zginęło z rąk Niemców!!!

 18. Polonizować ich będziem, z głową bo pokazali już nam gdzie popełniliśmy błąd w poprzednim razem. Oczywiście dzięki 447 nic nie kupię od nich i żadnego ich biznesu. Moim zdaniem dobrze na proces pokojowy na bliskim wschodzie zrobi wolna i niepodległa Palestyna. Z Panem Bogiem.

 19. Panie Jakubiak od pewnego czasu ktoś-coś odebrało Panu rozum. Nie chcę powiedzieć, że Żydzi są dla Polski dobrem. Zwracam tylko uwagę, że nie ma dla nas większego zagrożenia jak my sami w postaci totalnej opozycji i tego całego bałaganu jaki cyklicznie wywołują pederaści. Za okupacji Niemcy twierdzili" wy Polacy jeszcze będziecie nam za eliminacje Żydów dziękować". Moi przodkowie nie bardzo rozumieli….ja już rozumiem. Chodzi jednak o wagę problemu.

 20. A co Korwin nie ma racji????? Dlaczego każdy narzeka na Korwina a nie zastanowi się nad wypowiedziami i porówna stan państwa wtedy kiedy był Allende i Pinochet. Oczywiście, że krew się lała, bo jak jedni walczą z drugimi to się i krew leje, a co było od 1941 roku lali się AK i NSZ z AL, GL. Więc trzeba wsłuchać się i wyciągać wnioski a nie kontestować tylko dlatego że coś jest poprawne polityczne lub nie poprawne polityczne.

 21. Do k***y nędzy, JPRD! Jaką mamy historię z Niemcami? Dlaczego nikomu nie przeszkadza mniejszość niemiecka z gwarantowanym miejscem w Sejmie a do tego 2 partie folksdojczów z sumarycznym poparciem w granicach 50%?! Dlaczego nikomu nie przeszkadza, że Wehrmacht zwany obecnie Bundeswehr jeździ sobie po Polsce jak u siebie? To nie jest wina Rosjan, że ziomkowie Macierewicza i Kaczyńskiego zamordowali tysiące Polaków (i miliony Rosjan, Ukraińców i innych też). Niemcy zamordowali miliony Polaków do k***y nędzy!!! Czy Wy naprawdę nie rozumiecie, że konserwatywna polska obywatelka rosyjskiego pochodzenia ma większą wartość dla Narodu niż zboczony lewak ze 100% polskim DNA? Jak słucham tych wywodów Jakubiaka to naprawdę nasuwa się przysłowie zacytowane niedawno przez JKM w innym kontekscie (że poniżej pewnego poziomu argumentacji nie zejdzie).

 22. Tylko nie mów nikomu 2
  Action, sci fi, sensation…wyk Bogusław Linda (kapitan molestant), Janusz Gajos (ksiądz molestant )
  Krystyna Janda (molestowana 12 latka)….
  coming soon…
  Jako spoiler muszę jednak powiedzieć ,że w jednej ze scen Robert odtwarza scene ,z mamą , jak jej z sierpa poprawił za niesubordynację…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *