47 thoughts on “Inwestorzy WYCOFUJĄ Się z Polski! Merkel Się NIE PROWOKUJE, Wszystkie Media PRZECIW AfD | WIADOMOŚCI

 1. Przydała by się w Polsce jakaś prawicowa partia.
  Taka z 8value (pro-progress, capitalism), coś jak technokracja. :]
  Gdzie w rządzie by siedzieli specjaliści, a nie populiści.

 2. Co do wypowiedzi QA o twoim życiu.
  To aby osiągnąć sukces nikomu studia lub matura nie są potrzebne w tych czasach, lecz rodzice pchają swoje dzieci w tym kierunku.

  Jak widać po prowadzącym, praca własna, doświadczenie i inwestowanie w siebie to podstawa.
  Studia są dobre, jak chce się iść w karierę naukową.

 3. Pańska polszczyzna jest szokująca, proszę przesłuchać to co nam Pan zaserwował. PO minucie słuchania podłożonej muzyczki , musiałam zrezygnować z dalszego słuchania Pańskiego programu.

 4. ja wszystko rozumiem z tymi reklamami , ze chcesz na tym zarabiac itd ale kurwa 3 reklamy an 10 minut materiału doslownie odechciewa się oglądać , kurwa czestotliwośc reklam wieksza jak na polsacie

 5. To nie Lotwa przejdzie z EU do Rosji tylko Rosja wlezie oficjalnie do EU. Juz mialo byc podobnie 4 lata temu jak bylo referendum za wprowadzeniem Rosyjskiego jako urzedowy.

 6. Inwazja na Polske byla zawsze okreslana jako "ugaszenie zarzewia niepokoju wokolo sprawy Gdanska". Tak samo Bundewehra 2 lata temu okreslila "przyjecie przez Niemcy zobowiazania woben NATO zeby ugasic zarzewie niepokoju przy wschodniej granicy".

 7. Mam pytanie do ciebie czy ułani drogowi, którzy na drogach szybkiego ruchu jeżdżą dwa razy szybciej niż pozwalają przepisy powinni być traktowani jako potencjalni zabójcy i w nagrodę powinno im się odbierać fury i prawko? Oczywiście pytanie retoryczne?

 8. trochę bez sensu oglądać 30 sek reklamy by 0,015 grosza trafiło na charytatywny
  lepiej już chyba by każdy zainteresowany przelał jakiś tam grosz od siebie

 9. Czytanie komentarzy pod wiadomościami jest tak samo interesujące jak same wiadomości 😀 ci sami ludzie narzekajacy na to że Polskie firmy są sprzedawane za granice teraz twierdzą że bez 'zagranicznych inwestorów' ten kraj się zawali… Umówmy się że takie wykupywanie firm to praktyka stosowana na całym świecie tylko że za czasów PO ten proces miał tak chorą skalę że ten kraj faktycznie by się zawalił a teraz to trochę się chyba ustabilizowało sądząc po tym co było powiedziane w tym materiale. Tu proźba do BNB przestańcie rozdmuchiwać każde przejęcie Polskiej firmy a zacznijcie mówić o tym co Pis naprawdę odpierdala czyli to o czym nie usłyszymy na tvp i tvn np. te nowe pojebane szczepionki 1500 w jednym (nie jestem antyszczepionkowcem… chociaż chyba trochę jestem bo te stare szczepionki które miały leczyć a nie tworzyć pacjentów na przyszłość powoli odchodzą w zapomnienie)

 10. NIEMCY TRACĄ MILIARDY W POLSCE………wojenne przysłowie się sprawdza….KTO KUPUJE OD HITLERA TO SIĘ W PIEKLE PONIEWIERA…..szczesc Boze…..to przyslowie rozumie TYLKO POLAK a nie niemiecka KLAMLIWA FALSZYWA SZUJA…..

 11. Wy naprawdę opowiadacie o Niemczech i o AfD jesteście naprawdę śmieszni, ludzie na nich głosują bo naprawdę boją się i lewacki ryk medialny jest kontraproduktywny

 12. Jak można nie odczuwać potrzeby kształcenia się? Żałosny człowieku, Max Kolonko nie tracił by na kontakt z tobą ani minuty. Dzieli was przepaść.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *