41 thoughts on “Genialny wykład Leszka Żebrowskiego o zakłamywaniu historii Polski, NSZ i bohaterach narodowych! CWP

 1. poza tematem : chłopcy na podwórku lepszą "technikę własną gry" mają
  reprezentantom pl przydałby się sztab psychologów (a może i psychiatra)
  po kolejnej kompromitacji .. uważają, że na przegraną > nie zasłużyli ⚽
  a wynik powinien być 1:4 a nie 0:1 dla słabiutkiej Italy

 2. Ej Pierony dacie po dyszce na prostowanie krętych dróg polskiej prokuraturze? Tak sie dziwnie porobiło że nawet ABW nie wytropiło w tym nagraniu nic ciekawego a tu nawet głucha mucha bez ucha słyszy że doszło do przestępstwa na szkode M.Żuk. https://zrzutka.pl/jrn599 Z góry dzięki.

 3. Tak trzymać Polski Narodu się Budzi !!!!. Nie zabierzecie Polskiej ziemi!!! Parchy żydowskie tak nam Dopomóż Boże wszechmogący!!!. Za Krew przelaną naszych przodków za cierpienia tęgo Narodu !!! Doczekamy się sprawiedliwości ! Kłamstwa żydowskie plucie jadem na Naród Polski stanie wam w gardłach pomiocie szatański !!!

 4. Panie Żebrowski !!! dziękuję Panu i wielu innych ludziom Polakom !!!wiernym prawdzie chistorii Narodu Polskiego . Mając takich Polaków wiem !!! Że Bóg nie opuścił Polski i Jego Narodu !!! Zdrajcy jesteście przeklęci i wasze rodziny teraz i zawsze na wieki, wieków Amen!!!.

 5. DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA ON-LINE. E-REFERENDA PLUS WETO NARODOWE. STOP POLITYKOM, LOBBYSTOM, URZĘDASOM, BANKSTEROM, MAFIOM, PASOŻYTOM. PARTIE W O N. POWSZECHNE WYBORY WŁADZY USTAWODAWCZEJ, WYKONAWCZEJ (!),  SĄDOWNICZEJ (!). GŁOSOWANIA ON-LINE PROFILEM ZAUFANYM, BIOMETRYCZNYM LUB OSOBIŚCIE W URZĘDZIE ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ. JEŚLI MOŻLIWY JEST E-BANKING, TO MOŻLIWA JEST E-DEMOKRACJA. TYLKO DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA JEST PRAWDZIWĄ DEMOKRACJĄ. WOLNOŚĆ, RÓWNOŚĆ, DOBROBYT. BUDUJEMY NASZĄ ŚWIADOMOŚĆ SPOŁECZNĄ. TO MY JESTEŚMY SUWERENEM. TO MY JESTEŚMY WŁAŚCICIELAMI POLSKI. TO MY DECYDUJEMY TU I TERAZ I W KAŻDEJ SPRAWIE. STOP DYKTATOROM. STOP UZURPATOROM. STOP OKUPANTOM. STOP PARTYJNEJ NIENAWIŚCI. CAŁA WŁADZA DLA NARODU. DLA PRAWYCH, DLA LEWYCH I DLA NEUTRALNYCH. JEDNA ZASADA DLA WSZYSTKICH – DECYDUJE WIĘKSZOŚĆ Z POSZANOWANIEM MNIEJSZOŚCI. SEJM I SAMORZĄDY PRZEDSTAWIAJĄ PROJEKTY. NARÓD GŁOSUJE W E-REFERENDACH. WYNIKI ON-LINE.  ZARZĄD DO ROBOTY. BUDUJEMY RUCH NARODOWEJ DEMOKRACJI BEZPOŚREDNIEJ. MY JESTEŚMY RZĄDEM POLSKI. Przekazujesz dalej. Promujesz. Wyróżniasz Komentujesz. Kopiujesz. Działasz bezpośrednio. Jesteś DB.

 6. Blagam, Panie Zebrowski prosze to wszystko opisac, bo ksiazki pozostana. W internecie mozna pisac i mowic klamstwa. Jesli ktos bedzie chcial poznac prawde, to siegnie po Pana ksiazki. Duzo zdrowia i wytrwalosci w odklamywaniu Polskiej historii.

 7. Wkurza mnie kiedy w czasie na pytania panowie zamiast pytać dodają swoje miniwykłady. Nie ważne jak ważkie treści poruszają. Mam wrażenie, że po prostu chcą sie popisać przy okazji ile wiedzą. PYTANIA ludzie kochani!

 8. W uzupełnieniu wątku o mordowaniu przez komuchów żołnierzy podziemia niepodległościowego. UB przyszło po poległego w Powstaniu Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, w prawie pięć lat po jego śmierci. Ciekawe co na to twierdzący, że Powstanie było tragicznym błędem, bo zginęła w nim elita, która mogłaby być fundamentem niepodległej Polski. Próba aresztowania Baczyńskiego pokazuje nam jaki los czekał tę elitę.

 9. Tak słucham i kompletnie nic nie rozumiem. Zakładam że pan wie iż Kuroń Michnik i Geremek to Żydzi…. Zakładam też że pan wie iż nie ma czegoś takiego jak kasta sędziowska! Do kasty bowiem można dostać się przy pomocy protekcji lub pieniędzy. W Polsce mamy do czynienia wyłącznie z rasą sędziowską…. aby aplikować i sprawować zawody prawnicze musisz pan zmieszać krew z tą rasą. Zdarzają się przypadki, gdzie mężczyzna przyznaję się iż zdecydował się na małżeństwo z wyłącznie jednego powodu – by zostać prawnikiem. W Polsce by sprawować zawód prawniczy musisz pan zmieszać krew z ttymi rasistami. Pan poseł Kalisz kiedyś w wywiadzie radiowym wyjaśniał dlaczego wyłącznie dzieci prawników w 100% zostają prawnikami…. wyszło mu że to po prostu taka wyjątkowa, bardzo inteligentna grupa ludzi oczywiście nie użył stwierdzenia rasa… Ale o ile pamiętam bełkotał coś o dobrych genach… Jakoś pan te fakty mocno omija i silnie akcentuje, że to Polscy bandyci poprzebierani w togi.. mordowali Żydów..

 10. No, jeśli dowiem się więcej o historii i obali to moją, być może, fałszywą wiedzę jak było z niektórymi "Wyklętymi", to i ja przeproszę za swoje niektóre słowa.

 11. Wątpiący staje się sprzymierzeńcem wroga – nigdy nie wolno sie poddawać – w takiej postawie zawsze jest zwycięstwo – prawda zawsze zwycięży i na to trzeba zawsze dawać swoją energię a nie na zwątpienie . Pozdrawiam wszystkich. !!!

 12. Problem jest w innym miejscu. Ani w wojnie obronnej, ani w powstaniu nie było realnych planów militarnych, które dawały by szansę zwycięstwa. Nie jest to problem żołnierzy, powstańców lecz profesjonalizmu dowodzących.

 13. Sowieci tak samo walczyli z nazizmem jak niemieccy naziści z komunizmem. Jedną z tych dwóch opcji można wybrać w zależności czy jest się apologetą armii czerwonej czy wehrmachtu. Dla Polski to jedno GWno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *