26 thoughts on “Falenta – patriota, Gmyz – zegarmistrz światła. Gdzie jest polskie dziennikarstwo? IPP 2019.06.12

 1. Dlaczego mediasciek zamilcza sytuacje w Hong Kongu . Jedynie IPP zajmuje sie tematem – nie na paskach . Dzieki IPP i red Shen !!

 2. Premier Morawiecki coś wspominał U Sowy o finansowaniu braci Karnowskich no to co się dziwisz,że teraz Karnowscy są wychwalani pod niebiosa.

 3. W sumie odnośnie tego twita Sumlińskiego odnośnie Izraela jest dziwne i nie na miejscu. Z drugiej strony to Izrael i ich dziwne odchyły doprowadziły do takich "dziwnych" sytuacji lub wypowiedzi.

 4. Próbuję oglądać, ale co kilka-kilkanaście sekund przycinka, cały czas. O co chodzi ? Czy moja cegła na świat szwankuje czy YT stosuje przerywacze ?

 5. Morawiecki to wielki ekonomista, wielki minister finansów, ale chyba po szkole socjalistycznej. Nie wie, że jeśli bogactwo nie pochodzi z pracy to sztuczne regulowanie zarobkami pracowników od razu przekłada się na cenę produktu, a od tej ceny jeszcze trzeba zapłacić podatki. Siła nabywcza się nie zmienia, a to tylko ona ma znaczenie, nie nominalna kwota zarobków. Kolejny program 700minus. Od nowego roku znowu zus w górę dla przedsiębiorców, niezależnie czy na niego zarobią czy nie. Zwiększanie minimalnej nie ma na celu zwiększenie zarobków pracowników, ponieważ jedyny zysk z tego ma właśnie ZUS. Wpływy nominalne rosną, a obliczone emerytury nominalne nie. Emeryt znowu biedniejszy. Z każdą taką podwyżką wartość 500plus również jest coraz niższa. Ale o to chodzi, przy kolejnych wyborach znowu się coś dorzuci.

  I jeszcze dodatkowa ciekawostka. Słyszeliście, że pracownicy ZUSu pracują obecnie o 2h krócej dziennie? Upały! A my frajerzy podatnicy, dalej w halach produkcyjnych albo na budowie w pełnym słońcu. Choć w sumie idea jest słuszna, tylko zmniejszyć godziny pracy nie o 2 a o 8h dziennie, a pałace zamknąć na klucz 🙂

 6. Falenta powinien dostać order dla zasłużonych dla Polski w ujawnianiu złodziei i aferzystów w śród polityków i księdza Sowy.

 7. 15:13 PASTORZE TO NIEPRAWDA ŻE TEN TŁUM NIE JEST STEROWANY PRZEZ NIKOGO?! JEST STEROWANY PRZEZ SAMEGO BOGA.LUDZIE W UCISKU WIEDZĄ KTO I CO JEST DLA NICH DOBRE.I WZNOSZĄ BŁAGANIA DO BOGA O POMOC.AMEN

 8. 21:50 JAK ODPAKUJĄ PREZENT TO GÓWNO OBRYZGA WSZYSTKICH.A POLAK CO? ZLIŻE GÓWINKO ZE SWOJEJ GĘBY,POWIE ZE TYLKO PADAŁO.PÓJDZIE W NIEDZIELĘ DO KOŚCIÓŁKA SIĘ POMODLIĆ ZA "NACZELNIKA PAŃSTWA"JAROSŁAWA "UFOJCIE" KACZYŃSKIEGO I JEGO TRZODĘ.

 9. Jedno wielkie czerwonoczarne szambo. Oglupic cały naród zero prawdy dla narodu. A dudus na konferencji prasowej u Trampa potwierdzał że jest wielka demokracja i wolność słowa i wypowiedzi i co ano gowno. Amen

 10. KREML WSPARŁ PiS W 2014 r. POWIĄZANIA SIĘGAJĄ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO.
  ROSJA PUTINA, UKARAŁA RZĄD PO ZA WSPARCIE DLA UKRAINY. PODSŁUCHY ZORGANIZOWAŁ MAREK FALENTA- IMPORTER WĘGLA, ZADŁUŻONY W ROSJI I MONITOROWANY PRZEZ ROSYJSKIE SŁUŻBY. FALENTA CHWALIŁ SIĘ ŻE ZMIENI RZĄD W POLSCE NA RZĄD PiSowski. MÓWIŁ, ŻE Z PiSem ŁATWIEJ SIĘ DOGADAĆ . PRZED WYBUCHEM AFERY PODSŁUCHOWEJ, POLSKI KONTRWYWIAD ZOSTAŁ OSTRZEŻONY PRZEZ JEDNĄ ZE SŁUŻB NATO. SOJUSZNICY ALARMOWALI ŻE ROSYJSKI WYWIAD WOJSKOWY GRU, ZAMIERZA SKOMPROMITOWAĆ POLSKĘ I ODERWAĆ JĄ OD UNII EUROPEJSKIEJ.
  Streszczony artykuł z gazety i portalu ''Polityka''

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *