35 thoughts on “„Dość popierania PiS-u” – Prof. Jerzy Robert Nowak: Magazyn Polskie Sprawy #92

 1. Ja pierdolę nawet prawdziwy profesor J.R. Nowak nazywa doktor habilitowaną Magdalenę Środę profesorem.
  Czy to już przejęzyczenie czy też propaganda zmieniania znaczenia pojęć zadziałała?
  Nazywajmy rzeczy po imieniu i trzymajmy się jakichś standardów.Skoro Bartoszewski nie był profesorem to Kaczyński też nie,a i Środa się na ten tytuł nie załapała.
  Profesura belwederska jest jedyną jaką możemy i powinniśmy uznawać bo standard musi być jednolity,a to kto został profesorem przy takim kryterium wątpliwości nie podlega.Owszem będą w takim gronie tacy jak Joanna Senyszyn,Monika Płatek czy Jan Hartman,ale nie będzie Leszka Balcerowicza,wymienionej wcześniej Magdaleny Środy,magistra (sic!) Jerzego Stępnia i wielu wielu innych,których nobilitujemy bez powodu nazywając "profesorami".Na zachodzie ta degrengolada kwitnie i niczym u nas w szkole średniej każdy prowadzący zajęcia na uczelni jest nazywany "profesorem".U nas kadra naukowa jeszcze standardy trzyma i żaden doktor habilitowany nie powie do profesora nadzwyczajnego per "profesorze" bo on profesorem nie jest,gdyż "profesor nadzwyczajny" to stanowisko w ramach uczelni i pełnią je wyłącznie doktorzy habilitowani jest to coś w rodzaju pełniącego obowiązki,a nie żaden tytuł naukowy.W 2010 roku Grzegorz Schetyna tymczasowo wykonywał obowiązki prezydenta i nikt z tego powodu nie mówi do niego per "panie prezydencie".

 2. Gdyby kretyn jeden z drugim spojrzał choćby do słownika Kopalińskiego, wiedziałby, co oznacza słowo nacjonalizm! Nawet ten Smarzowski!
  Nacjonalizm- od: natio (łac.)- naród; przekonanie, że dany naród jest najwyższą wartością, z którego wynika określona postawa polityczna, gospodarcza i społeczna.
  Tak więc jest to postawa jak najbardziej prawidłowa, poprawna i dobra! Wykształciuchy do szkół!

 3. Pan Profesor jak zwykle celnie i w punkt. Uwielbiam pogadanki Pana Profesora. Otwiera On oczy na wiele spraw o których człowiek nie miał pojęcia. Z całego serca popieram Pana Profesora i bende na Niego głosował w wyborach samorzondowych jak i na innych kandydatów z Ruchu Narodowego do czego gorąco namawiam wszystkich. PiS sie skurwił jak i Duda tym lizaniem obrzezanych sisiorków. PAMIĘTAJCIE TYLKO LISTA nr. 7 . CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE !!!

 4. Wielu ludzi zawiodło sie na PIS tak chcieliśmy wierzyć że mają dobro Polaków na sercu ale ich czyny raz za razem okazują sie być prożydowskie i wymierzone przeciw Patriotom.

 5. Polityka nie jest "zerojedynkowa". Nie da się zawsze wszystkie działania czynić w sposób w 100% procentach dla siebie korzystny. Nawet Niemcy jak widzimy muszą zważać na Izrael Stany, Chiny gną się przed Trumpem, Rosja nie może wejść z całym impetem na Ukraine. Zydy bardzo długo kolonizują Palestyne ciągle jednak obserwując i starając się rozgrywać sąsiadów. Rozgrywanie swoich interesów jest sztuką kompromisu, balansowania, cierpliwego czekania na odpowiedni moment itd itd. Nie mamy potencjału by od razu wszystko naraz zrobić i narzucić swoim sąsiadom. To wymaga czasu i sprawnej cierpliwej polityki

 6. Zgadzam sie z p anem. Pis=posrancy. Morawiecki I reszta oszustow pod mur.Boze nastepna partia co zrobila polakow w jajo. Precz z pisiorami I reszta bandy pisowskiej. Tarczynski bezczelnie klamie mowiac , ze w Polsce jest Zero emigrantow .Oszyst wyszczekany.

 7. Większość ludzi głosowała na PiS i Dudę w tonacji anty-PO. To był jedyny bodzieć, niestety, bardzo głupi. Bo PoPiS na tym świadomie żeruje. Dlatego każdy, kto się na to złapał, powinien uderzyć się w pierś. Nie tylko głosujący, ale i szeregowi zapisujący się w uniesieniu do partii. Niestety, ludzie nie idą już za własnym kompasem moralnym, bo etyka jest passe. Teraz tylko TV i dopuszczanie cwaniaków do naszych emocji. Ludzie – kalkulujcie na chłodno. Po co głosować na PiS, skoro są pierwszą partią od dekad, która nie ma W OGÓLE programu gospodarczego? Dopóki nasza ekonomia nie stanie na nogi tak, że będziemy w podskokach biegli założyć firmę – bo chcemy, a nie musimy wejść na śmieciówkę – dopóty będzie niewola. Czy ktoś uważa, że nadciąga dobrobyt?

 8. Ma pan racje panie profesorze. Polscy rzadzacy z prezydentem na czele liza zydowskie tylki i wlaza na bacznosc pod stol gdy jakikolwiek zydowski lobuz na nas krzyczy. Ta uleglosc i udawanie ze nic sie nie stalo sa zalosne i wyborcy PiSowi tego nie zapomna.

 9. O ISLAMIZACJĘ,czy o SEMITYZACJĘ Europy i Polski chodzi?!W trwającej WOJNIE O PIENIĄDZ doskonali się sztukę wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
  MATACZENIE ma być spoiwem dla reaktywowania KRÓLESTWA POLSKIEGO,a prokurator w roli ADVOCATUS DIABOLI?!?!
  POLSKA po odbiciu się od ściany MOSKIEWSKIEGO ZAKONU dryfuje ku ŚCIANIE?!

 10. Panie redaktorze proszę nie nazywać swoich wywodów polskimi sprawami. To raczej sprawy antypolskie. Pana hasło przedwyborcze, dość popierania PIS, udało się prawie w 100%. jeszcze trochę pracy antypolskiej i znajdziemy sie w raju z PO i PSL. Tyle wyborów przed panem. Do roboty "przyjacielu" polskich spraw. Gratulacje. odwala pan kawał dobrej roboty dla wrogów Polski. Doskonale pan powinien wiedzieć, że Narodowcy nigdy z samymi sobą nie dojdą do ładu, a liczy pan na nich dla Polski? Żałosne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *