22 thoughts on “Czarnecki: Cieszę się, że żyję w Polsce, gdzie gangi muzułmanów nie gwałcą nieletnich

 1. Polski rząd prowadzi negocjacje z EUnuchami o tym ilu "uchodźców" ma być sprowadzonych do w ramach tzw.relokacji. czy to się komuś tutaj podoba, czy nie niedługo będziemy mieć ich tutaj. EUnuchy w Brukseli mogą zakręcić kurek z dotacjami i wtedy nawet najwięksi krzykacze na tym forum zaczną się domagać przyjęcia "uchodźców" żeby tylko nie stracić unijnych srebrników.

 2. 80% Polaków nie 2/3 ale 80% jest przeciw przyjmowaniu imigrantów a mimo to ich przyjmujecie Przyjeliście już 20 000!Przestańcie kłamać i ich wywalcie z Polski Ludzie tutaj to nie idioci!

 3. ZCHN zbliża się..
  Rysiek znów wypływa na powierzchnię i swoimi radami wspiera Polaków.. Ale my już dziękujemy starej pseudo elicie..

 4. Kogo ten kłamca chcę oszukać nas Polaków czy siebie samego? PiS przyją wiecej imigrantow islamskich niz miala przyjac PO a teraz jeszcze z Uzbeskistanu 3k chcą nam wepchnąć…

 5. I w nagrodę rząd PiS zalał nas i zalewa dalej Ukraińcami. Bez żadnej kontroli ale co jeszcze gorsze ściąga Uzbeckich i Bangladeszowych muslimów jako tanią siłę roboczą. Czy nie tak to się zaczynało we Francji np?

 6. To tylko kwestia czasu, a zaczną gwałcić i się rządzić na ulicach, won z tym syfem, czarnecki w jakiej ty bajce żyjesz ???

 7. Pan Czarnecki cieszy się bo może nie wie, że Polska jest śmietnikiem już nie tylko Europy i właśnie płoną te składy odpadów zanieczyszczając środowisko.

 8. Czarnecki , jesli idziesz publcznie wypowiadac to sie lepiej przygotuj. Przeciez ty sie nie umiesz polsku wyslowic , to wstyd ze byles poslem.

 9. Gada bzdury granica Polski nie istnieje i wlewa sie do Polski zachodniego emigranckiego smiecia a Pis to dziwka ue klepionca dyrektywy ue

 10. PIS nas oszukuje. PIS i tak przyjmuje imigrantów za naszymi plecami. Poza tym nie sądzę żeby takie hordy do nas przyszły bo mamy za mały socjal.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *