40 thoughts on “Były polityk PiS ujawnia: „Pierwsze getta muzułmańskie w Polsce”! Co nam grozi i ile tracimy?

 1. Spisek bogatych przeciwko biednym to prawdziwej oblicze ustrojowej demokracji, która pozwala naiwnym niewolnikom we wszystkich państwach ( nie tylko w Polsce !) bawić się w wolność i politykę i tak było i tak będzie niezależnie od szlachetnych, naiwnych, lub podłych elektrolotów- dopóki nie zmienimy ustroju…. patrz Antropokracja.pl

 2. W mojej miejscowosci otworzyli dwie wielkie firmy ( niemiecka , francuska ) i będã sprowadzac taniã silę roboczã z trzeciego swiata ! A Niemcy się będã cieszyć bo będã dalej produkować tanio w Polsce i oni juz nie będã juz musieli sprowadzać tego szamba. PIS ZDRAJCY ! Nie ma Pani Szydlo ani Pana Macierewicza i odkãd ich odsunęli To jest katastrofa. Co za roznica miedzy LEGALNYM a nielegalnym Uzbekiem czy Marokanczykiem ??!! Ludzie przeciez tã emigracja z Afryki NIGDZIE się nie sprawdzila !
  We francji to juz jest kapitulacja panstwa ! W szkolach jest niebezpieczne , zadnego szacunku do nauczycielki . Wczoraj jeden czarno skory pistoletem ( plastikowym na szczęscie ) nauczycielce do skroni przystawil a inny filmowal ! Przynajmniej juz zaczynajã o tym mowić w telewizji w koncu , i to tutaj jest juz sukcesem . Mojego glosu PIS nie otrzyma . Ale to nie Pierwszy raz jestem zawiedziona , jako osiemnastolatka glosowalam na Walęsę …..ręce opadajã , wlosy dęba stajã .. Co oni robiã , POLACY OBUDZCIE SIE . Dzieci co sie rodzã ( z 500+) będã wyjezdzac dalej z KRAJU a murzyni i arabi będã sie w przerazajaco szybkim tępie mnozyć . Polak dalej nie jest mãdry po szkodzie .w krakowie w tym roku myslalam za jestem w Amsterdamie ; tyle kobiet ( chyba ) w Bruce ze az mi dech zatkalo !!
  Pan Morawiecki sprowadza firmy i pracownikow do tych firm , i kto na tym ma sie wzbogacic ? POLACY ? Polska ?? I zapomnieliscie powiedziec îles bedziemy wydawać na nasze bezpieczenstwo ….

 3. Morawiecki jest żydem i jego działania w Polsce są nastawiane na zyski zlodzieji zydoskich ,chazarskich z USAela i IsRaEla. Tchorzeskiego za mordę i do wapna smiecia.

 4. Polskie umundurowania potrzebne są dla przebierańców ukraińskich rodaków Dudy, wnuka oficera UPA szkolonego przez SS ów w Berlinie,wiernego do 47 roku. .To
  samo jest z mundurami żydow.
  W identyczne wyglądające mundury bez oznakowań ubiera się polskich żołnierzy.

 5. U MNIE W BLOKU bezdomny Polak też wali kupy w przejściu między klatkami. Nawet kamera mu nie przeszkadza. Musiałaby ta kamera wyposażona w porządny kawał drewna. Mieszkam na osiedlu ŚRODULA W Sosnowcu (woj. śląskie). Jednak czego się można spodziewać po bezdomnym ,skoro proboszcz mając ponad 2 promile robi czołówkę samochodem. Strach pomyśleć, co się będzie dziać, jak Sosnowiec zostanie opanowany prze dzicz z Afryki i Bliskiego wschodu.

 6. To było oczywiste. Tylko durne lemingi wciąż myślą, że w Polsce jest wybór. Nie ma żadnej różnicy między PO i PiS. To tylko pozory, by ludzie myśleli, że mają wybór.

 7. Patrząc realistycznie RN mimo szlachetnych idei nie ma najmniejszych szansę wyborach. Moim zdaniem obecnie najlepszy sposób aby mieć możliwość realnego wpływu na rzeczywistość polityczną to podpiąć się pod listy wyborcze PiS jak zrobił to Darek Matecki. Pozdrawiam.

 8. Co na islamską obfitość mówi hebrajska dostojność? Zaraz się okaże, że nie z powodu Polaków emigruje rząd, ale za sprawą oszustwa narodu Izraela.

 9. Niech pan polityk wali sie od Ubera bo jezeli mozna wozic taniej i to sie oplaca to nie wolno na grande chronic naszych pazernych taryfiarzy ktorzy najchetniej by wozili tylko kurwy.

 10. Arabia Saudyjska, Dubai i Kuweit inwestują miliardy dolarów aby destabilizować Europę, aby przybywali tu islamiści, bo jak mówi Koran, islam ma opanować cały świat.Celem każdego muzułmanina jest tępienie innych religii, innej kultury, zwyczajów, sposobu ubierania się, itd.To jest tzw. Święta Wojna. Ale o tym się nie mówi. Ja to wiem , bo żyłam 6 lat w Iraku, 4 lata w Iranie i 4 lata w Arabii Saudyjskiej.Oni nienawidzą chrześcijan, , naszej mentalności i wolności.A.S. Ma miliardy dolarów na to aby zamienić Europę na kraj muzułmański. Nie od razu, powoli, może w ciągu 20 tu , 30 tu lat.Zadne wywody nic nie pomogą, liczy się tylko pieniądz, a ci w rządach dostają ogromne sumy, o czym my nie wiemy.

 11. Powiem tak pierdolenie tak naprawdę nikt nie wie na kogo głosować bo wszyscy się że sobą trzymają więcej czy mniej moze ktoś dobrze gada to się go nie zna lub się zmienia po wyborach same kurwy złodzieje i pedały !!!!! ja sam nie wiem na kogo jestem w stanie oddać 100%mojego głosu jesteśmy atakowani ze wszystkich stron najeżdżają już nas zasoby będą rozkradane ogólnie ja pierdole przykro

 12. Polacy w europie środkowej są niszczeni i żydzi w palestynie tak samo jak polacy powinniśmy się integrować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  A nie konkurować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. PRAWO do udziałów w bogactwach naturalnych Polski powinien mieć konstytucyjnie każdy Polak, to są nasze dobra. Zmuśmy posłów do zapisu w konstytucji że: dobra naturalne, w tym woda, są własnością Polaków. Zmuśmy posłów lub złóżmy obywatelski projekt ustawy o: ,,Narodowym Funduszu Emerytalnym-Inwestycyjnym – dla POLAKÓW,,. Posłów głosujących przeciw ( konie trojańskie agentury zewnętrznej ) zapamiętajmy i dopilnujmy by w wyborach DOŻYWOTNIO wykluczyć ich z polityki. Czas na młode pokolenie. Cel powołania NFE-I to: – RZECZYWISTY udział suwerena-właściciela w racjonalnym zagospodarowaniu i sprawiedliwym korzystaniu z bogactw naturalnych Polski. Kapitał: składka/udział ( pobierany z podatku) – 0,5% najniższej płacy tj.10,50 zł/m-c x ok 14 mln (każdy pracujący Polak) = 147 mln zł/miesiąc. Rocznie: 147 mln x 12 m-cy = 1.764.000 000 zł./rok (jeden miliard 764 mln zł). Emeryci: 0,25% od min emeryt. tj 2,75 zł x ok. 5 mln. emer= 13 750 000 zł/m-c x 12 =ok. 165 000 000zł/rok.( sto sześdziesiąt pięć mln).Ogółem: 1.764 mln + 165 mln = 1 mld 929 mln zł./rok. Nasz niewielki udział = 10.50zł/m-c, pobierany z podatku, daje w sumie potężny kapitał i siłę by zburzyć pajęczynę układów, niecne zamiary rządzących do bezprawnego, nieodpowiedzialnego kupczenia NASZYMI bogactwami i wbrew interesom podstępnego, krwiopijczego kapitału obcego,który bogactwami naszej ziemi i kosztem Polaków, zapewnić chce przyszłość swoich nacji. Póki jeszcze czas, bo ,,rozdziobią nas (jak) kruki, wrony,, … dosłownie, proces ten już trwa. 1-szy krok to inwestycja w kopalnie Krupiński, wystarczy składka z 3-ech m-cy tj. prawie 500 mln. Ruszmy więc tył… młodzi i leciwi i działajmy zdecydowanie jak młodzi w NIE dla ACTA 1, w MASIE SIŁA. W interesie nas i naszych dzieci. To musi się udać, TYLKO MUSIMY CHCIEĆ a posłowie i rządzący łaski nie robią, SĄ NARZĘDZIEM (wybranym i opłacanym przez nas) DO WYKONYWANIA NASZEJ WOLI. Potrzebny młody (bez przeszłości) lider, by pociągnął masy do przewalcowania rządzących. I co Wy na to Panie i Panowie????

 14. Ludzie! Nie idźcie do pracy! Róbcie dzieci i bierzcie 500+. PiS – PO sprowadzą do Polski tabuny niewolników, którzy będą (cytat) zap.. za miskę ryżu. Czeka was świetlana przyszłość!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *