35 thoughts on “Bronił Polskę przed Unią Europejską [ UE ] – YouTube zablokował film – Cenzura Internetu

 1. Witam. Pan Stefan wspomina o "przygodzie" Tommy'ego Robinsona z Antifa podczas Marszu Niepodległości. Na filmiku który zamieszczam poniżej (od 31min) Pan Robinson opowiada z kolei jak to się spotkał po marszu z człowiekiem z Antifa i wymienił z nim kulturalnie poglądy. Kompletnie poglądowo się obaj panowie nie zgadzali ale na samym końcu podali sobie ręce i się rozeszli. Pan Robinson był w szoku, że w Polsce jest taka kultura i można swobodnie porozmawiać bo w UK nie ma na to szans

  https://www.youtube.com/watch?v=xYTsRpstpBY

 2. Czy nie jest oczywiste, że używanie lewackich serwisów jak fb, yt, tw, g+ jest budowaniem ich serwisów z jednoczesnym pozbawianiem siebie prawa do wolności słowa, a nawet praw autorskich? Dlaczego nie istnieją alternatywy chociaż 4. Po nieudanej próbie usunięcia konta na fb zaproponowałem polski, wolny, nieistniejący jeszcze serwis gabanotes.pl, i nic. Miało być gęba ale lepiej mi zabrzmiało gaba. Kupiłem tą domeną haha ale zupełnie nic, nic do kwadratu. Wolicie cukrową górę, kradzioną, sprzedawaną służbom wywłokę. YT daje wam zarobić ale was cenzuruje, nie lepiej zainwestować w medium narodowe?

 3. Spoko przybliżenie na twarz Atora gdy zwracał się do YT 😀 Fajny wywiad a akcent w ogóle nie przeszkadza a błędów językowych nie słychać, pozdrawiam 😀

 4. Jeszcze nie miesiąc zleciał a już problem z obejrzeniem materiału w całości, musiałem pobrać i zobaczyć, taką mamy wolność.

 5. Drodzy Panowie:) dziękuję Wam za ten ważny film:).Bardzo ważne rzeczy zostały tu poruszone i powiedziane. I cieszę się,że tak jest. W pełni się zgadzam,że teraz dla tak zwanej poprawności można wszystko,łącznie z przemocą,a to,że nie jest ona w pełni poprawna to kto by się przejmował? Wszak cel uświęca środki.
  To o czym opowiedziałeś Atorze-że zaszczuli tego odważnego człowieka i zniszczyli mu życie budzi moją wściekłą bezsilność. Jak dalej rozwinęła się ta sytuacja? Super też,że opowiedziałeś o tym eksperymencie zgłaszania filmów naruszających regulamin i braku reakcji ze strony Youtub'a. Komentarza nie trzeba.
  Stefanie,dziękuję Ci za odwagę mówienia tego co myślisz i inspirujący wzór dla mnie. Też będę mówić i pisać niepoprawnie,
  mam nadzieję,ze tego nie usuną. Wspaniale,że Twój komentarz w formie filmu został przywrócony-to pokazuje,że Youtube wie,że złamał prawo,którego respektowania ponoć sam pilnuje.
  Podam przykład z mojego życia na,który po obejrzeniu powyższego materiału spojrzałam z nowej perspektywy uświadamiając sobie,że też padłam ofiarą takiej właśnie poprawności. Sama zetknęłam się rok temu,nocując w warszawskim schronisku młodzieżowym z zastraszaniem i groźbami przemocy fizycznej ze strony innego gościa. Ponieważ jednak był to człowiek innego pochodzenia etnicznego to w ramach tej poprawności właśnie nie wezwano policji,choć groźby które rzucał były groźbami pobicia mnie. Nie wspomnę o aluzjach co do gwałtu. Czy myślicie,że ktokolwiek zareagował? Nie. Co więcej moja próba obrony została podsumowana jako rasistowska,bo powiedziałam twardo,że w moim kraju jest gościem i musi się dopasować do naszych zasad odnośnie tego jak ludzie się tutaj wzajemnie do siebie odnoszą. A,że powiedziałam to osobie o innym odcieniu skóry to zostałam zaszufladkowana jako rasistka i agresor,bo się broniłam!!! Jakoś nikt nie był oburzony seksistowskim i do skraju możliwości i urągającym mojej godności zachowaniem tego człowieka i jego obelgami pod moim adresem.
  Wychodzi na to, i piszę to z goryczą, że białe kobiety są w wyjątkowo nieciekawym położeniu jeśli są atakowane słownie czy fizycznie przez mężczyznę innego pochodzenia etnicznego,o czym zresztą wspominałeś Stefanie odnośnie sytuacji w Anglii. Rozumiem,że niedługo dla poprawności politycznej białe kobiety nie powinny w takich sytuacjach protestować,tylko pozwalać się molestować. A to tylko jeden z przykładów do czego prowadzi bycie "poprawnym" za wszelką cenę. I piszę to w cudzysłowiu, bo czy ów omawiany w tym filmie pan polityk był w jakikolwiek sposób poprawny tak się wypowiadając o Polsce? Czyli mówimy raczej o narzuconej poprawności dla wybranych, nieco biedniejszych ekonomicznie państw z białą ludnością,która najlepiej jakby się w ramach poprawności całkowicie zasymilowała z tak nazwanymi imigrantami,głównie poprzez (wybaczcie ironię) pozwalanie męskiej części tych imigrantów na manifestowanie swoich poglądów w mocno kreatywny,tudzież twórczy sposób.

 6. Prosze dajcie linka do sciagniecia tego usunietego materialu ( przyznam ze go ogladalem I po nim zasubskrybowalem kanal Stefana ) bedziemy go publikowac w necie, rewelacyjny material ktora nie more zniknac przez ta lewacka cenzure.

 7. BARDZO POLECAM filmiki STEFNA TOMPSONA sa najlepsze na Youtube!!!!!!Rzeczowe rzetelne zwiezle doskonale!! Stefan prawdziwy patriota Polak urodzony na emigracji na zach.ab zaangazwany real patriota jestem dumna ze jestem Polka gdy ogladam filmiki Stfana Tompsona!! Dzialaj i rob wiecej twoich znakomitych video! Powodzenia i pozdrawiam serdecznie!
  Nicole( zamieszk.na stale na upadlym zach.w Paryzu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *