29 thoughts on “Bartosz Bekier: Wynik wyborczy 1,3% Ruchu Narodowego to katastrofa dla Polski #92 KONDOMINIUM News

 1. Ale jak, miał być wyższy procent jak patriotów i sympatyków jest 1.3% ilości obywateli Narodu Polskiego, a po drugie: trzeba mieć wielkie nakłady finansowe na kampanię i po trzecie: media przychylne TV, Radio, jak tego nie ma to jest jak jest! Tylko internet jest jeszcze nośnikiem/przekazem patrotyzmu!(acta2)

 2. W Rzeszowie tylko do sejmiku był RN, tyle mogłam zagłosować. Naród składa się z POzostałości komuchów, 500+, lemingów i 1,3 %patriotów. Przykre. Czy się kiedyś odrodzi? ???

 3. Wiele zamieszania wprowadziły "prawicowe autorytety":
  Prof Jerzy Robet Nowak startujący przecież z listy RN, ostatnio przy każdej okazji (m in wRealu 24 i w Mediach Narodowych) pod niebiosa wychwalał niektórych aparatczyków PiSu.
  Witold Gadowski również Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek. Niby krytykował PiS, ale momentami wrzucał twierdzenie o "mniejszym złu".
  Marek Jakubiak i Jacek Wilk grzmiący w mediach na żydów, zachowali się poniżej krytyki podczas głosowania nad dofinansowaniem żydowskiego cmentarza.
  Śmiem twierdzić, że podobnie jak mnie, oglądając to powszechne zakłamanie, wielu ludziom odechciało się wszystkiego.

 4. Pobudka Grzegorza Brauna, Ruch Narodowy z Bosakiem i Winnickim, Wolnościowcy od ekscentrycznego Korwina, Duuuża część środowiska Kukiza, TO POWINNO STAĆ SIĘ FUNDAMENTEM ODNOWY ŻYCIA POLITYCZNEGO W POLSCE!!! Stanowczo , cierpliwie i konsekwentnie bez wulgarnego przekazu , bez egoizmu narcystycznego "" tylko ja rozumiem reszta to matoły, lemingi itp " TO WARUNEK PODBIJANIA SERC ZDEZORIENTOWANYCH RODAKÓW . Etyka w życiu na co dzień to podstawa i oczywiście bez Boga ani do proga jak mawiali nasi ojcowie.

 5. Ludzie przecież Ruch Narodowy oszalał zapraszają Judę. Zapomnieli że CWEL Juda na 70 rocznicy pogromu kieleckiego już nie mówił o Polsce tylko o polin niech każdy sobie to przesłuch jeszcze raz. Że z żydostwem mamy 1000 letnią wspólną tradycje a W USA na ostatniej wizycie zapytany przez dziennikarzy czy poruszał sprawę aktu 447 powiedział że strona amerykańska nie pytała .To nie nasz prezydent to żydowska marionetka klaun i Ruch Narodowy chce żeby na marszu 11 listopada on przemawiał on powinien wisieć za to co robi. Dmowski przewraca się w grobie .Rodacy przestańmy tolerować kurestwo w tym kraju bo niedługo nas nie będzie zacznijcie myśleć to nie boli

 6. No, cóż: wynik wyborczy Ruchu Narodowego wprawdzie "nie powala" – ale i nie ma się co załamywać; ostatecznie każdy chyba chrześcijanin zna przypowieść o "ziarnie gorczycy"?
  Gdyby Apostołowie chcieli patrzeć "realistycznie" na swe siły i możliwości – to przecież po prostu "opadłyby im ręce" i w ogóle wszystko by im opadło.

 7. Po komentarzach widać jak demokracja jest zakorzeniona w Polakach.
  Mogło by się wydawać że widzowie tego kanału to nie są ultrasi demokracji ale masmedia roobia swoje :/

 8. Ja nie wierzę w te 1,3%. Ruch Narodowy powinien zwołać w święto generalne spotkanie w celu policzenia się ich zwolenników i to w wielu miastach(wybranych miejscach ) , żeby ludzie nie musieli daleko jeździć. I po takim policzeniu się zwolenników RN już nikt nie będzie śmiał zakłamywać wyników po to, aby dodać głosów żydowsko-niemiecko-rosyjskiej agenturze . Po co PKW potrzebuje tyle czasu, żeby podać wyniki wyborów? Nie wierzę w te wyniki. Polacy powinni sobie zdać sprawę, że obecnie interes Polski i Polaków reprezentuje niewiele partii. I nie jest to PIS, PO, SLD, Nowoczesna, ani PSL. Należy usunąć amoralne kanalie i wprowadzić cenzus moralny- i wymagać od przedstawicieli politycznych żeby nie kradli, nie zdradzali narodu, nie okłamywali go i nie demoralizowali go. A tym, którzy to zrobili należy obciąć łeb jak chorej kurze.Należy rozdać broń obywatelom i przywrócić karę śmierci i porządnie wykonać lustrację polityków, sędziów, dziennikarzy, bankowców, handlowców , giełdziarzy i przedsiębiorców. To nie jest katastrofa-Polacy powinni zmierzyć się z prawdą i podjąć decyzje co do swojej przyszłości. Nie liczcie na żydowskie marionetki .
  Stary

 9. Dugin to najmimorda w służbie Putina. Polakożerca i rzecznik wielkoruskiej hegemonii. Tylko że Rosja zdycha i te różne Duginy mogą sobie na Zachód jedynie poszczekać.

 10. Nic kurwa tylko pierdoleni inteligencji a do wyborów kurwiszony nie potraficie się przygotować w jebane zielonej górze nie widzielem ani jednego plakatu RN!!!!!!! Na co kury zbieranie datki chuj z taką partia jebac was wszystkich

 11. marszu 11 listopada powinien być bezwzględnie odwołany przez narodowców, obliczu wyniku ostatnich wyborów i przy ustawie 1066. Niesłychanie łatwo o prowokację i to przy takiej asymetrii sił

 12. Wieloletnia nagonka na RN i nazywanie ich faszystami spowodowało wynik wyborczy. Społeczeństwo jest NIE doinformowane, teraz obowiązująca narracja wrogów Polski to patriota = faszysta, chcą wykorzenić PATRIOTYZM ze społeczeństwa.

 13. Dugin jest doradcą Putina, który powiedział, że rozpad związku radzieckiego był największą tragedią XXw. Dugin namawiał do rozbioru Polski. Skąd pewność, że wtedy 'trollował" a teraz mówi prawdę? Może jest na odwrót? Dlaczego go promujecie? Rosja była, jest i zawsze będzie wrogiem Polski. Dlaczego Polską muszą rządzić partie proniemieckie, proizraelskie lub prorosyjskie? Dlaczego nie mogą być po prostu propolskie? Określcie się kim Wy jesteście

 14. A.Dugin "Jeśli Polska wybiera Waszyngton, jak może nazywać siebie Chrystusem Europy? Naprawdę nie widzicie, że Zachód to czysta cywilizacja antychrysta? Trudno w to uwierzyć, ale są tacy, co nie widzą. Albo nie chcą widzieć, bo tak naprawdę gotowi są sprzymierzyć się z samym diabłem, byle przeciw Rosji"

 15. W lokalnych wyborach RN nie ma szans, bo brak mu kadr i pieniędzy. W parlamentarnych może mieć lepszy wynik, ale oprócz antyimigranckiej retoryki, trzeba wyborcy jakąś wizję gospodarki i ładu społecznego pokazać. A to mogą zrobić tylko dobre kadry, czyli co najmniej jedynki na listach które są znane komuś oprócz kolegów z RN i sympatykom. Myślę, że te 3%, kiedy można otrzymać subwencje z budżetu jest osiągalne. I nie ma się o to co obrażać – bez kasy się po prostu nie da polityki uprawiać zbyt długo.

 16. Już trzeci dzień po wyborach, w których w moim mieście wyniki już były obliczone w niedzielę wieczorem, a PKW nie skończyła "obliczeń" – a dokładnie podsumowania gotowych wyników obliczeń z punktów wyborczych-, i to dowodzi, że wybory fałszuje – i ten czas jest jej potrzebny na sfałszowanie dokumentacji, (kart wyborczych), żeby nie było można im niczego udowodnić. Tym bardziej że to zespół starego reżimu a w Warszawie głosy liczą nadal koleżanki i podwładne świętej krowy HGW, której włos nie spadnie z głowy za jej kryminalne oszustwa i zbrodnie. Organizacja kontroli wyborów i pan Or#eł nie jest dla mnie osobą wiarogodną. Ten pan urodził się w Charkowie, a więc wszystko, co powie o swoim pochodzeniu , wyznaniu, identyfikacji etniczno-kulturowej może być spreparowane-Polacy nie mają jak tego zweryfikować. W sieci są dostępne informacje , że to osoba pochodzenia żydowskiego.I jakoś nie pamiętam, żeby jego organizacja była w jakiś sposób szykanowana, wręcz przeciwnie, została gładko zaakceptowana i już to samo jest podejrzane." Wybór "żydowskiego pieszczoszka Trzaskowskiego świadczy o bezczelnym żydowskim fałszerstwie a nie o tym, że większość warszawiaków go wybrała. Przypomnę, ze afera ART BI była opracowana w Izraelu, te dwa Bagsik i Gąsiorowski jako żydzi uzyskali azyl w Izraelu a pieniądze z afery miały zostać m.in. użyte do opłacenia exodusu żydów z Rosji via Okęcie do Izraela.I nikt o tym nie mówi oficjalnie i nikt nie został za to rozliczony. Jeżeli takie rzeczy uchodzą w Polsce płazem, to z czasem sprawcy stają się coraz bezczelniejsi i obecnie Polska jest krajem bananowym, w którym panuje żydowska zorganizowana przestępczość . Ludzie, weźcie swoje sprawy w swoje ręce.
  Stary

 17. RN przegrał na własne życzenie. Od dawna gdzie mogę tłumaczę, że ich marketingowy wizerunek to totalna amatorszczyzna i efekt niezrozumiałego uporu.
  Gościli kiedyś Karonia, który na różne sposoby tłumaczył im, dlaczego nie mają szans na szerokie poparcie, ale napotykał mur oślego uporu i ignorancji. Przykro mi to mówić, ale w RN albo poziom IQ nie jest wysoki, albo mają interes w utrzymaniu Syndromu Korwina.
  Nie można liczyć na jakikolwiek sukces RN w wyborach przy ich obecnym nastawieniu.

 18. Lubię profesora Dugina tylko Ruskim pozazdrościć filozofów takiej klasy. Słowianofila niestety nie jest u nas zbyt popularna. Polacy wolą zachodni pseudo styl życia i powszechny filosemityzm.

 19. Nie dziwię się, że Ruch Narodowy dostał tak małą ilość głosów. Samo wycieranie sobie gęby Polską niewiele RN wyborców przyciągnie. Musiałoby przyjechać do Polski 7 milionów imigrantów, żeby ludzie zagłosowali w większej liczbie na RN, tak jak to ma miejsce w Szwecji i tamtejszą partią Szwedzcy Demokraci. Taki PiS napisał w programie wyborczym 500+, mieszkanie+, wyprawki dla dzieci itd. I te obietnice wyborcze PiS spełnia. A Ruch Narodowy co ma do zaoferowania wyborcom? Potem się dziwicie, że na RN ludzie nie głosują.
  No i jeszcze jeden z liderów RN niejaki Bosak pokazuje się z Korwinem. Wyborcy ich obu sobie skojarzą i pomyślą, że to jest kolejny prawicowy plankton polityczny z poglądami i programem liderów podobny do korwinowców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *