28 thoughts on “Amerykańscy Żołnierze Pobili Polskich Cywili w Polsce – Będą Bezkarni? – Komentator Analiza

  1. Kierowca seicento gdyby sie zgodzil na warunkowe umorzenie,to wg.jego obroncy muslalby zaplacic w sprawie cywilnej odszkodowanie Pani Premier i BORowi za auto.

  2. Czyli pisiory sprowadzili nam następnych nietykalnych okupantów , tak jak są nie do ruszenia biskupki naszej mafii krzyżackiej, nazywającej się KK.

  3. Jak Krzyś nie zna okoliczności tego wypadku samochodowego z szybą, to po co się wychyla. Mnie kilka lat temu pijak też wpadł do malucha. Ja byłem trzeźwy, nie tak jak proboszcz z parafii sosnowieckiej ze Środuli. Miał tylko 2,1 promila i spowodował czołówkę.

  4. Oglądam sobie ten film a AdSense postanowił na końcu i początku dać amerykańską reklamę o jakieś książce, która porusza temat co może robić ich policja. Panie Krzysiu niech Pan napisze jakie w tym filmie są tagi 😉

  5. Pomijając całą politykę w temacie obcych wojsk trudno odnieść się do całej sytuacji nie znając powodów bójki. Jeżeli chodzi o bijatyki z udziałem żołnierzy to nawet w Stanach Zjednoczonych nie są one niczym szczególnym, zwłaszcza w barach. Szczególnie lokalni trwardziele nie tolerują specjalsów i ich pewności siebie. Zapewniam, że i w USA nie ma za to większych konsekwencji jeżeli była to powiedzmy oddziałowa bójka, o ile nie zakończy się ona jakimś kalectwem cywila i medialnym szumem.

  6. Szkoda ze nie ma ich na Podkarpaciu to obrazu bym skminił ekipę i jakby tak chodzili po mieście to z wszystkich stron byli by okrążeni i zostali by wiwiezieni do lasu

  7. Gdzieś koło Krosno Odrzańskiego, chyba w latach siedemdziesiątych lub osiemdziesiątych, zderzyła się wojskowa ciężarówka radziecka z autobusem PKS pełnym ludzi. Kilkadziesiąt ofiar. Teraz Amerykanie biją cywilów. Ciekawe, co jeszcze wywiną ?

  8. Komentator! Jesteś debilem, czubem i półgłówkiem. Skoro Amerykańskie wojsko stłukło naszym widać taka była konieczność! Przestań oszołomie siać ferment, bo kretyństwo twoje dopadnie i Ciebie a wtedy przetrzesz swoje ślepe oczy. Co do imigrantów też siejesz ferment! Ogólnie gnida jesteś!

  9. W Korei dzień bez bójki między Amerykanami a innymi to święto..Ostatnio mój kumpel został pobity przez jednego żołnierza, bo ten chciał się popisać przed swoimi kolegami z dewizjii..Właśnie tacy Amerykanie psują wizerunek białych w Korei..Każdy rodowity Koreańczyk nie pozwala się spotykać albo karze uważać na osoby wyglądające na Amerykanów..Szczególnie robią to ojcowie córek, które są często wykorzystywane na jedną noc przez nich..

  10. Wpadłem, aby sprawdzić czy przekaz conentu chociaż trochę się zmienił. Nie zawiodłem się, ponieważ domyślałem się, iż jest ciągle to samo, czyli biadolenie o tym jak jest źle. Ciężko żyć oraz oglądać twoje vlogi, gdy na każdym z nich narzekasz. Mam nadzieję, że przyjmiesz krytykę oraz nie usuniesz komentarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *