22 thoughts on “Al Capone – Mafia – historia gangstera – cały film biograficzny – polski lektor PL

  1. "Boardwalk Empire – Zakazane Imperium" .. 4 sezony. Jest tam więcej o Capone, Torio, Luciano i innych .. świetny serial – jak się okazuje robiony na faktach. Warto obejrzeć – polecam.

  2. MARIHUANA jest zakazana od czasu zakończenia wojny prawie na całym świecie przez głupią i nieprzemyślaną decyzje ONZ, co dało furtkę wszystkim narkotykowym przestępcom i właśnie tacy "marihuanowych Al Capone"  którzy są w każdym mieście i mają pod sobą swoich żołnierzy. Tak ONZ zakazując marihuany stworzyło setki tysięcy karteli narkotykowych. Czas z tym skończyć i zmienić poliykę narkotykową!

  3. 8:57  Widac ze była klubową panienka…."to nie prawda ze popełnił tyle zbrodni,do brudnej roboty wynajmował ludzi"  hehehe to jest jakas roznica? Babka inteligencją nie grzeszy…nawet na stare lata 🙂

  4. Tuskopone ,Sikoranostra,naszym Mafijozom nikt nie dorówna ,jest ich cały Sejm wszyscy zorganizowani i niebezpieczni.

  5. zresztą podobne doswiadcasenia tyle ze onumarl z tego powodu majacząc cos pod nosem,penicylina gdy byłem bardzo młody az dostałem zapasci ,bo mi w krew bezpośrednio lekarz podala , i jeszcze do tego była brudna

  6. Bał sie tylko jednego człowieka a mianowicie Polaka Hymiego Weissa vel Heńka Wojciechowskiego kilka razy prawie go odjebał.

  7. Al Capone stał się sławny na całym świecie gdyż dla kryminalistyki stał się przykładem tego że można wsadzić do więzienia za coś zupełnie nieistotnego, przestępstwo do którego w danym okresie nie przykładano dużej wagi  a On sam się tu najmniej spodziewał przez co to stało się wzorem na tych co unikają więzienia że można w taki sposób zapuszkować znajdując u nich słaby punkt.

  8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy gangster musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *