20 thoughts on “ŻYCIE TO POKUSA- komedia/ cały film / lektor Pl

  1. Ps. Dlaczego faceci , Uzalacjiacy sie nad sobą , Nie potrafią przyznać sie do tego ZE NIE WYROŚLI I DALEJ SA DUŻYMI DZIECIAKAMI , WSZYSTKO I WSZYSCY SA PRZECIWKO NIM , NIGDY NIE SA WINNI SWOICH NIEPOWODZEŃ , WYROSNIJCIE ! Film jest życiowy , lekki I zabawny , PROSZE WIĘCEJ o TAKICH DOBRYCH FILMÓW , dawno nie bylo tak DOBRYCH KOMEDI -DZIEKI RAZ JESZCZE .!!!

  2. Film ładny i z przesłaniem że wszystko jest możliwe przy czystym umyśle i miłości, bez podtekstów. Pozdrawiam oglądających.

  3. TOTALNE BREDNIE czyli fiilm o RZEKMYCH KORZYSCIACH PLYNACYCH Z JOGI…JAK ZWYKLE W TAKICH WYPADKACH KLAMIE SIE ZAROWNO POD KATEM JOGI JAK I ZYCIA ..NIE POLECAM.. NAIWNY PO PROSTU GLUPI

  4. Nierealny, pukałby instruktorkę aż iskry by leciały. Oczywiście wszystko by ukryli bo on ma za bogatą żonkę, a ona klientkę.

  5. Naiwny i zarazem prowokacyjny. Równie dobrze moglibyśmy go zatytułować: "Bajer to my, a nie nas". Na domiar muzyka w tle jest zbyt głośna, przeszkadzająca. Nie polecam tego filmu. Ani nie jest życiowy, ani nie relaksuje. Żałuję straconego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *