31 thoughts on “Zabić Irlandczyka lektor pl cały film

  1. ŻADEN ŁAJDAK NIE ZASŁUGUJE NA TO ŻEBY ROBIĆ O NIM FILM.. Jak nisko upada kultura żeby akceptować takie moralne lajno.. Mam świadomość ze widzowie tego kanału stanowią niewybredna populistyczna większość ale NIC MNIE NIE OBCHODZI zdanie inaczej myślących …:)

  2. karmiąc duszę tym co zepsute, nieprawdziwe i złe nigdy nie będziemy mieć prawdziwego pokoju ducha i prawdziwego szczęścia. Karmiąc ciało jakąś zgnilizną, czymś trującym będziemy chorować i tak samo nasza psychika będzie w złym stanie jeśli będziemy karmić duszę złem i marnościami …………. Google : jedyny lek na depresje i ochrona przed nią
    ………… Youtube : Bóg cudów lektor

  3. Troszke bylem nie tego ogladajac ten swieny film. Swietny, bo dotrwalem do napisow koncowych, ale…
    Ale sensu i przeslania, nie zrozumialem.Pomozdzie

  4. Tak wygląda świat tzw. ''związków zawodowych ''….. od 2005 r. z małą przerwą i od 2015 r. mafia Dudy Piotrusia tzw. '' solidaruchy '' , niczym się nie różnią od mafijnych związków USA z lat 70 , no może jedynie tym , że na razie nie mordują i nie wysadzają…z naciskiem na na razie ..!! Bo pranie mózgów i brudnej kasy , oraz niszczenie wszystkich i wszystkiego , co próbuje im stanąć na drodze wychodzi im identyko !! Zastanawiam się , czy znajdzie się kiedyś odważny dziennikarz śledczy , i wywlecze na światło dzienne działalność tej ''polskiej '' mafii ,tzw. '' związków zawodowych ''…!! Film na 9 .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *