18 thoughts on “Wiara czyni cuda. Film oparty na faktach.

  1. Dobry film tylko momentami tak przesłodzony, że aż się niedobrze robi. Nie mam nic przeciwko religii, ale 90% katabasów trafi do piekła. Pozdrawiam wszystkich nawiedzonych, którzy aż Bogu dziękują za ten film, Sprawdzałem czołówkę i koniec, nigdze w napisach boga nie widziałem tylko sami śmiertelnicy.

  2. No tak. Zastanawiałem się kiedy znajdzie się nawiedzony/a i zacznie mnie nawracać wzniosłymi słowami. Długo czekać nie musiałem. Ulka jak chcesz ze mną podyskutować i powymądrzać się, to najpierw przeczytaj co napisałem i zrozum sens, dopiero później napisz coś z sensem i na temat. A co do pomocy to chyba Ty jej bardziej potrzebujesz.

  3. Nie podoba mi się, zbiór nadinterpretacji którym niestety przeciwstawia się ogromna ilość zdarzeń przeciwnych, które znamy z historii w tak przerażającym wymiarze, że tworzenie takich obrazów odbieram jako manipulację. Wierzę natomiast, że ludzie kierują się motywami jak przymusem, polityką, uzależnieniami i obierają różną drogę. Myślę , że to dobre przekonanie ponieważ Bóg gdyby miał na zdarzeniami jak tu władzę jakby miał być postrzegany. Dziecko trzymane za gardło do końca życia weźmie to w pamięć. Dwaj przyjaciele z których jednemu wychodzi przeżyć itd. Natomiast historia jako taka bardzo niezwykła, zdumiewająca. Przeżyć tego bym nie chciał jednak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *