31 thoughts on “To koniec Kościoła jaki znaliśmy? Dr Krajski u Roli o aferach w KK, filmie KLER i i ACTA2!

 1. Irlandia z całą pewnością nie jest krajem pobożnym, a już tym mniej tradycyjnym. Pomijając to, co widać gołym okiem na ulicach, pamiętajmy, że to pierwszy w Europie kraj, który zalegalizował związki homoseksualne.

 2. To gdyby obrzezano mnie na "śpiąco" to zostałbym Żydem czy Muzułmaninem ???
  Z tego co wiem to Żydem się trzeba urodzić a Chrześcijaninem się zostaje. To co padło w tym wywiadzie gdzie kobieta chrzci żyda to bez "rodziców chrzestnych" raczej nie został chrześcijaninem. Słowo przeciwko słowu.

 3. Ten pajac twierdzi,że powinno się chrzcić niczego nieświadome noworodki. Dżizus dał się polać wodą w Jordanie gdy był dorosłym facetem. Ten cymbał nie zna Biblii, którą ponoć czci. Debil.

 4. KATOLICY MYŚLĄCY.. DOBRY ŻART. KIEDY KATOLICY CZYTALI BIBLIĘ?? KRAJSKI CZYTAŁEŚ KIEDYŚ?? 20 ROZDZIAŁ KSIĘGI WYJŚCIA NP. ALBO 4 ROŹDZIAŁ HEBRAJCZYKÓW 9 WERSET SZAULA Z TARSU? CZYTAŁĘŚ?? KRAJSKI!

 5. zastanawiające jest to , czemu w każdym reportażu o oczywistych Udokumentowanych przekrętach , matactwach, wykroczeniach i przestępstwach kleru i zakonnic , zawsze pojawiają sie Głupie teksty od Obrońców Kleszego Kościoła oraz samego kleru , typu " zróbcie coś o islamie, ISIS, i żydach " ???
  w Ameryce , zach i płn Europie… nawet w Rumuni i Czechach już dawno sie kleszym plugastwem uporano.
  Zdaje się , że słusznie nagłaśniana sprawa przez dziennikarzy i publicystów dot . głównie przestępstw w kleszym kościele na ternach Polski .
  Zatem, co pedofila kleru, sadyzm zakonnic, klesza obsesja władzy i mamony ma wspólnego z wypaczeniami i przestępstwami w judaizmie, islamie czy ISIS ?? ni to przypiąć , ni przyłatać .. jedynie to coś Wyśmiać można.

 6. Kosciol przecierz to patologia ! , jak w tych czasach mozna wierzyc w komiks co sie zwie Biblia ???
  Kazdy jest Bogiem i nie potrzeba szerzyc dezinformacji i karmic archonty jak Jezus itp …

 7. KSIĘGA POWTÓRZONEGO PRAWA "PISMO ŚWIĘTE" 27:15 «Przeklęty każdy, kto wykona posąg rzeźbiony lub z lanego metalu – rzecz obrzydliwą dla Pana, robotę rąk rzemieślnika – i postawi w miejscu ukrytym». A w odpowiedzi cały lud powie: «Amen»2. I CO WY NA TO KATOLICY??

 8. Przecież tu nie chodzi o pedofilię tylko o pederastię — seminarzyści to nie nieletni już a pełnoletni mężczyźni i to na nich żerowały osobniki typu kard McCarrick-a.

 9. W 100% popieram papieża Franciszka w kwestii kary śmierci. Nikomu nie można odbierać życia – tylko Bóg może to zrobić.

 10. Miejmy nadzieję, ze Polska zacznie się oczyszczać z tego kościelnego syfu. Dobrze, że powstają takie filmy jak Kler. Ci panowie natomiast powinni dostać bilet w jedną stronę do Watykanu i tam pucować buty klerowi/

 11. No dobra. Ale jak można udostępniać?
  Wszystko można ale w realu blokada.
  Nie oglądam offline z braku czasu.
  ŚCIĄGNĄĆ SIĘ NIE DA.!!!!!!!'!''''
  SKURWYSYNY!!!!!!!!!

 12. Co wam daje kościół.?????
  Daje wam niewolnictwo.
  Tylko jebane niewolnictwo.
  Nigdy nic więcej.!!!!!!
  Religia to zło.
  To jebane zło.
  Nikt nie wierzy w boga, bo to zwyczajnie niemożliwe.
  Jak można wierzyć w bajki opowiadane przez wyłącznie złych
  , zepsutych i moralnie wykolejonych ludzi?????????
  Kiedy świat zacznie myśleć? ?????
  Jest bardzo hujowo żyć samemu na całym ogromnym planie ziemi.
  Jest 7 miliardów tumanow.
  Gdzie was glupki ten bóg zaprowadził? ??????
  Do ciemnoty.!!!!!!

 13. Jestem po akcie apostazji. Niestety jednostronnym bo nie otrzymałam potwierdzenia wypisu mnie z Księgi Chrztów. Proboszcz kazał mi przyprowadzić 2 swiadków, że juz nie jestem katoliczką! Czy Kościół katolicki chce abym była dalej zniewolona bo ochrzczono mnie jako NOWORODKA bez mojej zgody? Dzis mam 72 lata i proboszcz dalej potrzebuje 2 świadków. A ja przyniosłam sobie na to wcielenie zupełnie coś innego czyli zostałam zniewolona przez "prawa watykańskie" i swoich rodziców za wymogami fałszywego boga, bo uznającego przemoc.

 14. no po prostu brawo, panie Rola za zdanie 'wszyscy pedofile to homoseksualisci'. wszystkie kobiety dymane na rozne strony w dziecinstwie przez tzw 'wujkow' zostaly wlasnie twoimi fankami.

 15. na co komu taki kościół, gdzie nie ma Boga tylko szatańskie rytuały?Żaden katolicki kapłan nigdy nie był
  następcą Boga. Ludzie wykształceni z tytułami nie potrafią uwolnić umysłu i są niewolnikami kłamstwa
  religijnego.Pozwalają poniżać się i nazywać parafianami?To co dziwić się prostym niewykształconym ludziom?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *