18 thoughts on “Niemiecki instytut w Krakowie „Sekcja Ras..”, świetny reportaż 21.03.2018

  1. Bardzo interesujące można to przetłumaczyc na angielski. .?
    ja mieszkam w anglii i jest dużo osób anglików którzy też chielibuy sie dowiedziec jak to było. ..

  2. niech polacy przebadaja ile polakow zamieszkuja Ruhr Gebiet, essen , Köln , Bochum. ile rdzennych niemcow by Tam zostalo ? mysle ze mala garstka.

  3. wywiozły kurwy od wechtera wszystkie dzieła sztuki z Krakowa, których do dziś nie ma. Pani Ogórek o tym napisała i mówi jak było, to jeszcze bluzgi zbiera. A co jeszcze zbrodniarz robił to inna sprawa. Syn wechtera mówi: mój tata był dobrym nazistą. Szkoda słów.

  4. https://www.youtube.com/watch?v=dEi0mZoNKfo miedzygwiezdny statek kosmiczny + ego MOC istniejaca w fizjologicznej strukurzeczlowieka + sila odsrodkowa= LAGHIMA=SLUZY DO LEWITACJI =sekret czasow+ plaszcz niewidzialnosci+wojny Bogow z ludzmi z 3ooo lat pne. +MASZYNA PO spaka + wimana DA + HANUMAN najwierniejszy sluga Bogow =inteligentny czlowiek malpa itd i tp znajdziesz w wersji angielskiej w tym linku.

    ODPOWIEDZ

  5. Obecnie Niemcy poprzez EU prowadza politykę wyniszczania rdzennych europejczyków poprzez celowe osiedlanie dzikusów z krajów Trzeciego Świata eufemistycznie zwanych "uchodźcami".

  6. A ja kiedyś w Niemczech przezylam zabawna historie z niemcamit. Kiedyś ze znajomym pół Polakiem Pol Niemcem poszliśmy do antykwariatu w Bremie. Tam było dwóch starszych Niemców. Kiedy weszliśmy i zaczęliśmy rozmawiać ci zaczęli nas obserwować bardzo intensywnie. Az w końcu się wkurzylam bo myślałam że pewnie sobie myślą stereotypowo że przyszli złodzieje z polski. A oni się w końcu odzywają, pytają z której części Polski jestem. A później ze jestem piekna i ze mogę sobie wybrać cokolwiek mi się spodoba. Wiec wzięłam. Zegnali nas bardzo ciepło 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *