49 thoughts on “Dzisiaj Informacje TV Republika 13 08 2018

 1. Wszystkie wiadomości w porządku. W wiadomościach sportowych uwagę najbardziej przyciąga dekolt Pani Prezenterki. Parcie aż przez ekran.

 2. Patryk Jaki..Patryk Jaki..
  Juz sie ciesza Warszawiaki.
  Drzy "Walcowej' mafia cala.
  "CELA+" by sie przydala.
  Ach Patryku los cie zsyla,
  by Warszawa lepiej zyla.
  Prezydentem naszym badz
  bron nas i Warszawa rzadz.

 3. Patryk Jaki..Patryk Jaki..
  Juz sie ciesza Warszawiaki.
  Drzy "Walcowej' mafia cala.
  "CELA+" by sie przydala.
  Ach Patryku los cie zsyla,
  by Warszawa lepiej zyla.
  Prezydentem naszym badz
  bron nas i Warszawa rzadz.

 4. Z powodu ukladow w zwiazku zabraklo w Berlinie  naszej oszczepniczki Marceliny Witek, hanba ministrze Witoldzie Banka, zostales o  wszystkim poinormowany, co zrobiles aby zrehabilitowac nasza mistrzynie?

 5. kto to jest ten trzaskowski ? nie znam typa wyglada jak ustawiony gość , Jaki przynajmniej potrafi mowic i celnie ripostuje olejnik i w ogole gość jest ok.

 6. Kolejny sondaz, wg mnie falszywy. Nie jedna taka manipulacja  wychodzila na swiatlo dzienne. Tym bardziej ze zlecony przez  Super Express.

 7. Ale manipulacja tego smiecia popiera 50 procent Polaków zdychaj szmato niemiecka i twoja rodzina Tusku żydoszwabski pedale zdychaj życze ci raka żeby ci krew z tyłka leciała

 8. wszystko kręci się w naszej Stolicy : czy kużwa noga Gdynia i Pan HRABIA "" SZUREK też jest nie zastąpiony co ta kunda polityczna zrobiła dla GDYNI /wieżowce modernizowany port PŻM wywalone ma na GEMINI a gdzie jest Chylonia ,Cisowa gdzie mają wszyscy przekroczyć lub jechać w związku traktu KOLEJOWYM !!!!!Proszę zajmijcie się tym dylematem !!!??????????

 9. Jestem dumna z naszych sportowców, pokazali wolę walki i wielką radość ze zwycięstwa! Każdy z nich zasługuje na wielkie brawa !
  Cieszymy się razem z Wami! Pozdrawiam z ??! Niece żyje Polska????!!!

 10. Nieuwieżę za nic na świecie że na tą rudą blać niemieckiego psa chce głosować połowa wyborców ! Kim do kurwy są ci ludzie chcący na tego wszaża niemieckiego zagłosować ?

 11. Republika !!!!! czy was kompletnie porąbało!!!! jak wy możecie publikować jakieś posrane sondaże !!!! przecież te bydle tusk powinien już gnić w więzieniu !!!! i to oczekują Polacy !! czy wy nie możecie sami zrobić jakiegoś normalnego sondażu ???

 12. w Poznaniu!

  W sobotę odbył się tam tzw. „marsz równości”, w trakcie którego promowano homoseksualizm oraz domagano się legalizacji w Polsce homoseksualnych „małżeństw”. Organizacja tego typu marszu to również pierwszy krok w strategii oswajania Polaków z pedofilią.

  Pochód demoralizatorów wsparł prezydent Jacek Jaśkowiak, który powiedział:

  „Obraliśmy w Poznaniu kierunek miasta europejskiego i będziemy konsekwentni, nawet gdy pojawiają się trudności.”

  Co to w praktyce oznacza? Że władze miasta i podlegające im służby nie będą miały żadnej litości i tolerancji dla tych, którzy ośmielą się mieć inne zdanie na temat deprawacji dzieci oraz homoseksualizmu i jego związków z pedofilią.

  Doświadczyli tego nasi wolontariusze, którzy dzięki pomocy Darczyńców stanowczo zareagowali na skandaliczne plany deprawatorów.

  Na trasie przemarszu homoseksualnych aktywistów ustawili specjalnie przygotowane na tę okazję samochody, oklejone antypedofilskimi plakatami. Jednym z nich kierował mój kolega Dawid, który został siłą zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze przez godzinę przetrzymywali go w radiowozie, po czym przewieźli go na komisariat i próbowali skłonić do złożenia obciążających go zeznań.

  W tym samym czasie służby miejskie odholowały nasze samochody a nasi pozostali wolontariusze pokazywali związki homoseksualizmu z pedofilią za pomocą dużych transparentów.

  Prawdę o pedofilii pokazywał również nasz billboard, który tuż przed „paradą” został zdjęty z kamienicyblisko centrum Poznania. Naciskał na to osobiście prezydent Jaśkowiak, który straszył inspekcją nadzoru budowlanego!

  W tym samym czasie, w imię „równości” poglądów, na wszystkich tramwajach w Poznaniu wywieszono tęczowe flagi. Szybko je jednak zdjęto, gdyż zaprotestowali oburzeni mieszkańcy oraz tramwajarze, którzy nie chcieli prowadzić pojazdów z symboliką deprawatorów. Jak donoszą media, jeden z nich odmówił nawet przyjścia do pracy, mówiąc:

  „treści, które reprezentują organizacje skupione wokół symbolu tęczowej flagi, dążą do zalegalizowania pedofilii jako orientacji seksualnej. Jako ojciec siedmiolatka nie mogę się zgodzić, aby reklamować swoją pracą w/w treści.”

  I właśnie o to nam chodziło! Aby informacja o powiązaniach homoseksualizmu, lobbystów LGBT i „edukatorów” seksualnych z pedofilią i molestowaniem dzieci dotarła do jak największej liczby Polaków. Cieszę się, gdy widzę to na konkretnych przykładach. Po Poznaniu przyszedł jednak czas na kolejne miasta.

  Już niedługo odbędzie się szumnie zapowiadana „parada równości” w Szczecinie. Homoseksualni aktywiści organizują swój pochód po raz pierwszy w tym miejscu. Jeden z nich zapowiedział:

  „Nie możemy czekać aż “społeczeństwo będzie gotowe”. Wy, zaczynając wasze związki, nie zastanawialiście się czy ktoś jest na nie gotowy – my też nie chcemy. Każdy z nas ma tylko jedno życie. My chcemy nasze przeżyć godnie. Już teraz, od dziś”.

  Panie Krzysztofie, aby zmanipulować i omamić cały naród potrzeba kilku lat propagandy i bierności normalnych ludzi. Deprawatorzy dzieci i pedofile nie chcą tyle czekać. Chcą aby ich postulaty zostały zrealizowane już teraz. Wie Pan na co tak naprawdę społeczeństwo ma być gotowe? Dobrze pokazuje to przypadek Szkocji.

  James Rennie był jednym z najbardziej znanych lobbystów homoseksualnych w tym kraju. Kierował organizacją LGBT Youth Scotland, której celem była promocja homoseksualizmu wśród młodzieży i utrwalanie zaburzeń seksualnych u nastolatków.

  Forsował również wprowadzenie do szkockich szkół „edukacji seksualnej” oraz legalizację adopcji dzieci przez homoseksualistów. Jego stowarzyszenie było finansowane przez państwo a on otrzymywał od rządu wynagrodzenie w wysokości 40 tys. funtów rocznie. Do czasu…

  W 2009 roku szkocka policja rozbiła jedną z największych grup pedofilskich jaka działała na terytorium Wielkiej Brytanii. W trakcie akcji skonfiskowano m.in. 125 tysięcy zdjęć przedstawiających gwałty na małych dzieciach. Okazało się, że na czele tej ohydnej bandy stał James Rennie.

  Skazano go na dożywocie za wielokrotne molestowanie synka znajomych, którzy zostawiali maluszka pod jego opieką. W trakcie wykorzystywania dziecka robił zdjęcia i nagrywał filmy, którymi dzielił się później z innymi pedofilami. Zwyrodnialec pozwalał im również słuchać przez telefon, jak gwałci niemowlę…

  W trakcie procesu matka chłopczyka musiała obejrzeć materiały nakręcone przez pedofila. Przedstawiały one najbrutalniejsze praktyki seksualne. Rennie dopuścił również do dziecka Neila Strachana – innego pedofila, który w dodatku był zarażony HIV.

  „To, co zobaczyliśmy, jest odrażające. Zszokowałoby każdego normalnego człowieka”

  powiedział szkocki sędzia, który prowadził sprawę. Proces Jamesa Rennie wywołał w Szkocji i całej Wielkiej Brytanii debatę na temat związków homoseksualizmu z pedofilią, ale temat szybko został zamieciony pod dywan a wszyscy podejmujący go zostali oskarżeni o „homofobię” i nienawiść wobec homoseksualistów.

  „Kilka lat temu, gdy jeszcze nie był to temat tabu, policja udostępniła statystki dotyczące molestowania dzieci. W zależności od regionu od 23 do 43 procent tych przestępstw było sprawką gejów.”

  powiedziała zajmująca się sprawą brytyjska dziennikarka Lynette Burrows. Te liczby pokrywają się z wieloletnimi badaniami prowadzonymi w USA przez dr Paula Camerona, z których wynika, że:

  „2% dorosłych regularnie stosuje praktyki homoseksualne. Jednak stanowi to między 20% a 40% wszystkich przypadków molestowania nieletnich.”

  Te informacje są szokujące. Na próżno ich jednak szukać chociażby w mediach głównego nurtu, które czynnie wspierają pedofilskich aktywistów.

  „Homoseksualne lobby nie dopuszcza, by takie dane wychodziły na jaw. Gdy wypowiadam się w BBC, zabraniają mi mówić o tym niewygodnym fakcie.”

  mówiła Lynette Burrows. Dokładnie to samo już teraz spotyka nas w Polsce. Jakakolwiek krytyka lub odmienne zdanie na temat homoseksualizmu oznacza „homofobię” i „mowę nienawiści”. Widzieliśmy to też wyraźnie podczas ostatnich wydarzeń w Poznaniu. Zatrzymania naszych wolontariuszy, zastraszanie firm billboardowych, procesy sądowe – wszystko aby prawda o związku homoseksualizmu i pedofilii nie wyszła na jaw.

  A jednocześnie forsuje się następne „marsze równości”, do oglądania których zostaną zmuszeni mieszkańcy kolejnych miast. W najbliższym czasie takie wydarzenia odbędą się w Katowicach i Szczecinie.

 13. A skorumpowany targowiczan rudy fryc za co ma te punkty?? czyzby Polacy zatesknili za pala po dupie, strzelaniem do strajkujacych i kopanie PO mordach…gleboko na 1 metr.

 14. To nie możliwe, aby w tym sądażu Tusk miał tak wysokie poparcie. To jest jakaś spekulacja,to jest kłmstwo, to nie może być prawda. My Polacy nie będziemy głosowali na Tuska. On już miał swoje pięć minut w rządzeniu i co zrobił dla Nas Polaków i Naszego Kraju?

 15. zobaczylibyście że gdyby Tusk dzisiaj wrócił do Polski to jego PO wróciłaby do władzy. przecież te 8 lat rządzenia to nie mógł być przypadek. ten człowiek potrafi zjednoczyć cały antyPiS i jeszcze dorzucić do tego kilka głosów. ludzie łatwo zapominają że największa niedojda polskiej polityki Komorowski przegrał wyłącznie rzutem na taśmę… tak naprawdę obecna sytuacja jest złudzeniem i czymś bardzo nietrwałym, co może ulec zmianie w jednej chwili. wystarczą wybory i wrócimy do tego co było do roku 2015

 16. Duda kontra tusk to coś jak Duda kontra mafiozo Masa ! Co to za pranie mózgu z tym tuskiem ? Sondaże POwinne dotyczyć wysokości kary dla króla jewropy !!!

 17. komu tak bardzo zależy na tym,ażeby sondażami rujnować świadomość Polaków-za kogo nas uważają i kim dla nich jesteśmy-PiS do dzieła???????????!!!!!!!!!!!!!

 18. Prosze nie pokazywac w TV, Posla KERWINSKIEGO , NAJWIEKSZEGO KLAMCY KTORY JEST ZAPROGRAMOWANY DO PRZEKRECANIA PRAWDY NA KLAMSTWA! Jak go widze i slysze jego wypowiedz. to mi cisnienie skacze 500 na 800 set. Jak Polska nisko upadla majac takich przedstawicieli.

 19. rosja podrzega konflikt w usa? lol to tak jakbym słyszał to skorumpowane prochno hilary clinton.. george soros i lewackie media sa za to odpowiedzialne.. przestancie farmazonic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *